RelayX uruchamia darmowe narzędzie do generowania tokenów

Właśnie stało się łatwiejsze – i tańsze – wybijanie tokenów protokołu RUN na BSV dzięki uruchomieniu narzędzia do bicia tokenów RelayX. Relayx.com/mint to aplikacja internetowa podobna do Mint.tique – ale darmowa w użyciu – która umożliwia użytkownikom tworzenie własnych tokenów. „RelayX.com/mint jest prostym narzędziem dla każdego do tworzenia własnych tokenów w protokole RUN i natychmiastowej sprzedaży w RelayX” – powiedział Output Intern, osoba pracująca w RelayX i blisko wszystkich FloatSV i Output Kwestie związane z kapitałem.

RelayX token minting

„W istocie [Relayx.com/mint] to to samo narzędzie co Joshua Henslee mint.tique.run. RelayX zawsze zamierzał stworzyć token minter, ale Joshua zrobił to pierwszy. Chcieliśmy pokazać naszą chęć budowania otwartych ogrodów w przeciwieństwie do ogrodów otoczonych murem. Tak więc Tique został bardzo szybko zintegrowany po uruchomieniu. Główna różnica między nimi polega na tym, że [the] koparka tokenów RelayX nie pobiera opłaty w wysokości 5 USD za wybicie, tak jak robi to Tique.

Kosztuje tylko opłaty eksploatacyjne, które są mniejsze niż jeden cent. Dodatkowo, jeśli użytkownik nie ma wystarczającej ilości satoshi, aby zapłacić opłatę za wydobycie, RelayX z przyjemnością to pokryje. W pracach jest również minter NFT ”. W tej chwili Relayx.com/mint umożliwia użytkownikom tworzenie zamiennych tokenów, jednak zespół RelayX pracuje nad narzędziem, które pozwoli na tworzenie niewymienialnych tokenów – lepiej znanych jako NFT – i twierdzi, że wkrótce zostanie uruchomione ™ .

Aukcja automatyczna

Jedną z największych zalet narzędzia RelayX Mint jest to, że tokeny utworzone za jego pośrednictwem są natychmiast dostępne do handlu na zdecentralizowanej giełdzie RelayX (REX). Ponadto Joshua Henslee’s Mornin.Run – CoinMarketCap tokenów BSV – automatycznie wymienia tokeny utworzone za pośrednictwem RelayX.com/mint, gdy tylko raz dokonają transakcji. „Jeśli utworzysz nowy token na stronie relayx.com/mint i zaczniesz handlować, będzie on automatycznie wyświetlany w BIEGU MORNINA!” powiedział Joshua Henslee.

Innymi słowy, każdy token utworzony za pośrednictwem RelayX.com/mint, w którym co najmniej jedna transakcja miała miejsce za pośrednictwem jego pary handlowej, zostanie automatycznie wymieniony na Mornin.Run. Zapewnia to widoczność tokena (ów) w dwóch lokalizacjach (REX i Mornin Run), co jest korzystne, ponieważ ułatwia dostęp do tokena i znacznie zwiększa świadomość społeczności na temat tokena.

Idź szybko i niszcz rzeczy

Ostatnio RelayX w szybkim tempie wprowadza innowacje i wydaje aplikacje, produkty i usługi. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy RelayX uruchomił zdecentralizowaną wymianę (REX), token lojalnościowy (REX1), NFT w postaci karty RelayX, NFT w postaci symboli giełdowych, otworzył REX, dzięki czemu wszystkie tokeny oparte na protokole RUN mogą otwarcie handlować, a teraz uruchomiono narzędzie do bicia tokenów.

Ciekawe, co dalej z zespołem RelayX. Niezależnie od tego wygląda na to, że w najbliższej przyszłości możemy spodziewać się niewymienialnego narzędzia do bicia żetonów.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : RelayX launches free to use token minting tool – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO