Żarty w cenie… Monero + Dogecoin + Bitcoin = Wownero

Strona projektu : https://wownero.org

Strona MEM : https://suchwow.xyz

Giełda z Wownero : https://www.citex.co.kr/#/register/register?inviteCode=H3FS&lang=en_US

Kopalnia : https://wownero.herominers.com/#

WOWnero Explorer : https://explore.wownero.com

Wownero to waluta żartów.

such wow

To dosłownie widelec Monero z estetyką Dogecoin i kilkoma drobnymi dodatkami. Podobnie jak Pirate Chain, ostatnio znacznie wzrosła (z 2 lub 3 centów do ponad dolara – z pewnością pokonując Dogecoina jako pompę i zrzucenie). Co dziwne, Wownero jest prawdopodobnie najlepszą z alternatywnych monet prywatności, o których wspomniałem do tej pory. W przeciwieństwie do monet zk-SNARK jest pozbawiony zaufania, ale ma też kilka fajnych funkcji. Został stworzony w pewnym sensie jako satyryczna odpowiedź na inną 💩coin prywatności, MoneroV, która była po prostu Monero z początkową ofertą monet i rozwidlona z tego samego łańcucha blokowego (co rujnuje prywatność użytkowników w obu łańcuchach, ponieważ łatwiej jest triangulować, kiedy wyjścia są faktycznie wydawane).

Ponieważ Wownero jest „żartem”, w rzeczywistości zawiera nowe technologie i pomocne dodatki, zanim zrobiło to Monero, ponieważ programiści Wownero robią to szybko i swobodnie. Jak na ironię, to może być dobre. Jednym z głównych podziałów między Monero i Wownero jest to, że Wownero bardziej przypomina Bitcoin, ponieważ ma całkowicie stałą podaż, podczas gdy Monero ma emisję ogona.

Niektórzy krytykowali Monero za emisję ogona, argumentując, że jest to niepotrzebne i inflacyjne. Nie daję się przekonać żadnej ze stron: teoria gry nigdy się tak naprawdę nie sprawdziła, ale Wownero może być czymś, na co warto zwrócić uwagę, jeśli lubisz Monero, ale myślisz, że jest to „inflacyjne”.

Niezależnie od tego, oficjalny dokument i mapa drogowa Wownero na ich stronie internetowej to coś, co każdy powinien przeczytać i potraktować poważnie. Ponownie, waluta jest czymś w rodzaju memu, ale taka jest. Jakiś czas temu postanowiłem zacząć przyjmować darowizny Wownero na mojej stronie, tak dla zabawy.

Wydobywanie WOWNERO odbywa się nawet na zwykłym laptopie

Nasz Adres WOWnero : WW2dCFGWmqYYvVWaUtUmYsj2tAtcAJXWhKMfpP4T9CnX2MwA7LLjaqP4izinAL8G3zA2xWCLBgegneDNdPdaL6Pa1cA8bQmrX

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://wownero.org / https://lukesmith.xyz/articles/monero-and-other-privacy-coinsAuthor: BitcoinSV.pl
CEO