Nowa funkcja: Handel aktywami był online na „Kartach” DotWallet

DotWallet to lekki portfel zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom w łatwym i bezpiecznym zarządzaniu zasobami cyfrowymi. Był to najczęściej używany portfel BSV na świecie. Niedawno wprowadził poważną aktualizację po uruchomieniu Odznaki! Oznacza to, że funkcje „kart” i „aktywów handlowych” są oficjalnie dostępne publicznie. Umożliwia zleceniodawcy dostosowanie swoich zamówień i publikowanie „zleceń kupna / sprzedaży” na rynku handlowym.

Rynek określa wartość tokenów

W chwili obecnej funkcje DotWallet „Karty” i „Handel aktywami” zostały w pełni uruchomione. Cały proces transakcji przebiega w trybie peer-to-peer. Informacje kupującego i sprzedającego są zsynchronizowane. Zespół DotWallet powiedział, że pozycja „Trading Assets” na każdej karcie aktywów będzie wyświetlać tylko bieżący rynek handlu aktywami, aby ułatwić użytkownikom znajdowanie potrzebnych im par handlowych.

Sześć funkcji „aktywów handlowych”

Nowa wersja obsługuje edycję „Kart”

Poinformowano, że w nowej wersji „Karty” dodano funkcję „Edycja”, która obsługuje edycję opisów aktywów i funkcje zaawansowane. Gdy użytkownicy zwolnią kartę zasobów, mogą ją edytować lub modyfikować za pomocą nowej funkcji. Warto wspomnieć, że potężna zaawansowana funkcja „Kartek” umożliwia użytkownikom przekierowywanie do blogów, aplikacji lub stron internetowych. Doświadcz różnorodnych scenariuszy Bitcoin SV jednym kliknięciem, które znacznie poprawią UX użytkowników. Aby sprostać większym wymaganiom użytkowników BSV, zespół DotWallet zaktualizował „Karty”. Teraz każda karta może dodać do 5 zaawansowanych funkcji. Funkcja „Trading Assets” w module „Cards” w DotWallet przyciąga uwagę od momentu jego uruchomienia. To nie tylko dalsze ulepszanie produktów i usług. Ponadto funkcja pomaga ożywić rynek tokenów i poprawić efektywność transakcji, wspierając dalszy dobrobyt społeczności BSV. Każda aktualizacja DotWallet jest pełna niespodzianek. W związku z tym przedstawiciele DotWallet oświadczyli również, że dołożą starań, aby udostępnić społeczeństwu bardziej ekscytujące usługi!

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : New Function: Asset Trading Has Been Online on the “Cards” of DotWallet – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO