Pierwszy plik .gif NFT Bitcoina (BSV)

Seria Pew Pew to pierwszy zestaw Bitcoin NFT w formacie .gif. Dopóki Hannah Hart – która jest lepiej znana jako Art On Chain – nie połączyła siły z RelayX, widzieliśmy tylko statyczne obrazy NFT, lub w przypadku Twetcha, unikalne trójwymiarowe obrazy NFT, które się obracają, ale nigdy wcześniej nie otrzymaliśmy NFT .gif, który może być kupowane i sprzedawane na rynku wtórnym. „Wraz z uruchomieniem protokołu SFP (Simple Fabriik Protocol) wydałem kilka tokenów” – powiedział Hart, artysta i grafik, który pomógł stworzyć markę, zaprojektować i rozwinąć kilka aplikacji i firm BSV. „Jack Liu z RelayX był pod wrażeniem pomysłu stojącego za niektórymi z moich tokenów i ogłosił mnie jednym z 5 największych przedsiębiorców w przestrzeni BSV.

Potem połączyliśmy się i chcieliśmy razem pracować. Jack miał platformę, ja miałem umiejętności projektowania i tak do tego doszło ”. W niecałe dwa miesiące Hart odegrał rolę w uruchomieniu trzech NFT .gif na zdecentralizowanej giełdzie RelayX (REX) – wersji Pew Pew RelayX, Pew Pew Streamanity i Pew Pew Twetch – oraz każdy wyprzedał się w krótkim czasie. Seria Pew Pew przedstawia dwie osoby, jedną trzymającą rodzaj broni science fiction i noszącą koszulkę reprezentującą jeden z wyżej wymienionych biznesów Bitcoin, a drugą w koszulce, która reprezentuje konkurenta tej firmy.

Po tym, jak konkurent powie kilka słów, osoba reprezentująca biznes Bitcoin strzela do konkurenta z bronią i zabija go. Dla mnie jest to aluzja do tego, jak firmy Bitcoin starają się uczynić swoich konkurentów przestarzałymi.

„Chcę, żeby ludzie się zastanawiali:„ Dlaczego firma BSV miałaby zabijać firmę spoza BSV? Co sprawia, że jest lepszy? ” Powiedziała Hart, opisując, co chce, aby publiczność zabrała po obejrzeniu NFT. „Aby poznać odpowiedź, należy poznać BitcoinSV.

A kiedy to się stanie, stają się bitcoinerami ”. Po prostu uwielbiam pixel art i chciałem pokazać swoje wsparcie dla firm opartych na BSV prostymi, zabawnymi i zapadającymi w pamięć grafikami ”- powiedziała Hart, zanim powiedział mi, że Pew Pew – RelayX jest jej ulubionym wydawnictwem. „Nie wierzyłem, że to się wyprzeda. A jednak to się udało iw mniej niż 15 minut! Właśnie zaprojektowałem grafikę pikselową. Resztę wykonał zespół RelayX. Pełne uznanie dla Dereka Moe, Anatolija, Liama, River i Jacka ”.

NFT przed Bitcoinem

Przed stworzeniem grafiki na Bitcoinie Hart zbadał ekosystem NFT na ethereum. „Te dzieła sztuki [moje, które widziałeś w OpenSea i Rarible] zostały stworzone jako część innego projektu. Projekt nie poszedł tak, jak chciałem i musiałem zrezygnować. Wtedy zdecydowałem się zarabiać na tych pracach i tak trafiły do ​​OpenSea i Rarible. Bicie każdego dzieła sztuki kosztowało mnie około 25 dolarów. ” Jeśli chodzi o NFT, Bitcoin SV jest najlepszym blockchainem do tworzenia NFT. Koszt bicia Bitcoina jest zwykle znacznie niższy niż koszt bicia NFT w łańcuchu z wysokimi opłatami transakcyjnymi.

Ostatni raz, kiedy wybiłem NFT na BSV, kosztował mnie 0,72 dolara za wybicie, czyli drastycznie mniej niż 25 dolarów opłaty za wybicie na Ethereum, o której wspomniał Hart. Ale na szczęście Hart stosunkowo wcześnie znalazła Bitcoin i niedawno otrzymała szansę przeniesienia swojej sztuki na blockchain BSV. „Dostałem się do przestrzeni kryptowalut w 2017 roku. Znalazłem BitcoinSV podczas Hash Wars. Wtedy nie wiedziałem, czy Craig był Satoshi, ani o technicznej przewadze BitcoinSV.

Stawiam na Craiga i BSV po prostu ze względu na to, jak traktowała ich wówczas reszta przestrzeni kryptograficznej. Craig jest jak DJT (Donald J. Trump) kryptowalut. Przyjechałem po pieniądze, zostałem dla jego filozofii. Dzięki BitcoinSV miałem okazję poznać niektóre z najbardziej kreatywnych umysłów w kosmosie i pracować z nimi ”. Co dalej z Hannah Hart?

Kiedy zapytałem Hart, co będzie dla niej dalej, odpowiedziała: „Sztuka jak zawsze. Aby połączyć firmy BSV z ludźmi poprzez projektowanie. A kiedy zapytałem, czy możemy oczekiwać, że w przyszłości stworzy więcej grafiki cyfrowej na Bitcoinie, „Tak, całkowicie. Nadchodzi znacznie więcej NFT ”.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Bitcoin’s first .gif NFT – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO