COPA vs Craig Wright: Co myśli rynek

Cena Bitcoin SV (BSV) rośnie i nie jest przypadkiem, że wzrost ceny rozpoczął się tego samego dnia, w którym Crypto Open Patent Alliance (COPA) ogłosiło złożenie pozwu przeciwko dr. Craigowi Wrightowi.

Ale czy to nie zła wiadomość?

Dla tych, którzy nie są na bieżąco w tej sprawie, COPA złożyła pozew do Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości w Anglii i Walii, aby oświadczyć, że dr Wright nie jest autorem białej księgi dotyczącej Bitcoin z 2008 roku. COPA to organizacja, która została utworzona, aby zapobiegać „blokowaniu patentów” przez firmy twierdzące, że są właścicielami kluczowych koncepcji związanych z blockchainem, które „tłumią innowacje”. Niektórzy ludzie wiwatowali dla COPA, gdy pojawiła się ta wiadomość i wierzyli, że pozew byłby śmiercią doktora Wrighta i nieumyślnie upadkiem BSV – ale czy mają rację? Rynek mówi inaczej, a sprytny pieniądz przyjmuje pozew COPA i postrzega go jako pozytywne wydarzenie.

Co myśli rynek

Według stanu na prasę, cena BSV wynosiła 372,83 USD, czyli aż o 45% więcej niż cena BSV sprzed ogłoszenia pozwu. Dlaczego więc rynek zareagował w ten sposób, mimo że niektórzy uważają, że ten pozew oznacza upadek dr Wrighta i sieci blockchain, którą obsługuje? Bo ci, którzy myślą, że „to koniec BSV”, są w błędzie. „Sprytne pieniądze” mogą postrzegać pozew COPA jako szansę dla dr. Wrighta na udowodnienie swojej wartości i mogą mieć wiarę, że będzie w stanie udowodnić swoją wartość. Byłoby to niewątpliwie pozytywne wydarzenie dla ekosystemu Bitcoin (BSV) i zmiażdżyłoby wiele pytań i obaw, które niektóre osoby wiązały z dr Wrightem już od dłuższego czasu. Akcja, którą obserwujemy na rynku, może być skutkiem tego, że jednostki przewidują wynik sprawy COPA vs. dr Wright i zakładają, co ich zdaniem wydarzy się w przyszłości.

Dlaczego COPA czekała tak długo?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, będziemy musieli trochę pomniejszyć. Dr Wright jest głównym naukowcem w nChain; jeśli chodzi o liczbę patentów, jakie firma posiada na innowacyjne technologie blockchain, nChain jest jedną z pięciu największych firm na świecie. To powiedziawszy, misja i cel COPA są sprzeczne ze strategią patentową nChain i jest duża szansa, że nChain opatentował kilka innowacji blockchain, które pomogłyby członkom COPA odnieść sukces w szybszym tempie. Teraz, gdy oddaliliśmy się, możemy wrócić do widoku. Coinbase jest członkiem-założycielem COPA. Co ciekawe, zgłoszenie COPA jest zgodne z publicznym wykazem Coinbase; może to być spowodowane faktem, że IP, którego właścicielem jest Coinbase, jest uwzględniane w jej wycenie. Mając to na uwadze, byłoby korzystne, gdyby Coinbase miał dostęp do własności intelektualnej, która mogłaby podnieść jej wycenę, która może znajdować się poza jej zasięgiem, ponieważ została opatentowana przez Dr. Wright i nChain.

BSV jest zagrożeniem dla COPA

Wszystko to mówi nam, że oryginalny Bitcoin (BSV) stanowi zagrożenie dla COPA. Widzimy, że COPA próbuje wyeliminować zagrożenie, które mogłoby zaszkodzić przyszłości firm w ramach COPA, i próbują to zrobić, podążając za jednym z pierwszych i najbardziej głośnych zwolenników oryginalnego Bitcoina (BSV), dr. Craig Wright. To, co widzimy, to również rynek, który próbuje przewidzieć wynik procesu COPA przeciwko dr Craigowi Wrightowi. Nie jest tajemnicą, że istnieje pewien stopień spekulacji na rynkach walut cyfrowych, a dobre lub złe wiadomości mają zwykle duży wpływ na rynki. Ale odkąd ogłoszono pozew COPA, BSV wzrosła o prawie 50% i szybko zbliża się do rekordowego poziomu 420,61 USD. Korelacja między pozwem COPA a akcją cenową BSV jest czymś, na co będziesz chciał mieć oko w miarę postępu sprawy. Ponieważ z czasem przekonamy się, czy zakład, który sprytne pieniądze postawili na BSV w oparciu o zdolność dr Wrighta do przedstawienia dowodów, opłaci się.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : COPA vs Craig Wright: What the market thinks – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO