Robin Kohze z Vaionex o wyzwaniach i budowaniu na Bitcoinie (BSV)

Założyciel i dyrektor generalny Vaionex, Robin Kohze, niedawno gościł w 41 odcinku podcastu Bitstocks, aby omówić „Wyzwania związane z budowaniem na Bitcoinie”. Dyrektor generalny Bitstocks, Michael Hudson i Kohze, rozpoczęli rozmowę, przyglądając się pochodzeniu prezesa Cambridge University Metanet Society oraz temu, jak dostał się do Bitcoin. W trakcie rozmowy staje się jasne, że Kohze bardzo dobrze rozumie uczenie maszynowe i teorię gier, a dzięki swoim wcześniejszym doświadczeniom i pracy, którą wykonał w obu obszarach, ma wspaniały i wyjątkowy wgląd w to, dlaczego Bitcoin SV (BSV) ma problemy. jeśli chodzi o adopcję użytkowników.

Hudson zapytał Kohze: „Co przez to rozumiesz? Powiedziałeś, że kilka razy„ zmarnowałeś wielką szansę w ciągu ostatnich dwóch lat ”. Co to jest, co to za wielka szansa, którą przegapiliśmy?” Na co Kohze odpowiedział: „To, co zrobiliśmy, graliśmy w antagonistyczną grę. Bardzo wyraźnie powiedzieliśmy: „Nie chcemy mieć nic wspólnego z nikim innym w tej przestrzeni, ponieważ przestrzegamy przepisów, a ty nie, i zejdziesz na dół”.

Następnie powiedzieliśmy, och, nie możemy tego zrobić , ponieważ mamy silniejsze karty w grze, więc ryzykujemy, że zostaniemy usunięci z Krakena i Binance, ponieważ byliśmy tak pewni, że wygramy, ponieważ kiedy jesteś antagonistą i wygrasz, to ostatecznie wygrana jest większa. Ale postawiliśmy ten zakład w oparciu o [myśląc, że] proces Craiga Wrighta zakończy się nieco wcześniej, jakby nie było korony [wirusa]. To prawdopodobnie największa strata dla nas jako społeczności, w której wydarzył się koronawirus ”. „Kiedy spojrzymy na statystyki, wskaźnik tworzenia nowych firm spadł o 70%, a my jako przestrzeń powiedzieliśmy, ponieważ byliśmy tak pewni siebie, powiedzieliśmy, że nie chcemy mieć żadnych inwestorów, chcemy budowniczych, a kiedy wskaźnik start-upów spada o 70%, nagle nie masz już budowniczych, i tak oto w narracji doszło do stagnacji, częściowo dlatego, że przyszła korona i ludzie czuli się niepewnie i chcieli coś mieć zainwestować w to może przynajmniej nie skończyć się hiperinflacją – czy to się kiedykolwiek zdarzy, czy nie, nie ma to znaczenia, jest to głównie pogląd, jaki ludzie mieli w tamtym czasie ”. „…

Cała ta antagonistyczna gra nie wyszła dobrze, a teraz musimy znaleźć sposób, aby się z tego otrząsnąć, podążając nową drogą i drogą, nie sądzę, aby wyrzucanie pieniędzy w startupy przyniosło jakiekolwiek zmiany, ponieważ użytkownicy nie wychodzą, ponieważ aplikacje nie są niesamowite, po prostu ich nie ma, ponieważ nie skierowaliśmy wystarczającej liczby użytkowników do ekosystemu, aby uzyskać ten wzmacniający proces, który Ethereum miał przez lata. ”

Kohze i Hudson rozmawiali również o uczeniu maszynowym, metanecie, tokenach i NFT, protokołach tokenów, rozwiązaniach warstwy 2 i nie tylko. Kohze również odwrócił stół pod koniec wywiadu i zaczął zadawać Hudsonowi kilka pytań, po czym obaj przeprowadzili naprawdę wnikliwą rozmowę na temat obecnego stanu sieci BSV i tego, dokąd może zmierzać w przyszłości.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Vaionex’s Robin Kohze talks challenges of building on Bitcoin on Bitstocks podcast – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO