Operatorzy będą napędzać przejście branży gier na blockchain Bitcoin (BSV)

Hazard polega na innowacyjności i oferowaniu interesujących treści, ale spójrzmy prawdzie w oczy, innowacje w branży hazardowej uległy spowolnieniu w ciągu ostatnich kilku lat – w czym może pomóc technologia blockchain. W premierowym odcinku Hashing It Out with Becky Liggero, Calvin Ayre, założyciel Ayre Group i CoinGeek, opowiada o zamknięciu CalvinAyre.com i tym, jak branża hazardowa pasuje do tego, co dzieje się w Bitcoin. „Według moich przewidywań wszystko jest ekscytujące, co wydarzy się w ciągu najbliższych 10 lat w grach online – poza samymi grami – ale wszystko inne, w prowadzeniu firmy, prowadzeniu firmy, jej płatnościach… to wszystko się dzieje do zrobienia na blockchainie ”- powiedział Ayre. „Ale decyzja o zamknięciu [CalvinAyre.com] była naprawdę moją świadomością, że nie ma już potrzeby posiadania drugiej strony, ponieważ wszystkie fajne rzeczy, które mnie też pociągają – oczywiście wszystkie innowacje i szaleństwo – dzieje się na CoinGeek . ”

Według Ayre, przejście na blockchain – w szczególności oryginalny Bitcoin (BSV) – będzie zależało od operatora. „Jak to będzie działać, to operatorzy uświadomią sobie, że mogą na tym prowadzić całą swoją działalność i jest to najtańszy sposób na zdobycie pieniędzy” – powiedział. „Myślę, że również w tym roku zobaczysz, że jest więcej witryn z grami, które obudzą się z faktem, że BSV jest jedyną platformą płatniczą, która również ma sens, ponieważ jest najtańsza i najbezpieczniejsza. jeden i możesz go skalować, a stanie się jeszcze tańszy ”. Ayre i Liggero zaczęli rozmawiać o Bitcoinie już w latach 2012-2013, kiedy branża hazardowa badała technologię płatności. Ale technologia – tak jak została zaprojektowana zgodnie z oryginalnym raportem Bitcoin – jest w stanie zrobić więcej, ponieważ „jest zasadniczo platformą oceny zarządzania danymi”.

BSV to platforma sprzed 10 lat, która została pierwotnie uruchomiona, a następnie została zabita, więc ta sprzed 5 lat nie zadziałała. Przywróciliśmy oryginalną platformę, która w rzeczywistości działa tak samo, jak 10 lat temu. Każdy, kto twierdzi, że łańcuchy bloków nie działają, nie sprawdził, co potrafi BSV. Ta technologia jest obecnie gotowa do wdrożenia w przedsiębiorstwach ”- powiedział Ayre. „Tworzymy prawdziwe firmy korzystające z możliwości zarządzania danymi i rozwiązujemy rzeczywiste problemy korporacyjne lub firmy, których nie ma nawet w tej branży, które mają problem z danymi, który ta technologia jest w stanie rozwiązać w wyjątkowy sposób”.

W tej chwili wciąż istnieje wiele dezinformacji wokół tych „krypto spekulacyjnych bzdur kasynowych”, które sprawiają, że wiele osób jest zdezorientowanych co do prawdziwych możliwości oryginalnego protokołu Bitcoin. Ayre wierzy, że nastąpi punkt zwrotny, w którym ludzie zdadzą sobie sprawę, że BSV różni się od innych protokołów i wtedy przestrzeń hazardowa – i inne branże – wskoczy na pokład z technologią. „Moja podstawowa prognoza jest taka, że ​​z tym wszystkim, patrząc z perspektywy czasu, na całe zamieszanie nad tym, czym jest prawdziwy Bitcoin, co jest najlepsze i tak dalej, wszystko będzie wyglądać głupio, ponieważ skalowanie jest jedyną rzeczą, która ma znaczenie.

To nie tylko ważne, to jedyna ważna rzecz. Wszystkie z nich, których nie da się skalować, znikną, a ta platforma przeniknie wszystko i wszędzie i zniknie. Za dziesięć lat wszyscy będą go używać i nikt nawet nie będzie wiedział, co to jest ”- powiedział Ayre.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Calvin Ayre on ‘Hashing It Out’ premiere: Operators will drive gaming industry’s transition to blockchain – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO