Dlaczego Bitcoin SV jest najcenniejszą siecią blockchain

Calvin Ayre, inwestor venture capital, wypowiedział się w wywiadzie dla The Early Stage Investor, analizując, dlaczego Bitcoin SV jest najcenniejszą siecią blockchain na świecie. Jako płodny inwestor w przestrzeń Bitcoin, Ayre koncentruje się na konkretnych inwestycjach i biznesie na innowacjach fintech, zarządzaniu danymi, cyberbezpieczeństwie i transakcyjnych tokenach cyfrowych. Jego wywiad rozpoczął się od określenia przypadku użycia Bitcoin SV i wyjaśnienia, dlaczego jest on technologicznie lepszy od innych blockchainów, takich jak BTC i ETH.

Ayre powiedział, że wszystkie inne sieci blockchain zdecydowały się przyjąć oryginalną wizję Bitcoin i próbowały zastosować własne „ulepszenia” do technologii, jak po raz pierwszy opisano w oryginalnym raporcie dotyczącym Bitcoina dr Craiga Wrighta. Czyniąc to, nie udało im się rozpoznać, co sprawia, że ​​Bitcoin jest wyjątkowy – jego supermoce skalowania. Potrzeba i mechanizm skalowania została wspomniana w oryginalnej białej księdze, ale według Ayre została zignorowana przez twórców innych publicznych łańcuchów bloków.

W przypadku zarówno BTC, jak i BCH programiści faktycznie wyłączyli elementy właściwości skalowania, które sprawiają, że Bitcoin jest tak wyjątkowy. W rezultacie tylko Bitcoin SV ma zdolność skalowania – a bez możliwości skalowania żaden inny łańcuch bloków nie może konkurować. Ayre powiedział, że BSV zmieni sposób zarządzania danymi i ich wyceny. Sieć ma globalny monopol na zarządzanie danymi na poziomie przedsiębiorstwa i ich wycenę, a wszystkie inne sieci są w najlepszym przypadku określane jako „platformy hobbystyczne”. Gdy tylko aplikacja odniesie sukces w jednym z pozostałych łańcuchów bloków, musi zostać przeniesiona do BSV jako jedyny publiczny łańcuch bloków z potencjałem skalowania, aby sobie z tym poradzić.

W rzeczywistości Bitcoin SV jest już tak daleko przed tłumem, że żadna inna platforma nie może teraz nadrobić zaległości, powiedział. Nawet gdyby inny blockchain był w stanie znaleźć sposób na skalowanie, Ayre uważa, że ​​prawdopodobnie naruszyłoby to własność intelektualną będącą w posiadaniu nChain. Bitcoin SV pomoże firmom efektywniej zarządzać swoimi danymi na dużą skalę, eliminując silosy danych, które mogą prowadzić do nieefektywności, stwarzając jednocześnie poważne wyzwania techniczne. Według Ayre, technologia porządkuje rozłączne systemy danych, aby tworzyć bardziej usprawnione rozwiązania. Ayre mówił o przygotowywanej do startu nowej platformie, opracowanej przez zespół nChain.

Oczekuje się, że technologia zostanie wydana w ciągu najbliższych ośmiu tygodni i będzie znajdować się na szczycie Bitcoin SV, aby umożliwić firmom mającym problemy z danymi przedsiębiorstwa dostęp do rozwiązania modułowego. Platforma ma na celu ułatwienie klientom korporacyjnym rozwiązywania złożonych problemów z danymi, dzięki czemu rozwiązywanie problemów z BSV jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Założyciel Grupy Ayre powiedział, że jeśli chodzi o rozwój BSV, istnieje wiele dezinformacji, które wstrzymują edukację ludzi na temat BSV. Uważa jednak, że historia BSV jest tak potężna, że ​​ostatecznie zwycięży. Kiedy ludzie dowiedzą się, jak silna jest technologia, która ma monopol na uprawnienia do zarządzania danymi, nie można się jej oduczyć.

Zasugerował, że ucieczka dla Bitcoin SV nastąpi, gdy główne media to zrozumieją i zaczną o tym właściwie mówić. Ayre powiedział ostatecznie, że wszystkie tokeny na wszystkich giełdach są takie same – nie mogą nic zrobić, poza zwykłym byciem tokenami hazardowymi. Ayre wierzy, że kiedy media głównego nurtu zaczną skuteczniej omawiać ten temat, narracja ulegnie zmianie. Tylko wtedy, gdy firmy wprowadzą przypadki użycia i udowodnią, że może to robić i robi się na platformie BSV, główny nurt obudzi się i dostrzeże korzyści płynące z technologii.

Dla Ayre większa regulacja cyfrowej waluty jest nieunikniona. Wyciągając podobieństwa ze swoim doświadczeniem z początków branży gier online, powiedział, że organy regulacyjne w końcu przejmą kontrolę nad rynkami walut cyfrowych. Ekosystem BSV jest już na to przygotowany, według Ayre cały sektor kryptowalut mógłby zostać zbanowany na całym świecie, ale Bitcoin SV nadal miałby powód do istnienia, jako najskuteczniejsza platforma do zarządzania danymi na świecie.

Obejrzyj wywiad Calvina Ayre’a z The Early Stage Investor tutaj:

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Calvin Ayre on The Early Stage Investor: Why Bitcoin SV is the most valuable blockchain network – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO