Czy Tom Brady powinien rozważyć BSV dla platformy NFT?

Era niezamienialnych tokenów (NFT) jeszcze się nie skończyła; Tom Brady planuje uruchomić własną platformę NFT Autograph.io, której mistrz Super Bowl jest prezesem i współzałożycielem. „Autograf zgromadzi niektóre z najbardziej znanych nazwisk i marek na świecie z najlepszymi w swojej klasie artystami cyfrowymi, aby wymyślać, tworzyć i wprowadzać na rynek NFT i przełomowe doświadczenia społeczności fanów i kolekcjonerów” – powiedział Dillon Rosenblatt, dyrektor generalny Autograph.

Autograf jest na bardzo wczesnym etapie; w tej chwili jedyne, co mogą zrobić, to dołączyć do listy mailingowej Autograph.io. Jednak Autograph planuje połączyć sportowców, celebrytów, influencerów i duże marki z artystami cyfrowymi, którzy we współpracy z nimi stworzą wyjątkowe cyfrowe kolekcje. Nie jest jasne, czy Autograph będzie działał na szczycie sieci blockchain, czy też wykracza poza świat fizycznych przedmiotów kolekcjonerskich poprzez ich digitalizację. W ciągu ostatniego roku widzieliśmy, jak rynek cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich eksploduje i widzieliśmy, jak wiele przedmiotów kolekcjonerskich, które są tradycyjnie fizyczne, takie jak dzieła sztuki i karty sportowe, zostało zdigitalizowanych.

Następnie digitalizacja tych przedmiotów kolekcjonerskich stworzyła rynek osób, które są chętne do kupowania przedmiotów kolekcjonerskich ze względu na ich rzadkość lub po prostu dlatego, że wierzą, że mogą je później sprzedać za więcej pieniędzy. Większość artystów cyfrowych zainteresowanych tworzeniem NFT używa Ethereum. Jednak koszt wybicia NFT na Ethereum może wynosić setki dolarów, a jeśli artysta cyfrowy nie jest popularny, nie ma gwarancji, że jego sztuka cyfrowa się sprzeda. Biorąc to pod uwagę, niektórzy artyści wydają setki, aby wybić NFT z powodu wysokich opłat transakcyjnych Ethereum i kosztów gazu i nie zwracają kosztów, ponieważ ich sztuka się nie sprzedaje. Blockchain Bitcoin SV (BSV) to śpiący gigant, jeśli chodzi o tworzenie i handel NFT; gdy pojawi się więcej protokołów NFT na BSV, zobaczymy rozkwitający rynek NFT na BSV.

BSV – gdzie NFT mają sens

Artyści cyfrowi i twórcy NFT przekonają się, że BSV jest najbardziej opłacalnym blockchainem do tworzenia NFT. Zamiast wyrzucać setki dolarów na utworzenie NFT na Ethereum ze względu na ceny gazu ETH, na BSV możesz napisać NFT do łańcucha blokowego za mniej niż dolara. Udało mi się napisać obraz do łańcucha blokowego – do którego identyfikatora transakcji mógłbym się odwołać, aby stworzyć NFT za pomocą obrazu, który zapisałem w łańcuchu bloków – za mniej niż 12 centów.

should-tom-brady-consider-bsv-for-nft-platform-heres-why

Poza tym, jeśli chodzi o sprzedaż NFT, opłata transakcyjna za wysłanie NFT do nabywcy wynosiłaby ułamek grosza – dokładnie 0,0052 USD – w porównaniu z obecną średnią opłatą transakcyjną Ethereum w wysokości 12,41 USD.

NFT są tutaj na stałe

Niezależnie od tego, co ludzie myślą o NFT, są tutaj, aby zostać – i najbardziej sensowne byłoby tworzenie, sprzedawanie i handel NFT w najbardziej opłacalny i efektywny sposób – którym byłby łańcuch bloków BSV.

W najbliższej przyszłości prawdopodobnie zobaczymy więcej protokołów NFT uruchomionych na BSV, zwłaszcza narzędzi i zasobów, które pozwalają osobom w łatwy sposób tworzyć NFT, a także portfele, które umożliwiają przeglądanie i wysyłanie NFT innym osobom. Kiedy to nastąpi, najprawdopodobniej nastąpi renesans NFT w taki sam sposób, w jaki nastąpił renesans tokenów po tym, jak Fabriik uruchomił Prosty protokół Fabriik dla tokenów.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Should Tom Brady consider BSV for NFT platform? Here’s why – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO