Haste wprowadza karty gracza, NFT z narzędziem

Karty Haste Player to najnowsze NFT, które uderzyły w Bitcoin (BSV); w przeciwieństwie do grafiki cyfrowej i cyfrowych kolekcjonerskich NFT, które widzieliśmy na rynku, karta Haste Player Card (HPC) jest użyteczna i zapewnia wyjątkowe korzyści posiadaczowi HPC.

Przyspiesz karty gracza Karta Haste Player to NFT, która daje swoim posiadaczom 10% ich wydatków na rozgrywkę z powrotem na każdą grę, co oznacza, że jeśli często grasz w gry Haste, korzystne byłoby posiadanie własnej karty gracza Haste. odzyskaj część swoich wydatków.

Cards for sale in Haste Marketplace

Poza korzyściami, które otrzymujesz, gdy posiadasz własne HPC, możesz handlować HPC na rynku Haste. Gracze, którzy posiadają HPC innych graczy, otrzymują od tych graczy 10% wszystkich wydatków na grę; a kiedy sprzedajesz swoje HPC, zarabiasz 80% prowizji od sprzedaży (70% jeśli jesteś sprzedawcą), a za każdym razem, gdy Twoja karta zostanie sprzedana, oryginalny minter (ty) otrzyma 10% wartości transakcji; ostatnie 10% jest wysyłane do Haste Loyalty Wallet (HLW). „Im więcej wyników trafia do HLW, tym lepiej dla BSV i dla społeczności Haste.

Chcielibyśmy zobaczyć, jak inne firmy w BSV oferują tokeny obsługiwane przez Bitcoin. Portfel lojalnościowy Haste to portfel [BSV], który zawiera 10% wszystkich wyników BSV powiązanych z Haste Arcade. Będzie on narastał przez 5 lat ”- powiedział Dan Wagner, współzałożyciel Haste. „Ponieważ zbliżamy się do końca tego 5-letniego okresu, podejmiemy decyzję, jaki będzie następny krok z HLW. Za 5 lat spodziewamy się niezliczonych gier (setek, jeśli nie tysięcy) w automatach, więc dynamika może wyglądać zupełnie inaczej. Naszym celem jest pozostanie w czołówce tej finansowej rewolucji i nadal będziemy mieć otwarty umysł na nowe możliwości i sposoby nagradzania lojalnych graczy i programistów, którzy przyczyniają się do sukcesu platformy. ”

Haste Tokens (HST) to tokeny BSV utworzone w protokole RUN, które są zdobywane przez graczy Haste Arcade i wspierane przez BSV w Haste Loyalty Wallet. Według białej księgi Haste, tokeny Haste mogą być używane do rabatów na rozgrywkę, opłat za wystawienie aukcji, opłat za wejście do turnieju i „rzeczy bez przemyślenia”. „W tej chwili nadal pracujemy nad dystrybucją tokenów za pośrednictwem protokołu RUN” – powiedział Wagner. „Gdy to nastąpi, tokeny będą prawdopodobnie zbywalne na rynkach wtórnych, ale mogą również wykupić BSV bezpośrednio z HLW. W przypadku wykupu z HLW używane tokeny HST są spalane, zmniejszając w ten sposób ogólną podaż dla pozostałych posiadaczy tokenów. ”

Jak wybić swoją kartę gracza Haste Karty Haste Player zapewniają swoim posiadaczom i mennikom wiele korzyści, dzięki czemu HPC jest pierwszym NFT na Bitcoinie z użytecznością. W tej chwili uważa się, że Haste jest w fazie beta i możesz wybić swoje HPC za równowartość 99 USD w BSV, nie jest do końca jasne, jaka będzie cena mennicy HPC, gdy Haste wyjdzie z wersji beta. „Nie lubimy wchodzić w róg, więc trudno jest spekulować, jaka może być cena w przyszłości, a jaka nie. Mając na uwadze niektóre korzyści, które mamy na myśli, łatwo jest zobaczyć, jak bycie członkiem salonu gier VIP, trzymając kartę, może oznaczać wyższą cenę.

Planujemy jednak również umożliwić użytkownikom płacenie tokenami HST, które zdobywają podczas grania w gry ”- powiedział Wagner, wskazując, że w przyszłości może być możliwe wybicie HPC z HST. „Mamy mniej niż 24 godziny do premiery HPC i do tej pory wybito 40 kart”. Jeśli chcesz wybić swoją kartę Haste Player, przejdź na stronę internetową Haste i kliknij opcję „Karta gracza” w menu, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami i upewnij się, że masz co najmniej 99 $ w portfelu HandCash. Jeśli wszystko jest w porządku, Twoja karta gracza zostanie wybita w ciągu kilku sekund!

Minting a card on Haste
Minting a card on Haste

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Haste launches Player Cards, NFTs with utility – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO