FloatSV uruchamia token nagrody lojalnościowej

FLT to najnowszy token lojalnościowy wspierany przez Bitcoin do uruchomienia; Tokeny FLT są obsługiwane przez BSV i będą wymienialne na BSV za sześć miesięcy. Co tydzień 50% opłat transakcyjnych FloatSV jest wysyłanych do portfela lojalnościowego FLT – portfela, na którym jest zabezpieczony FLT i który będzie można wykorzystać w przyszłości. „Mieliśmy kilka tysięcy użytkowników, którzy zarejestrowali się na naszej platformie, a dziś przedstawiamy token FloatSV (FLT).

FLT to gest wdzięczności dla naszych najbardziej lojalnych traderów i sposób na nagrodzenie traderów w przyszłości ”- powiedział FloatSV w swoim oficjalnym komunikacie. FLT ma stałą podaż 200 000 000 tokenów, a tokeny FLT będą rozprowadzane za pośrednictwem zrzutów lotniczych. „20 000 000 (10%) FLT zostanie przekazanych do wczesnych inwestorów FloatSV na zasadzie proporcjonalnej z kwoty opłat transakcyjnych zapłaconych między uruchomieniem FloatSV 17 kwietnia 2019 r. A 17 kwietnia 2021 r.” – powiedział FloatSV. Pozostałe 60 000 000 zostanie rozdzielone zgodnie z następującym harmonogramem dystrybucji:

FloatSV airdrop schedule by block

Pozostałe 120 000 000 tokenów jest zarezerwowanych dla zespołu FloatSV (100 000 000 FLT) i spółek (20 000 000 FLT).

FLT allocation

Po zakończeniu okresu dystrybucji FLT (koniec okresu blokowego 105 120) posiadacze FLT będą mieli sześć miesięcy na wykupienie FLT na BSV. Jeśli właściciele FLT nie zrealizują swoich tokenów na BSV w tym okresie, BSV pozostające w portfelu lojalnościowym FLT będzie należeć do FloatSV, a FLT nie będzie już mieć żadnej użyteczności.

Co to jest token lojalnościowy?

Tokeny lojalnościowe wspierane przez Bitcoin są ostatnio bardzo popularne; RelayX uruchomił token lojalnościowy (REX1), Haste Arcade uruchomił token lojalnościowy (HST), a teraz FloatSV wkracza na arenę z FLT. Ale co to jest token nagrody lojalnościowej?

Żetony lojalnościowe można traktować jako punkty lojalnościowe, które sklep może przyznać za bycie klientem, który robi z nimi zakupy; tokeny lojalnościowe to tokeny oparte na BSV, które są dystrybuowane do użytkowników platformy lub usługi. Do tej pory wszystkie utworzone tokeny nagród lojalnościowych są wspierane przez BSV i mają plany wymiany na BSV w przyszłości, ale w miarę upływu czasu możemy zauważyć, że tokeny lojalnościowe będą przydatne poza wykupem BSV.

Era tokenów lojalnościowych, w którą wkraczamy, nie byłaby możliwa bez renesansu tokenów, który uderzył w Bitcoin w tym roku. Dzięki tokenom na BSV firmy mają teraz możliwość oferowania unikalnych ofert, które wcześniej nie były możliwe.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : FloatSV launches a loyalty reward token – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO