Tappy Taco: Twetch wkracza w e-sport

Twetch BitcoinSV.pl : https://twetch.app/auth/sign-up?short_code=29e59306

Czy wiesz, że możesz zarobić Bitcoin (BSV), grając w gry zręcznościowe? Dzisiaj Twetch uruchomił Twetch Arcade, a także pierwszą grę zręcznościową „Tappy Taco”.

Co to jest Tappy Taco?

Tappy Taco przypomina Flappy Birds, niesławną grę, w której przedmiot – w przypadku Twetcha taco – leci w powietrzu, gdy gracz dotyka ekranu lub klika myszką. Celem jest utrzymanie taco w powietrzu tak długo, jak to możliwe, co oznacza, że nieustannie unikasz przeszkód, które mogą wyprowadzić taco z lotu.

„Wierzymy, że gra na Bitcoinie ma przed sobą wielką przyszłość. Tappy Taco to dowód słuszności koncepcji, która wykorzystuje mikropłatności (25 centów za grę) – coś, co nie jest możliwe na BTC lub ETH ”- powiedział Josh Petty, współzałożyciel i dyrektor generalny Twetch.

Jak Bitcoin zmienia e-sport

Twetch Arcade oznacza przejście Twetch do e-sportu; Oferty e-sportowe oparte na Bitcoinie zakłóciły granie, tak jak wcześniej wiedzieliśmy, dzięki niskim opłatom transakcyjnym Bitcoin, które pozwalają na tworzenie ekonomii mikropłatności. Dzięki mikropłatnościom, gdy osoba gra w Tappy Taco i plasuje się w tabeli liderów, otrzymuje mikropłatność od każdej osoby, która gra po niej i uzyskuje wynik poniżej nich. To tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o to, jak Bitcoin może zakłócić e-sport i gry. Wyobraź sobie świat, w którym „przypadkowy gracz” zarabia zawodowo graczom, ponieważ są równie utalentowani, stale zajmują wysokie pozycje w tabelach wyników i otrzymują mikropłatności od wszystkich graczy znajdujących się pod nimi. Jest to możliwe tylko w przypadku Bitcoin, gdzie niskie opłaty transakcyjne, szybki czas przetwarzania i możliwość przetwarzania tysięcy transakcji na sekundę umożliwiają wypłatę kilku groszy jednocześnie kilku graczom. „Zdecydowanie widzimy wielką przyszłość dla Twetch Arcade” – powiedział Billy Rose, współzałożyciel i Chief Meme Officer Twetch. „Postrzegamy Tappy Taco jako pierwszą z wielu nadchodzących gier, nad tą grą pracujemy od kilku dni, ale od lat rozmawiamy o zrobieniu czegoś takiego, dobrze jest zrealizować tę wizję”. Do którego dodał Josh Petty: „To [Tappy Taco] to tylko ćwiczenie, przed rozgrywką i przedmiotami cyfrowymi / fizycznymi czeka wielka przyszłość”.

Gdzie mogę zagrać w Tappy Taco?

Możesz zagrać w Tappy Taco, odwiedzając Twetch Arcade. Twetch słynie z nagradzania swoich użytkowników za wspieranie i używanie swojej platformy, a na ulicy mówi się, że osoby grające w Tappy Taco wkrótce otrzymają nagrodę ™.

Twetch BitcoinSV.pl : https://twetch.app/auth/sign-up?short_code=29e59306

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Tappy Taco: Twetch’s move into e-sports – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO