TAAL chce być AWS blockchain

Nadszedł czas, aby wiele gałęzi przemysłu dokonało optymalizacji, stare procesy z dnia na dzień stają się coraz bardziej nieefektywne, wraz z wprowadzaniem nowych technologii. W wielu przypadkach blockchain będzie technologią, która zakłóci przemysł. Potęga globalnej, publicznej księgi z opłatami transakcyjnymi stanowiącymi ułamek grosza może przynieść oszczędności, a co za tym idzie, wzrost wydajności w wielu sektorach. Ponieważ coraz więcej branż wykorzystuje technologię blockchain, ktoś będzie musiał przyspieszyć i zostać dostawcą usług zarządzania danymi, podobnie jak Amazon Web Services (AWS) robi to dla przedsiębiorstw, zapewniając usługi back-end, których potrzebuje każda firma, do tego, co często możliwie najlepszą cenę ze względu na skalę ich działalności (Amazona). Jeśli chodzi o budowanie na Bitcoinie, TA

AL Distributed Information Technologies Inc. (CSE: TAAL | FWB: 9SQ1 | OTC: TAALF), korporacyjny procesor transakcji blockchain, jest dobrze przygotowany do świadczenia usług zarządzania danymi, których będą potrzebować firmy . „Naszym celem jest bycie największym graczem” – powiedział w niedawnym wywiadzie dla Bankless Times Chris Naprawa, prezes TAAL. „To oznacza mnóstwo danych po naprawdę niskich cenach. Ktoś pojawi się jako Amazon Web Services w łańcuchu bloków, a dlaczego nie my ”.

Zarządzanie danymi na Bitcoinie

Jak powiedziała Naprawa, bycie AWS blockchain oznacza, że ​​masz możliwość zarządzania dużą ilością danych po bardzo niskich cenach – funkcje, które są dostępne tylko w łańcuchu bloków Bitcoin SV (BSV). W tej chwili żaden inny blockchain poza BSV nie ma przepustowości transakcji i opłat transakcyjnych, które pozwalają na przenoszenie dużych ilości danych z punktu A do punktu B po koszcie tańszym niż tradycyjne metody wymiany danych. To sprawia, że ​​BSV jest głównym kandydatem do tworzenia przełomowych rozwiązań w branży. To powiedziawszy, te przełomowe rozwiązania będą wymagały procesora transakcji na swoim zapleczu – i tutaj pojawia się TAAL. TAAL ma dwie podstawowe operacje, jest dostawcą usług zarządzania danymi (pomyśl o AWS) dla klientów korporacyjnych, którzy płacą miesięczną opłatę za usługi, które świadczy im TAAL (przetwarzanie transakcji, hosting itp.); a TAAL jest również procesorem transakcyjnym Bitcoin (BSV), co oznacza, że ​​TAAL blokuje kopalnie w sieci BSV i wygrywa nagrodę za blok, a także przychody z opłat transakcyjnych związanych z blokiem. Ponieważ firmy i branże nieuchronnie skłaniają się ku najbardziej efektywnemu kosztowo rozwiązaniu – które dla wielu firm będzie rozwiązaniem opartym na łańcuchu blokowym opartym na Bitcoinie – TAAL przewiduje wielkość biznesu, jaki przyniesie jej ramię zarządzania danymi. Przedsiębiorstwa mają możliwość generowania miliardów transakcji równych kilku terabajtom danych dziennie, a na zapleczu musi znajdować się firma, która może zapewnić infrastrukturę potrzebną tym firmom do odniesienia sukcesu z technicznego punktu widzenia. trzeba być TAALEM.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Chris Naprawa: TAAL is aiming to be the AWS of blockchain – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO