Coinbase ($ COIN) 14 kwietnia 2021 wchodzi w skład notowań Nasdaq

Coinbase stanie się spółką notowaną na giełdzie od 14 kwietnia. Coinbase wejdzie na giełdę, dokonując bezpośredniego notowania na giełdzie Nasdaq i będzie handlować pod symbolem $ COIN. Publiczne notowanie Coinbase jest bardzo oczekiwanym wydarzeniem w branży blockchain i walut cyfrowych i jest pierwszym przypadkiem upublicznienia dużej firmy zajmującej się walutami cyfrowymi w Stanach Zjednoczonych.

Finanse Coinbase opublikował 6 kwietnia swój szacunkowy raport zysków za I kwartał i prognozę na 2021 rok.

Raport dał światu pierwsze spojrzenie na wyniki Coinbase w 2021 roku. Według raportu, w pierwszym kwartale 2021 roku Coinbase miał 56 milionów zweryfikowanych użytkowników, 6,1 miliona aktywnych użytkowników miesięcznie, całkowity przychód 1,8 miliarda dolarów i aż 223 miliardy dolarów aktywów na Coinbase, co stanowi 11,3% całkowitego udziału w rynku aktywów kryptograficznych. Ogólnie rzecz biorąc, szacunkowe dane finansowe Coinbase wskazują, że pierwszy kwartał 2021 r. Był najlepszym kwartałem, jaki miał Coinbase w historii firmy.

Wyceniony na ponad 100 miliardów dolarów

Oczekuje się, że Coinbase zadebiutuje z wyceną szacowaną na ponad 100 miliardów dolarów. Akcje $ COIN są już sprzedawane na prywatnym rynku Nasdaq, rynku, który pozwala obecnym pracownikom, byłym pracownikom i inwestorom Coinbase na obrót akcjami $ COIN, zanim Coinbase stanie się ogólnie dostępny. Pod koniec lutego akcje Coinbase były sprzedawane na prywatnym rynku Nasdaq po średnio 373 USD za akcję, co dałoby Coinbase wycenę na około 100,3 miliarda USD. Co ciekawe, bezpośrednie notowanie i wycena Coinbase sugeruje, że inne giełdy walut cyfrowych mogą być niedowartościowane.

Coś, na co warto zwrócić uwagę przez kilka następnych dni, to akcja rynkowa monet i tokenów wymiany walut cyfrowych; innymi słowy, cyfrowe giełdy walutowe, które mają monetę lub token natywny dla ich platformy. Jeśli wartość Coinbase wynosi ponad 100 miliardów dolarów, a akcje Coinbase kosztują około 400 dolarów, możemy zauważyć, że inne monety i tokeny cyfrowej wymiany walut zbliżają się do ceny, po której handluje się COIN USD w momencie debiutu.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/coinbase-coin-begins-trading-april-14/Author: BitcoinSV.pl
CEO