TAAL omawia wschodzącą ekonomię transakcyjną na czacie przy kominku

TAAL Distributed Information Technologies Inc. (CSE: TAAL | FWB: 9SQ1 | OTC: TAALF) przeprowadzili niedawno czat przy kominku, w którym prezes TAAL Chris Naprawa, CCO Kal Suurkask i CPO Jerry Chan uczestniczyli w wirtualnym panelu moderowanym przez CMO Angelę Holowaychuk.

Panel zagłębił się w model biznesowy TAAL, główne sposoby generowania przychodów przez TAAL, to, do czego paneliści uważają, że Bitcoin będzie używany w przyszłości, w jakich branżach zobaczymy implementację Bitcoin, największe wyzwania, z którymi TAAL i osoby chcą się dowiedzieć więcej o BSV, przed którymi stoją w tej chwili, i wiele więcej. Oto kilka najważniejszych informacji z czatu przy kominku, który da ci trochę więcej wglądu w operacje TAAL i blockchain Bitcoin SV (BSV).

Co robi TAAL?

Czat przy kominku rozpoczął się od Chrisa Naprawa, który przedstawił krótki przegląd firmy.

TAAL to firma infrastrukturalna typu blockchain, która wspiera przedsiębiorstwa; Od przetwarzania transakcji po kierowanie ogromną ilością mocy obliczeniowej kontrolowanej przez TAAL,

TAAL może pomóc przedsiębiorstwom na różne sposoby. Biorąc to pod uwagę,

TAAL ma trzy główne źródła przychodów: TAAL pobiera od swoich klientów korporacyjnych miesięczną opłatę za usługi, które im świadczy (przetwarzanie transakcji, hosting itp.)

TAAL jest procesorem transakcyjnym Bitcoin (BSV), co oznacza, że TAAL blokuje kopalnie w sieci Bitcoin, wygrywa nagrodę za blok dołączoną do tych bloków, a także otrzymuje przychody z opłat transakcyjnych dołączonych do każdego bloku.

TAAL ma skarbnicę BSV, co oznacza, że gdy cena BSV rośnie, wydobywany przez TAAL BSV staje się bardziej wartościowy.

Największe wyzwania

Zarówno Kal Suurkask, jak i Jerry Chan rozmawiali trochę o niektórych wyzwaniach, na jakie napotkali podczas tworzenia TAAL. Suurkask powiedział, że jednym z największych wyzwań jest obecnie brak na świecie informacji na temat BSV; a Chan mówił o obecnym braku narzędzi i zasobów w sieci Bitcoin (BSV).

Jednak zamiast postrzegać te wyzwania jako przeszkody spowalniające biznes, TAAL dostrzegł zalety w każdym z tych obszarów i przekształcił wyzwania w szanse dla firmy. Chan wspomniał nawet o nadchodzących narzędziach i zasobach, które wprowadzi TAAL, które pozwolą każdemu budować na Bitcoinie – nie tylko inżynierom oprogramowania.

Dlaczego BSV?

Grupa dyskutowała, dlaczego TAAL obsługuje BSV w przeciwieństwie do innej sieci blockchain. Kluczowym czynnikiem we wspieraniu BSV jest to, że skaluje, poza skalowaniem w sensie technicznym, BSV umożliwia również skalowanie Twojej firmy.

Wiele sieci blockchain nieustannie napotyka problemy ze skalowalnością, które ograniczają ilość danych, transakcji na sekundę, a tym samym użytkowników, których może mieć firma. Jednak BSV działa na dużą skalę i robi to, mając opłaty transakcyjne, które wynoszą tylko ułamek grosza. To tylko kilka z cech BSV, które wyróżniały go na tle zespołu TAAL.

Co jeszcze?

Grupa mówi dalej o większych blokach, które ostatnio widzieliśmy w sieci, o tym, jak Bitcoin (BSV) niszczy silosy istniejące w biznesach, a także o tym, jak TAAL będzie wyglądał za 4-5 lat.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Why BSV: TAAL team discusses emerging transactional economy in fireside chat – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO