Możesz teraz handlować dowolnym tokenem RUN za pośrednictwem REX

9 kwietnia 2021 r. Możesz handlować dowolnym tokenem utworzonym za pomocą protokołu RUN na zdecentralizowanej giełdzie RelayX (REX). „Począwszy od godziny 12:00 czasu UTC 9 kwietnia 2021 r. Wszyscy użytkownicy RelayX mogą handlować dowolnym tokenem, po prostu wklejając adres umowy tokenów na końcu RelayX.com/market/ (adres umowy tutaj]”, powiedział RelayX w swoim oficjalnym ogłoszeniu .

RelayX ogłosił również, że REX zacznie sprzedawać symbole giełdowe od godziny 12:00 czasu UTC 9 kwietnia 2021 roku. „Ceny sprzedaży zaczynają się od 10 BSV za bilet plus 10% opłaty, która w całości trafi do portfela zabezpieczającego REX1 Bitcoin”, powiedział RelayX w komunikacie. „W przypadku wszelkich niesprzedanych symboli giełdowych, ceny spadną do 9 BSV + 10% opłaty za każdy symbol w środę 14 kwietnia o godzinie 12:00 UTC lub wcześniej. Jest to podobne do aukcji holenderskiej.

Cena spada ponownie co 24 godziny, do 8 BSV, 7 BSV, 6 BSV itd., Aż każdy bilet zostanie wyceniony na 1 BSV. Dalsze spadki cen będą następować o 0,1 BSV… .Późniejsza sprzedaż symbolu paska na rynku wtórnym będzie wiązała się z opłatą w wysokości 3%, z czego 50% trafi na adres REX1 ”. REX1 to moneta lojalnościowa, która jest dystrybuowana do użytkowników REX; REX1 jest wspierany przez BSV iw przyszłości będzie wymienialny na BSV.

Symbol paska a adres umowy

REX zapewnia wiele korzyści tokenom, które mają symbol giełdowy, w przeciwieństwie do tokenów, które mają tylko adres tokena. Jeśli posiadasz symbol giełdowy, uczestnikom rynku łatwiej będzie znaleźć Twój token.

Zamiast pytać o adres umowy, pod którym token jest sprzedawany, a następnie dodawać go do zakładek, ponieważ najprawdopodobniej nie będzie można zapamiętać adresu umowy z głowy, uczestnik rynku może po prostu wpisać swój trzyliterowy symbol giełdowy i dotrzeć do rynek dla Twojego tokena (tj. RelayX.com/market/[123]). Ponadto tokeny powiązane z symbolem giełdowym mają towarzyszącą opłatę transakcyjną w wysokości 0,3%, podczas gdy żetony powiązane z umową bez symbolu giełdowego mają opłatę transakcyjną w wysokości 1%. Kontrakty powiązane z symbolem giełdowym pojawiają się również na pierwszej stronie rynku RelayX, podczas gdy tokeny zawierające tylko adres umowy należy wyszukiwać w pasku adresu przeglądarki internetowej.

Co jeszcze mogę zrobić z symbolem giełdowym?

Symbole paska giełdowego są same w sobie NFT, żadne dwie osoby nie mogą mieć tego samego symbolu giełdowego. Oprócz powiązania symbolu giełdowego z kontraktem na token RUN, aby umożliwić handel pod tym symbolem po obniżonej opłacie transakcyjnej, osoby fizyczne mogą sprzedawać posiadane symbole giełdowe, a także podarowywać je innym.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : You can now trade any RUN token via REX – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO