Tulip Trust składa pozew przeciwko Irze Kleimanowi o miliardy w fortunie Bitcoin. Nowe Polskie forum od BitHub

Fora wyrastają jak grzyby po deszczu na Polskiej scenie kryptowalutowej , do niedawna zrzeszone środowisko buduje kolejne platformy wymiany myśli (jakby było mało i brakowało), które z naszej perspektywy będzie miało dobry wpływ na media tematyczne w Polsce i urozmaici dominację jednego portalu.

Dlatego zawsze zapraszamy na : (12) Bitcoin SV Polska – Największe Polskie Forum BitcoinSV. Tu możesz porozmawiać i dowiedzieć się więcej o BitcoinieSV. Jeśli potrzebujesz pomocy, zadaj pytanie.

A dodatkowo od dziś ,chętni mogą wspierać : Forum BitHub.pl – kryptowaluty i finanse – Forum BitHub.pl – kryptowaluty i finanse

Powiernik Tulip Trust, Ramona Ang, pozwał Irę Kleimana za jego niedbałe i lekkomyślne postępowanie w niszczeniu wszelkich wskazówek umożliwiających dostęp do fortuny Bitcoin, które znajdowały się w dokumentach i danych na urządzeniach elektronicznych przyjaciela dr Craiga Wrighta – zmarłego Davida Kleimana. Jako osobisty przedstawiciel majątku Davida Kleimana i samozwańczy członek zarządu firmy z Florydy, Ira Kleiman pozwał Craiga Wrighta w sprawie Bitcoinów wartych teraz miliardy, które według Iry Kleimana zostały skradzione przez dr Wrighta.

Ten pozew przeciwko Irze Kleimanowi opowiada prawdziwą historię: Ira Kleiman niedbale i lekkomyślnie pozwolił, by jego osobisty interes przeważał nad obowiązkami należnymi innym jako osobisty przedstawiciel majątku i członek zarządzający firmy. Rezultat był druzgocący, ponieważ Ira zniszczył dyski twarde, dokumenty i dane elektroniczne należące do jego brata, które, jak twierdzi Ira Kleiman, zawierały miliardy dolarów w bitcoinach.

Co gorsza, Ira nadal usuwał i nadpisywał dane po tym, jak dr Wright zabronił mu tego robić, co doprowadziło do utraty informacji, które potencjalnie umożliwiłyby dostęp do bitcoinów. W tym celu Trust zwraca się o ulgę z powodu zaniedbania i naruszenia obowiązków powierniczych. Ten pozew wymaga, aby Ira odpowiedział za jego ingerencję w dokumenty i urządzenia elektroniczne Dave’a i został pociągnięty do odpowiedzialności za utratę bitcoinów wartych miliardy dolarów.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Tulip Trust files lawsuit against Ira Kleiman over billions in Bitcoin fortune – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO