Znajdź oferty pracy w łańcuchu bloków dzięki tablicy ofert pracy Stowarzyszenia Bitcoin

Talenty programistyczne Blockchain i Bitcoin są bardzo poszukiwane. Oznacza to dobre pensje, bezpieczeństwo kariery i interesującą, angażującą pracę jako jeden z pierwszych pionierów największego i najszybciej rozwijającego się trendu technologicznego na świecie. Teraz, dzięki Stowarzyszeniu Bitcoin, możesz przeszukiwać rynek w poszukiwaniu ofert pracy w Bitcoin od wiodących światowych firm, wszystko w jednym miejscu.

Tablica ofert pracy Stowarzyszenia Bitcoin umożliwia pracodawcom w blockchain i bitcoin publikowanie ofert pracy i szybko stała się miejscem, w którym można się dowiedzieć o nowych wakatach w rozwoju Bitcoin. Prezes Stowarzyszenia Bitcoin, Jimmy Nguyen, powiedział, że tablica ogłoszeń zapewnia niezbędną usługę dla pracodawców i pracowników z całego sektora: „Każdy, kto szuka możliwości kariery w Bitcoin SV, może je znaleźć na tablicy ogłoszeń Stowarzyszenia Bitcoin.

Tablica ofert pracy daje wszystkim firmom możliwość przesłania dostępnych ofert pracy ”. Szereg karier związanych z rozwojem technologii blockchain i Bitcoin od wielu różnych pracodawców jest już wymienionych na tablicy ofert pracy, wyszczególniając stanowiska, od elastycznych, pracujących w dowolnym miejscu, po pracę w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Niemczech, Australii, na Litwie i na Filipinach. Samo Stowarzyszenie Bitcoin wymieniło szereg ról, w tym specjalistę ds. Treści programowych i specjalistę ds. Technicznych programów nauczania.

Specjalista ds. Treści programowych pełni rolę zdalną i poszukuje kandydata posiadającego umiejętności i wiedzę do „tworzenia planów szkoleń, w tym treści programów nauczania i ocen”. Praca obejmuje tworzenie treści kursu i innych materiałów, a także prowadzenie i dostarczanie sesji szkoleniowych na temat Bitcoin SV.

Od kandydata oczekuje się również monitorowania i raportowania skuteczności swoich programów szkoleniowych, nadzorując realizację ich szkolenia w Stowarzyszeniu Bitcoin. Specjalista ds. Technicznych programów nauczania, który jest dostępny jako zdalna rola lub poza biurem w Londynie i / lub Lublanie w Słowenii, będzie miał za zadanie opracowanie procesu wdrażania dla firm i organizacji nowych dla Bitcoin SV. Wymagając bardziej technicznego zaplecza, wybrany kandydat będzie współpracował z Bitcoin Association i nChain w dostarczaniu dokumentacji technicznej dla użytkowników Bitcoin SV.

Wiele starszych ról jest obecnie ogłaszanych na rynku aktywów cyfrowych Fabriik. Należą do nich odpowiednio dyrektor finansowy, wiceprezes ds. Sprzedaży, dyrektorzy finansowi oraz dyrektor ds. Bankowości i płatności. Role są ogłaszane w okresie szybkiego rozwoju firmy, która działa poza Stanami Zjednoczonymi i Kanadą. BANXA ma obecnie kilka otwartych ról, które są dostępne w Australii, na Filipinach i na Litwie. Należą do nich analityk biznesowy, specjalista ds. Oszustw i płatności, analityk ds. Zgodności i menedżer produktu w firmie fiat-to-crypto gateway. TonicPow poszukuje wykonawców, którzy mogliby pracować ze swoim zespołem, dostępnych jako zdalne role z dowolnego miejsca na świecie.

Poszukując odpowiednio wykonawcy ReactJS / Gatsby i wykonawcy Flutter, role w niepełnym wymiarze godzin będą wspierać TonicPow w budowaniu modelu reklamowego, który jest kompatybilny z przyszłością Bitcoin. Inne oferty pracy obejmują stanowiska w TAAL Distributed Information Technologies Inc. (CSE: TAAL | FWB: 9SQ1 | OTC: TAALF), HandCash, Elas Digital, Vaionex Corporation i nChain, w wielu różnych dyscyplinach i specjalizacjach zawodowych. Dla każdego, kto już znajduje się w przestrzeni blockchain lub w jej pobliżu, lub rozważa zmianę kariery w tym kierunku, te możliwości są silnie motywowane, aby zachęcić najzdolniejszych i najlepszych na świecie do wejścia w tę branżę.

Wszystkie oferty pracy wymienione na tablicy ofert pracy zapewniają możliwości w tym szybko rozwijającym się, dynamicznym sektorze. Ponieważ w nadchodzących dziesięcioleciach rozwój Bitcoin i blockchain stanie się coraz bardziej centralny dla globalnej gospodarki, te wyspecjalizowane, wysoce satysfakcjonujące role prawdopodobnie staną się jeszcze bardziej pożądane.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Find blockchain jobs with the Bitcoin Association jobs board – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO