Argo Blockchain zapewnia wzrost przychodów w 2020 roku

Podobieństwa między wydobywaniem walut cyfrowych a hazardem online są liczne. Zacznijmy od tego, co najbardziej oczywiste, a mianowicie, że musisz postawić dużą kwotę kapitału, aby uzyskać losową, ryzykowną szansę na ogromną nieoczekiwaną nagrodę. Dzięki notowanemu na LSE Argo Blockchain (LSE: ARB) ich zakład w 2020 roku wydaje się opłacalny, przez co pokonali wiele oczekiwań.

Londyński górnik z nagrodami za bloki właśnie opublikował swoje zaudytowane wyniki za rok 2020. W roku 2020 firma Argo Blockchain odnotowała wzrost przychodów o 120% do 19,0 mln GBP, w porównaniu do 8,6 mln GBP w poprzednim roku. 85% wzrost rocznej produkcji wydobywczej BTC z 1330 w 2019 r. Do 2465 w 2020 r. Wpłynął pozytywnie na wyniki finansowe Argo Blockchain.

Dyrektor naczelny Peter Wall powiedział: „Argo przekroczył główny punkt zwrotny w 2020 roku w swojej historii, osiągając całoroczną rentowność przy 120% wzroście przychodów, nasz drugi rok z rzędu trzycyfrowego wzrostu przychodów. Dzięki sprawdzonemu zespołowi zarządzającemu, światowej klasy infrastrukturze wydobywczej i silnym skutkom niedawnego rozwoju branży, Zarząd z wielką ufnością patrzy w przyszłość. ”

EBITDA Argo Blockchain wzrosła wraz ze wzrostem cen walut cyfrowych w drugiej połowie roku, co pozwoliło firmie osiągnąć swój pierwszy roczny zysk w wysokości 1,7 miliona funtów po zakończeniu 2019 roku z 0,7 miliona funtów straty netto. Osiągnięty zysk EBITDA wzrósł pięciokrotnie do 7,9 mln GBP w 2020 r. W porównaniu z 1,4 mln GBP w 2019 r. Dzięki serii inicjatyw mających na celu redukcję kosztów, koszty administracyjne spadły o 1,1 mln GBP do 2,4 mln GBP.

Posiadane aktywa gotówkowe i cyfrowe wzrosły do ​​6,7 mln GBP, w porównaniu z 1,2 mln GBP w tym samym okresie rok wcześniej. Na dzień 31 marca 2021 r. Firma posiadała 764 BTC i ekwiwalenty o wartości 32,6 mln GBP w oparciu o ówczesną cenę waluty cyfrowej.

Inwestorzy powinni zachować ostrożność, patrząc na górników z nagrodami blokowymi. Chociaż na pierwszy rzut oka te liczby brzmią imponująco, tokeny posiadane przez Argo nie mają namacalnej, fundamentalnej wartości poza wirtualną spekulacją cenową. To kruchy i niestabilny przemysł oparty na fantazjach i oportunizmie.

Cały model BTC polega na nadziei, że ktoś inny przyjdzie i zapłaci ci za niego więcej później. Pachnie jak religia New Age lub schemat Ponziego, ale fanatycy BTC wciąż upierają się, że tak nie jest. Maksymalistyczne zasady BTC wymagają od posiadacza zawieszenia racjonalnego myślenia, ignorowania marnotrawstwa energii lub przekonania, że ​​gospodarki rządowe zbudowane na materialnych dóbr i usługach mogą pewnego dnia się załamać.

Chociaż łatwo jest pomyśleć, że inwestowanie w firmy wydobywające nagrody blokowe i wiodące firmy technologiczne mogą być podobne, nie są do siebie podobne.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Argo Blockchain delivers on revenue growth in 2020 – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO