Twórz nowe słowa i definicje w SLictionary, Szybki Przewodnik.

Wyszukiwanie słów w słowniku to baaaardzo ostatnie stulecie. Wymyślanie własnych słów w Urban Dictionary to ostatnia dekada. Jest rok 2021 i znów mamy Bitcoin – dlaczego nie wymyślić własnych słów i nie otrzymać zapłaty, jeśli się przyzwyczają? SLictionary pozwala ci to wszystko zrobić i za chwilę pokażemy ci, jak to zrobić. SLictionary (nazwa oznacza „słownik samouczący się”) działa na zasadzie, że język jest żywą istotą, ewoluującą z czasem i nowymi słowami dodawanymi przez społeczności, które ich używają. „Wypalamy wszystkie nieefektywne, leniwie wymyślone słownikowe sakwy skeuomorficzne”, mówi strona główna SLictionary.

Oprócz płatności Bitcoin wykorzystuje również grywalizację, zdjęcia, filmy i dźwięk w jak największym stopniu, aby pomóc w wymowie i zachowaniu pamięci. Społeczność bierze udział w głosowaniu nad najpopularniejszymi słowami, definicjami i najlepiej skonstruowanymi argumentami, dlaczego powinny one stać się częścią naszego codziennego życia. W SLictionary możesz grać różne role. Istnieją „Poszukiwacze wiedzy”, „Mistrzowie słów” i „Baronowie słów”. Wykorzystuje również strukturę mikropłatności, podobną do tej w sieciach społecznościowych, takich jak Twetch czy Relica, gdzie użytkownicy płacą niewielkie kwoty za korzystanie z usługi, a twórcy zarabiają na przychodach. Użytkownicy muszą mieć konto Money Button, aby korzystać z platformy.

Takie płatności są możliwe tylko na Bitcoin SV (BSV). Ponieważ oryginalne reguły protokołu Bitcoin zostały przywrócone w styczniu 2020 r., A (później dodane) ograniczenia dotyczące rozmiarów bloków transakcji zostały usunięte, Bitcoin ponownie jest w stanie stworzyć zupełnie nowe gospodarki w oparciu o szybkie, małe (nawet małe) płatności.

Zapłać 0,01 USD za wyszukiwanie, dzięki czemu uzyskasz pełne znaczenie słowa, którego szukasz, a także prawo do głosowania nad tym, które części lubisz najbardziej. Wszystko dzieje się natychmiast, a opłaty są tak małe, że ledwo zauważalne na BSV. Poszukiwacze wiedzy mogą głosować na najlepsze słowa, najlepsze definicje słów, a nawet najlepszą część definicji. Ci, którzy je stworzyli (znawcy słów), zarabiają dużą część tych mikropłatności, nagradzając ich wysiłki.

Słowa i ich definicje „zapalają się”, gdy Poszukiwacze Wiedzy klikają ikonę żarówki obok nich. Im więcej głosów, tym więcej pieniędzy zarabiają ich twórcy. Aby uzyskać więcej nagród, użytkownicy zwani Baronami Słowa mogą również sponsorować nagrody za treści, które chcieliby zobaczyć – wygrać nagrodę i otrzymać jeszcze więcej zapłaty.

SLictionary zdecydowanie nie jest jakimś pospiesznie złożonym projektem, który po prostu dodaje Bitcoin do czegoś, co już istnieje. To dobrze przemyślany system zachęt, edukacji i rozrywki, który w pełni wykorzystuje technologię Bitcoin, tak jak powinna działać. Obejrzyj powyższy Szybki przewodnik, aby dowiedzieć się, jak się przyłączyć, a następnie odwiedź witrynę SLictionary i samemu ją wypróbować.

Tak jak Bitcoin to o wiele więcej niż pieniądze, tak SLictionary to o wiele więcej niż słownik. To nie tylko stworzenie nowej gospodarki za pomocą cyfrowej gotówki, ale stworzenie zupełnie nowego języka, kultury i sposobu, w jaki te rzeczy powstają.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Create new words and definitions on SLictionary with our Quick Start Guide – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO