Stowarzyszenie Bitcoin wyznacza nowych ambasadorów Japonii i Południowego Pacyfiku, aby promować Bitcoin SV

Stowarzyszenie Bitcoin, globalna organizacja branżowa z siedzibą w Szwajcarii, która pracuje nad rozwojem biznesu dzięki łańcuchowi blokowemu Bitcoin SV (BSV), ogłasza dzisiaj, że wyznaczyła dwóch nowych ambasadorów regionu Azji i Pacyfiku w ramach swojego globalnego programu ambasadorów, z George’em Siosim. Samuels mianowany ambasadorem na Południowym Pacyfiku, a Masumi Hamahira kolejnym ambasadorem Japonii. Ambasadorzy Stowarzyszenia Bitcoin to doświadczeni profesjonaliści z ekosystemu Bitcoin SV, którzy pracują nad podnoszeniem świadomości i lepszym zrozumieniem łańcucha blokowego Bitcoin SV i waluty cyfrowej BSV, a także mocy oryginalnego protokołu Bitcoin do obsługi masowo skalowanej rozproszonej sieci danych dla świata .

Dzięki dzisiejszym dodatkom jest teraz 22 Ambasadorów Stowarzyszenia Bitcoin reprezentujących 23 różne kraje i terytoria. George Siosi Samuels jest dyrektorem zarządzającym Faiā, społeczności konsultingowej zajmującej się technologiami, pracującej nad wypełnieniem luk między społecznościami i technologiami, szczególnie w małych i rozwijających się krajach i regionach. Faiā współpracuje z firmami należącymi do ekosystemu BSV, nChain i Elas Digital, aby pomóc krajowi wyspiarskiemu Tuvalu na Pacyfiku zbudować – przy użyciu łańcucha bloków BSV – pierwszej na świecie krajowej księgi cyfrowej, która stała się pierwszym na świecie społeczeństwem bez papieru.

Ponadto Samuels jest założycielem Honā, platformy odpowiedzialności społecznej opartej na łańcuchu blokowym BSV, którą można wykorzystać w szeregu różnych przypadków użycia, w tym w zwiększaniu produktywności pracowników zdalnych na całym świecie. Honā została wybrana przez jurorów nr 1 podczas konkursu Pitching University Draper University, prowadzonego przez organizację Tima Drapera, inwestora venture capital. Masumi Hamahira jest doświadczonym dyrektorem finansowym, który spędził 22 lata w MUFG – piątym co do wielkości banku na świecie – w tym w Malezji. Hamahira, ekspert w dziedzinie finansów islamskich, zasiada również w radzie dyrektorów Chartered Institute of Islamic Finance Professionals (CIIFP). Wspierając inicjatywy BSV we własnym imieniu (a nie w imieniu MUFG lub CIIFP), Hamihara jest pierwszym członkiem Komitetu ds. Standardów Technicznych Bitcoin SV i już służy jako ambasador Stowarzyszenia Bitcoin w Malezji.

Po przeniesieniu się z Malezji do Tokio w Japonii, Hamahira będzie teraz również działać jako ambasador Stowarzyszenia Bitcoin w Japonii (uzupełniając wysiłki Kena Shishido, pierwszego ambasadora Stowarzyszenia w tym kraju). Przemawiając w związku z dzisiejszym ogłoszeniem, prezes Stowarzyszenia Bitcoin, Jimmy Nguyen, skomentował: “ Ponieważ Bitcoin SV nadal demonstruje swoją użyteczność w różnych przypadkach biznesowych na całym świecie, szczególnie w krajach Azji i Pacyfiku, nadal rozwijamy nasz globalny zespół Stowarzyszenia Bitcoin, aby pomóc w rozpowszechnianiu informacji i wspieraniu trwającej historii wzrostu BSV . Zarówno George, jak i Masumi wykazali się umiejętnościami jako liderzy w swoich dziedzinach biznesu i jako zdecydowani orędownicy BSV, co czyni ich idealnymi kandydatami na nowych ambasadorów Stowarzyszenia Bitcoin w regionie Azji i Pacyfiku. ”

Przemawiając w sprawie swojej nominacji na ambasadora Stowarzyszenia Bitcoin na Południowym Pacyfiku, George Siosi Samuels, powiedział: „Widzę ogromny potencjał dla regionu Pacyfiku, nie tylko ze względu na adopcję BSV, ale także użyteczność technologii i jej zdolność do oferowania skokowego rozwoju, który ułatwi przyszły wzrost społeczny, kulturowy i gospodarczy. Chociaż region Pacyfiku jest często pomijany z powodu jego oddalenia, wierzę, że nasze narody Pacyfiku będą w stanie czerpać z naszej historii jako mistrzowie odkrywców oceanów i przełożyć to na opanowanie nowego cyfrowego oceanu, który umożliwia technologia Bitcoin. ”

Przemawiając w sprawie swojej nominacji na ambasadora Stowarzyszenia Bitcoin w Japonii, Masumi Hamahira, powiedział: „Przewiduję Bitcoin SV jako siłę napędową innowacji jako globalny publiczny protokół blockchain w taki sam sposób, w jaki robił to protokół internetowy, tak jak widzę w Japonii ogromny potencjał, aby wyrafinowane korporacje wykorzystywały BSV w nowy i niepowtarzalny sposób.

W mojej nowej roli będę pracować nad zwiększeniem świadomości BSV wśród organów regulacyjnych, prawników, stowarzyszeń branżowych, programistów i środowiska akademickiego, wykorzystując moją sieć jako globalnego bankiera i pracując, abyśmy mogli zobaczyć piękny świt Bitcoin SV z Kraju Wschodzące słońce.’

O Stowarzyszeniu Bitcoin

Stowarzyszenie Bitcoin jest globalną organizacją branżową z siedzibą w Szwajcarii, która działa na rzecz rozwoju biznesu w łańcuchu bloków Bitcoin SV. Łączy w sobie istotne elementy ekosystemu Bitcoin SV – przedsiębiorstwa, start-upy, deweloperów, kupców, giełdy, usługodawców, procesory transakcji typu blockchain (górnicy) i inne – współpracując z nimi, a także w charakterze reprezentatywnym, aby zachęcać do dalszego wykorzystania łańcucha bloków Bitcoin SV i wprowadzenia cyfrowej waluty BSV. Stowarzyszenie pracuje nad zbudowaniem przyjaznego regulacjom ekosystemu, który wspiera zgodne z prawem postępowanie, jednocześnie ułatwiając innowacje z wykorzystaniem wszystkich aspektów technologii Bitcoin. Bitcoin to nie tylko cyfrowa waluta i łańcuch bloków, ale także protokół sieciowy; Podobnie jak protokół internetowy, jest to podstawowa reguła dla całej sieci danych. Stowarzyszenie wspiera używanie oryginalnego protokołu Bitcoin do obsługi pojedynczego łańcucha bloków na świecie na Bitcoin SV.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Bitcoin Association appoints new ambassadors for Japan and the South Pacific to advance Bitcoin SV – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO