Ostatnia giełda kryptowalutowa z PLN. Bezpieczeństwo środków na giełdach.

Coś się dzieje ,czy wszystko w porządku ?

Większość użytkowników i portali informacyjnych nie ma możliwości weryfikacji co się dzieje w sporej spółce ,która nie funkcjonuje już w Polsce i przeniosła swoją działalność operacyjną na teren innego Państwa UE.

Wiele portali promuje i legitymizuję różne giełdy oferując swoje REF linki i zasadniczo nie odpowiada w sensie prawnym za poczynania giełd. Zarabia za polecanie z prowizji zarejestrowanych użytkowników.

Mamy niestety w Polsce sytuację ,gdzie większość istniejących w przeszłości giełd upadło ,dlatego społeczność obecnie na pewno z dużym zainteresowaniem będzie śledzić rozwój sytuacji.

Użytkownicy i miłośnicy kryptowalut dzielą się wspólnie wiedzą i informacjami na wielu portalach , m.in.

https://www.wykop.pl/tag/bitbay/

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=55&p=699029#p699029

https://www.wykop.pl/link/6093959/300-tysiecy-skradzione-na-bitbay/

Wczorajszy wpis na portalu wykop po raz kolejny w ostatnich latach przypomniał o przygodach jakie mogą spotkać użytkowników giełd kryptowalut.

W Polsce niemal wszystkie giełdy obsługujące walutę Narodową PLN znikło ,pozostały takie raczkujące ,stosunkowo nowe i jedna z najstarszych jaką jest giełda BitBay. Która wiele robi aby wprowadzać nowe usługi oraz organizuje własnymi kanałami medialnymi szkolenia dotyczące bezpieczeństwa.

Z niecierpliwością czekamy na wyjaśnienie sprawy przez przedstawicieli giełdy ,wierząc że nie zniknie Polskiej społeczności ostatnia możliwość wpłat i wypłat PLN i obrotu w celach spekulacyjnych kryptowalutami.

Ostatnim bastionem wtedy pozostaną bitomaty ,które prawdopodobnie z czasem ustawodawcy we wszystkich krajach UE będą regulować.

Informacyjnie giełda informuje i próbuje edukować w zakresie bezpieczeństwa użytkowania konta

Dla przypomnienia w odniesieniu do wczorajszego oświadczenia / filmu znanego YT przedstawiamy różne inne sytuacje ,jakie miały miejsce w związku z obrotem i funkcjonowaniem obecnie największej giełdy krypto.

Autor : BitUp

Źródło : YT

Czekamy na audycje na innych kanałach i będziemy uzupełniać wątek. Pismo ze Strony BitBay w tej sprawie

AKTUALIZACJA 07.05.2021 r. 12:00

https://www.youtube.com/watch?v=PZj6wRfe7mMAuthor: bitup BSV