Coinbase zawiesza wypłaty ETH, ERC20

Początek tygodnia aukcji publicznych Coinbase jest trudny. Firma ogłosiła dzisiaj, że tymczasowo wyłącza wypłaty tokenów opartych na Ethereum ERC20 i ETH dzisiaj, mniej niż 24 godziny po wejściu akcji Coinbase na rynek.

Wydaje się, że decyzja została podjęta w następstwie problemów z aktualizacją sieci Ethereum „Berlin”, która miała miejsce wczoraj. Według wsparcia Coinbase, aktualizacja spowodowała wystarczająco dużo problemów, aby Coinbase musiało całkowicie zawiesić wypłaty ETH i ERC20.

Aktualizacja, nazwana na cześć miasta, w którym był hostowany pierwszy DevCon Ethereum, obejmuje cztery propozycje dotyczące kosztu „gazu” związanego z niektórymi transakcjami, a także umożliwia nowe typy transakcji. Aktualizacja miała początkowo nastąpić w połowie 2020 r., Ale jak na ironię podjęto decyzję o odroczeniu wdrożenia z powodu obaw związanych z centralizacją.

Czas nie jest świetny ani dla cyfrowej wymiany walut Coinbase, ani dla Ethereum. Jakikolwiek przestój jednego z bardziej rozpoznawalnych aktywów cyfrowych to zły wygląd dla Coinbase, więc wkrótce po wejściu na giełdę, zwłaszcza że akcje zakończyły swój pierwszy dzień o 14% niższą od ceny otwarcia.

Niefortunne jest również to, że stało się to w tym samym czasie, gdy podekscytowanie związane z aktualizacją Ethereum spowodowało, że cieszenie się gwałtownym wzrostem cen w ostatnich tygodniach.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Coinbase suspends ETH, ERC20 withdrawals – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO