Użytkownicy Venmo mogą teraz kupować kryptowaluty

Venmo – platforma elektronicznych płatności mobilnych PayPal – właśnie uruchomiła „Crypto on Venmo”, usługę, która daje 70 milionom użytkowników Venmo możliwość kupowania, przechowywania, sprzedawania i poznawania kryptowaluty w aplikacji Venmo. „Crypto on Venmo to nowy sposób dla społeczności Venmo na rozpoczęcie odkrywania świata kryptowalut w środowisku Venmo, któremu ufają i na którym polegają jako kluczowy element ich codziennego życia finansowego” – powiedział Darrell Esch, wiceprezes i dyrektor generalny Venmo. „Bez względu na to, gdzie jesteś na swojej drodze do kryptowalut, kryptowaluty na Venmo pomogą naszej społeczności uczyć się i odkrywać kryptowaluty na zaufanej platformie i bezpośrednio w aplikacji, którą znają i kochają.

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom łatwej w użyciu platformy, która upraszcza proces kupowania i sprzedawania kryptowalut i wyjaśnia niektóre typowe pytania i nieporozumienia, które mogą mieć konsumenci. ” W tej chwili użytkownicy Venmo mogą kupować BTC, ETH, LTC i BCH za pośrednictwem aplikacji, a minimalna kwota, którą Venmo pozwala użytkownikom na zakup, to 1,00 USD. Oprócz zapewnienia użytkownikom możliwości handlu walutami cyfrowymi, Venmo chce zapewnić kilka zasobów edukacyjnych, które użytkownicy mogą wykorzystać, aby dowiedzieć się więcej o rodzącym się rynku aktywów cyfrowych.

Oczekiwana oferta

Oferta cyfrowej waluty Venmo była długo oczekiwana. Kiedy PayPal po raz pierwszy ogłosił swoją własną ofertę cyfrowych usług walutowych, wspomniał, że planuje rozszerzyć tę usługę na Venmo na „początek 2021 r.”, A teraz ta usługa zaczyna być udostępniana użytkownikom Venmo.

Crypto On Venmo jest obecnie dostępne dla niektórych użytkowników, ale będzie dostępne dla wszystkich użytkowników w ciągu najbliższych kilku tygodni. Według badania zachowań klientów Venmo w 2020 r., Ponad 30% klientów Venmo zaczęło już kupować kryptowalutę lub akcje, z czego 20% rozpoczęło się podczas pandemii. Te dane mogły katalizować Venmo do wprowadzenia oferty cyfrowej waluty, aby jej użytkownicy mogli zacząć kupować cyfrową walutę za pośrednictwem Venmo, zamiast przekazywać swoją firmę innemu usługodawcy.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Venmo users can now buy crypto – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO