Panel CGS LatAm 2021 bada synergię „idealnego dopasowania” między sztuczną inteligencją, blockchainem i iGamingiem

23 kwietnia Rebecca Liggero – aka Bitcoin Becky – poprowadziła panel „Idealne dopasowanie: AI, Bitcoin i Blockchain” na konferencji Caribbean Gaming Show 2021 Cloud Conference. Panel badał synergie między AI, blockchain, walutami cyfrowymi i sektorem iGaming i obejmował 3 ekspertów: CoinGeek Chief Historyk Kurt Wuckert Jr., HandCash CEO Alex Agut i partner WH Partners dr Joseph F. Borg. Dr Borg ma długą historię pracy w branży hazardowej; był byłym dyrektorem regulacyjnym Malta Gaming Authority, członkiem zarządu International Association of Gaming Regulators (IAGR) oraz współzałożycielem i wiceprezesem Bitmalta.

Wnosi do panelu wyjątkową perspektywę, ponieważ wykonał prace związane z ramami regulacyjnymi iGaming i widział rozwiązania blockchain – zarówno dobre, jak i złe – wdrożone w terenie. Grupa zagłębia się we wszystkie rzeczy, które żyją na przecięciu sztucznej inteligencji, blockchain i waluty cyfrowej, i rozpoczyna dyskusję od zbadania, dlaczego widzimy ponowne zainteresowanie technologią blockchain w sektorze iGaming, po tym, jak zainteresowanie tą technologią zmalało od 2017 roku. kryptomania ”. „[Jednym z powodów, dla których widzimy ponowne zainteresowanie blockchainem i cyfrową walutą jest to, że] istnieje szereg korzyści, które towarzyszą wykorzystaniu technologii blockchain i kryptowalut w branży gier” – powiedział dr Borg. Dodał: „Przede wszystkim [w] prawdziwych inteligentnych kontraktach i wykorzystaniu kryptowaluty istnieje potencjał; istnieją [mogą być] ogromne korzyści w zakresie płatności.

Dziś jesteśmy zależni od stron trzecich, które przekazują pieniądze od osoby do operatora gry, ale w przypadku kryptowalut istnieje bezpośredni transfer między graczem a operatorem. To samo w sobie jest ogromną zaletą i przynosi wiele dobrych rzeczy dla użytkownika i operatora – na przykład koniec obciążeń zwrotnych, to tylko jedna z wielu i wielu zalet ”. Borg mówił dalej o problemach, które blockchain i waluta cyfrowa mogą rozwiązać w zakresie przejrzystości w branży i dlaczego wielu uczestników branży, zwłaszcza gracze, chce mieć przejrzystą ścieżkę audytu. Następnie grupa mówi o mikrotransakcjach (możliwość przesyłania danych z punktu A do punktu B w niektórych przypadkach za mniej niż pensa) i dlaczego prowadzenie biznesu przy tak niskich kosztach jest główną korzyścią dla branż takich jak przestrzeń do gier. „Myślę, że kiedy Satoshi Nakamoto opublikował raport dotyczący Bitcoinów w 2008 roku, mikro-transakcja kosztowała mniej niż 1 lub 5 dolarów, coś w tym rodzaju było tam. Biała księga mówi konkretnie, że [bitcoin] chce zakłócić handel internetowy niewielkimi przypadkowymi płatnościami ”- powiedział Wuckert.

Agut dodał: „My (HandCash) zdaliśmy sobie sprawę, że mikropłatności były w rzeczywistości słowem używanym poza bitcoinem od dłuższego czasu, a ludzie kojarzą je z płatnościami, które zwykle wahają się od 1 do 10 USD, ponieważ jest bardzo niewiele przypadków [online], w których można znajdź płatności, które wynoszą 1-10 USD, ponieważ po dodaniu opłat z Visa i Paypal nie ma to sensu, więc jest to po prostu niewykonalne. To, co nazywamy nanopłatnością, to rzeczy poniżej progu 1 dolara ”. „[Płatności nanopłat] są unikalne dla BSV, ponieważ jest to obszar, w którym inni nie mogą konkurować, więc staramy się stworzyć ten niebieski ocean, w którym przeżywamy rewolucję i gospodarkę nanopłatności.

Uważamy, że jedyna technologia, która faktycznie pasuje do [tego scenariusza] dzisiaj BSV ”. Agut mówił również o zawiłościach cyfrowej waluty oraz o tym, co on i jego zespół w HandCash robią, aby rozwiązać ten problem, na przykład usuwając z równania 12-wyrazowe frazy początkowe. Następnie grupa mówi o regulacji, NFT i przecięciu blockchain i sztucznej inteligencji. Cyfrowa waluta, blockchain, sztuczna inteligencja i gry idą w parze; korzyści, jakie te technologie mogą wnieść do branży gier, mogą zwiększyć wydajność, przejrzystość i wiele procesów zachodzących w tym sektorze.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : CGS LatAm 2021 panel explores ‘perfect match’ synergy between AI, blockchain and iGaming – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO