Przedstawienie społeczności: HasteBoards DSP28

Codziennie otrzymuję mikropłatności, ponieważ znalazłem się w tabeli liderów Haste (także w różnych dywizjach!).

In the Money On Haste

Widzę wypłaty, gdy osoby, które grają w Haste, osiągają wynik poniżej mojego wyniku w tabeli liderów – jeszcze do niedawna nie miałem pojęcia, gdzie właściwie zajmowałem pozycję w tabelach wyników Haste. Jasne, że można było kliknąć menu dostępne w Haste, kliknąć tabele wyników, a następnie wybrać konkretną tabelę wyników, którą chcę zobaczyć. Ale tak jak powiedziałem wcześniej, zajmuję wiele rankingów!

Tak więc, dopóki DSP28 nie uruchomił HasteBoards, nie miałem możliwości przeglądania wszystkich liderów Haste naraz. „Kiedy zacząłem grać w Haste, od razu się wciągnąłem i po pewnym czasie też się poprawiłem, więc zacząłem grać każdego dnia. Potem zauważyłem, że sprawdzanie tablic dla każdej dywizji i gry 2 razy dziennie to ogromny ból ”- powiedział DSP28, twórca HasteBoards i wschodzący programista Bitcoin. „Większość gier na Haste jest szybkich i uzależniających. Sprawdzenie wszystkich tablic na telefonie komórkowym zajęłoby mi mniej więcej tyle samo czasu, ile zajęłoby mi granie. Pomyślałem więc: co jeśli mógłbym natychmiast spojrzeć na wszystkie działy na moim dużym ekranie? ”

Co to jest HasteBoards?

HasteBoards to produkt gromadzący informacje, który zbiera wszystkie informacje z każdej tabeli liderów Haste – podzielonych na kategorie według typu gry – i przenosi je na jedną stronę. Dzięki HasteBoards, osoby nie muszą już klikać w każdą indywidualną tabelę wyników, aby zobaczyć, gdzie się zajmują; więc jeśli jesteś kimś takim jak DSP28, jest to nieocenione, ponieważ czas potrzebny na sprawdzenie poszczególnych tabel wyników zabiera czas, w którym możesz grać w Haste Games!

HasteBoards

„Zainspirował mnie Kurt Wuckert Jr. i ogólnie społeczność BSV, aby zacząć budować i stworzyć coś fajnego i użytecznego. Zrobiłem HasteBoards i bardzo mi się podobało, podzieliłem się nim z kilkoma znajomymi i oni też to pokochali! Więc uruchomiłem serwer, aby udostępnić HasteBoards światu, aby każdy mógł z niego skorzystać! To moja pierwsza aplikacja, którą udostępniam na Bitcoin.

Mam nadzieję, że zrobię więcej rzeczy, zwłaszcza aplikację Bitcoin, która będzie współdziałać z łańcuchem – lub przynajmniej pomogę w jego tworzeniu ”- powiedział DSP28. „W międzyczasie myślę, że mógłbym rozważyć rozszerzenie HasteBoards o grę Match. Ten będzie zupełnie inny od istniejących gier. Będzie potrzebować nowej implementacji i czasu. Po tym, co myślę, byłoby bardzo fajne, to strumień ludzi grających w Haste w czasie rzeczywistym, albo mógłbym przejść do profilu gracza i trasy statystyk. Mój Boże, możliwości są nieograniczone. W pewnym momencie musiałbym jednak przejść do jakiegoś rodzaju [produktu lub usługi] nastawionego na zysk ”.

HasteBoards DSP28 jest doskonałym przykładem usług pomocniczych potrzebnych w Bitcoin; w pewnym sensie przypomina mi Mornin.Run, stronę, która niekoniecznie używa łańcucha bloków Bitcoin w sposób jawny, ale agreguje dane dotyczące aktywności, która ma miejsce na łańcuchu bloków Bitcoin. Agregatory i analizy danych są tak samo ważne, jak aplikacje i usługi, z których się wywodzą. Posiadanie tych danych i wyciąganie z nich statystyk toruje drogę do ulepszania aplikacji, firm i usług Bitcoin.

Istnieje wiele dobrze znanych firm bitcoinowych, które nadal rozwijają swoje produkty, ale jest jeszcze więcej obiecujących konstruktorów, takich jak DSP28, którzy są naprawdę zainteresowani Bitcoinem i wchodzą na arenę jako programiści w kosmosie. Zawsze odświeżające jest obserwowanie, co nowi gracze chcą wnieść do stołu i jak ich podejście różni się od obecnych w branży.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Community Spotlight: DSP28’s HasteBoards – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO