TAAL podaje wyniki finansowe za 2020

Firma TAAL Distributed Information Technologies Inc. z siedzibą w Kanadzie (CSE: TAAL | FWB: 9SQ1 | OTC: TAALF) ogłosiła wyniki finansowe za rok podatkowy za rok 2020, informując o „wielu i znaczących kamieniach milowych” dla procesora transakcji typu blockchain dla przedsiębiorstw w ubiegłym roku . „Rok 2020 był dla TAAL rokiem przejściowym.

Pomimo wyzwań związanych z globalną pandemią rok 2020 był dla TAAL wieloma i znaczącymi kamieniami milowymi w budowaniu infrastruktury, zdolności i globalnej wiedzy, które umożliwią nam realizację naszego planu strategicznego ”- powiedział Stefan Matthews, dyrektor generalny TAAL. „Widzimy dowody na to, że technologia Blockchain znacznie zbliża się do masowej adopcji. Nasza infrastruktura i innowacje produktowe, oparte na protokole BitcoinSV z jego skalowalnością i bardzo niskimi opłatami transakcyjnymi, pozwalają nam umożliwić transformację przedsiębiorstwa na rynkach globalnych przy użyciu tej technologii. Gratuluję całemu naszemu zespołowi ciężkiej pracy i zaangażowania w przygotowanie TAAL do roli światowego lidera blockchain ”.

Najważniejsze informacje Od pierwszego dnia 2020 r. Do ostatniego dnia 2020 r. Akcje TAAL ($ TAALF) wzrosły o 100%, wzrastając z 0,98 CAD do 1,96 CAD. W momencie składania przez TAAL sprawozdania finansowego TAAL posiadał w skarbcu 74 000 BSV. Na początku tego roku TAAL ogłosił, że doda całość BSV, które wygra z bloków wydobywczych, do swojego skarbca i nie będzie już sprzedawać tego BSV (na razie).

W rezultacie presja sprzedażowa na BSV będzie mniejsza, a wraz ze wzrostem ceny BSV wydobywany przez TAAL BSV stanie się bardziej wartościowy, podobnie jak skarb TAAL. Mówiąc o górnictwie, TAAL wydobywał co najmniej 30 bloków dziennie i średnio 45 bloków dziennie w pierwszym kwartale 2021 r. – spośród tych bloków wydobywał rekord świata o wielkości 638 MB. TAAL planuje nadal rozszerzać swoją działalność wydobywczą i ma na celu skierowanie 400 petahaszów do sieci Bitcoin do końca roku.

W 2020 roku TAAL zatrudnił również kilka kluczowych pracowników na stanowiskach kierowniczych i kierowniczych wyższego szczebla. TAAL otworzył również biuro w Zug w Szwajcarii, które jest uważane za jedno z najbardziej postępowych ośrodków innowacji blockchain na świecie. Aby dowiedzieć się więcej o wynikach finansowych TAAL w 2020 r., A także o kluczowych pracownikach firmy, przejdź do nowo zaprojektowanej witryny TAAL, aby dowiedzieć się więcej.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : TAAL reports ‘significant milestones’ amid ‘year of transition’ for FY 2020 – CoinGeek



Author: BitcoinSV.pl
CEO