Do firmy Fabriik dołącza ekspert ds. Zasobów cyfrowych i były doradca Uniwersytetu Cambridge

Globalna organizacja świadcząca usługi finansowe, Fabriik, ogłasza nowego lidera w swoim stale rozwijającym się zespole, a Andrew Baxter dołącza jako szef działu instrumentów pochodnych w ich działalności na rynkach. Baxter, który od samego początku (2009) był zaangażowany w cyfrową przestrzeń aktywów, może się również pochwalić doświadczeniem w tradycyjnym sektorze finansowym, pracując z takimi firmami jak JP Morgan, Deutsche Bank i HSBC.

Ostatnio był specjalnym doradcą na Uniwersytecie Cambridge, szczególnie w dziedzinie stosowania technik uczenia maszynowego do problemów finansowych. Przed dołączeniem do Fabriik, Baxter był aktywnym inwestorem i doradcą na wczesnych etapach rozwoju technologii i fintech, ze szczególnym zainteresowaniem technologią księgi cyfrowej. Był szefem Tokenized na Europę i globalnym CTO, gdzie kierował i budował technologię regulacyjną oraz dostarczał cały produkt na rynek. Andrew skomentował: „Wnoszę do firmy Fabriik szerokie doświadczenie w tradycyjnych sektorach finansowych, a także długoterminowe zaangażowanie w aktywa cyfrowe od samego początku. Fabriik ma niesamowicie imponujący zespół i propozycję biznesową.

Naprawdę nie mogę się doczekać rozpoczęcia działalności w zakresie instrumentów pochodnych ”. Roy Bernhard, dyrektor generalny, główny wizjoner i współzałożyciel firmy Fabriik, dodał: „Andrew jest bardzo silnym członkiem naszego zespołu w Fabriik, a instrumenty pochodne będą oczywiście kluczowym składnikiem naszej platformy handlowej. Cały czas rozwijamy zespół ds. Rynków i wkrótce będziemy mogli ogłosić naszego szefa działu OTC ”.

O firmie Fabriik:

Fabriik to przekształcająca się organizacja usług finansowych. Naszą wizją jest świat, w którym każdy ma pełną kontrolę nad swoimi finansami, aby żyć życiem, do którego dąży – w którym możliwości są nieograniczone, a nie ograniczone. Naszą misją jest rozwinięcie samej struktury globalnego systemu finansowego dla 1,7 miliarda ludzi, którzy nie mają do niego dostępu, a reszta z nas jest na jego łasce.

Wcześniejsze Tworzymy lepszą przyszłość finansów, aby każdy mógł się rozwijać, tworząc bezpieczny, otwarty i w pełni przejrzysty ekosystem oparty na innowacyjnej technologii, w którym każdy może przekształcić, przechowywać, handlować i rozwijać wszystkie posiadane aktywa. Wszystko w jednym łatwo dostępnym miejscu, gdzie wszystko jest cyfrowe i wszystko jest możliwe.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Digital asset expert & former advisor to Cambridge University joins Fabriik – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO