Archiwum artykułów

Biografia Jesse LIVERMORE

6 maja 2021

Bitping Explorer zapewnia animowany widok w czasie rzeczywistym wydajności sieci i zysków

BitPing BitcoinSV.pl : https://app.bitping.com?r=O7gUPOQ1

BitPing Explorer : https://explorer.bitping.com

Bitping, monitor usług online, który wypłaca nagrody Bitcoin SV (BSV) swoim węzłom, wydał nowy moduł do śledzenia węzłów w czasie rzeczywistym o nazwie Bitping Explorer. Eksplorator jest bardzo atrakcyjnym, animowanym wyświetlaniem metryk Bitpingu z wyszczególnieniem lokalizacji węzłów, liczby wykonanych zadań i ilości pieniędzy przepływających przez system.

Możesz sprawdzić Bitping Explorer i pobrać oprogramowanie do uruchomienia węzła na własnym komputerze, tutaj. Obsługiwane są najpopularniejsze systemy operacyjne (nawet Raspberry Pi!). Aby uzyskać instrukcje dotyczące konfigurowania i uruchamiania węzła, którym można sterować za pomocą prostego interfejsu przeglądarki, kliknij tutaj. Interfejs sieciowy (osobny kontroler dla Bitping Explorer) pozwala również operatorom węzłów śledzić, ile pieniędzy zarobili na ich wkładzie.

Bitping przebył długą drogę od wygrania pierwszego hackathonu Stowarzyszenia Bitcoin w 2019 roku. Według jego założycieli zarabia również pieniądze – nie lada wyczyn w trudnym świecie bitcoinów i modeli biznesowych blockchain. które zachęcają do masowej adopcji publicznej w przyszłości, ale także polegają na tym, że adopcja przyniesie zysk. Od początku 2021 roku firma wprowadziła do produkcji „Selenium Tests”, umożliwiając każdemu przeprowadzanie pełnych testów UX w szerokiej gamie przeglądarek za pośrednictwem dowolnego węzła Bitping w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki temu firmy mogą odpowiedzieć nie tylko wtedy, gdy „czy moi użytkownicy mogą uzyskać dostęp do mojej witryny internetowej?” ale także „czy moi użytkownicy w regionie A używający przeglądarki B mogą pomyślnie wykonywać akcje C, D i E?”.

W rozmowie z CoinGeek, współzałożyciel firmy Dean Little nazwał to „niezwykle potężnym elementem wywiadu biznesowego”, który zazwyczaj jest nadal obsługiwany ręcznie przez większość osób, podnosząc telefon, dzwoniąc do kogoś z tego regionu i mając nadzieję, że jest dostępny. Wracając do Odkrywcy – kto o tym pomyślał i ile czasu zajęło jej złożenie? Little powiedział: „Bitping Explorer pojawił się spontanicznie w ciągu weekendu jako pomysł Jye i Nicka jako sposób na pokazanie przepływu pieniędzy w systemie Bitping, a także liczby i lokalizacji węzłów Bitping w czasie rzeczywistym. Zaskoczyli mnie tym. Byłem na weselu w piątek, w sobotę wieczorem wróciłem do domu z prawie ukończonym produktem, dodałem mapę 3D i poprawiłem niektóre wywołania API i było gotowe do pracy.

Mój zespół jest niesamowicie utalentowany, a współpraca z nimi stawała się coraz lepsza ”. Little dodał, że największa koncentracja węzłów występuje obecnie w Stanach Zjednoczonych i Europie, mówiąc, że podejrzewa, że ​​dzieje się tak dlatego, iż Bitping dopiero niedawno zaczął aktywnie atakować inne rynki. Powiedział jednak, że najbardziej dochodowymi regionami są obecnie Chiny i Azja Południowo-Wschodnia. Wynika to z ogromnych możliwości rozwoju gospodarczego w tych regionach, a także niepewności warunków sieciowych ze względu na różnorodne czynniki charakterystyczne dla tego regionu.

Bitping aktywnie śledzi ruch i wydajność w 100 najpopularniejszych witrynach Alexy i kilku najpopularniejszych witrynach blockchain. Jeśli chodzi o to, który z nich doświadcza średnio największego przestoju, Little powiedział, że „zależy to od tego, jak go określimy”, ale Bitpingowi udało się wykryć wiele regionalnych awarii Github, Coingecko, Apple, Microsoft, Twitter, Yandex i OK.RU – po prostu żeby wymienić tylko kilka. Aby sprawdzić, kiedy funkcja Bitping wykryje awarię tych witryn, zainteresowani mogą śledzić bota firmy Bitping na temat awarii na Twitterze (@BitpingOutages) lub Twetch (u / 14620). Little powiedział również, że był pod wrażeniem rozwoju firmy Bitping od czasu wygrania Hackathonu 2019: „W ciągu ostatniego półtora roku mogę powiedzieć, że szybko z projektu hackathonu rozwinęliśmy się w poważną firmę z kilkoma dużymi klientami, a nasi użytkownicy w końcu zarabiają prawdziwe pieniądze.

Osoby, które chcą, aby ich usługi online były bardziej niezawodne niż kiedykolwiek, z pewnością odegrali w tym rolę. W wyniku wzrostu rentowności prowadzenia węzła zaobserwowaliśmy również znaczny wzrost liczby węzłów, a nasza sieć obejmuje obecnie ponad 70 krajów. Będzie rosnąć tylko stąd. ”

BitPing BitcoinSV.pl : https://app.bitping.com?r=O7gUPOQ1

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Bitping Explorer gives an animated, real-time view of network performance—and earnings – CoinGeek