Archiwum artykułów

Biografia Jesse LIVERMORE

19 kwietnia 2021

Transmira ogłasza partnerstwo z Kognition w celu opracowania rozwiązań cyfrowej transformacji dla inteligentnej architektury i inteligentnych miast

Transmira, Inc., start-up pionierska technologia rzeczywistości empirycznej (XR) z siedzibą w Raleigh, ogłasza dziś, że nawiązała współpracę z Kognition, filadelfijską technologią sztucznej inteligencji (AI) do budowania przedsiębiorstw dla nieruchomości komercyjnych, opracowywanie rozwiązań cyfrowej transformacji dla rozszerzonych inteligentnych miast i inteligentnej architektury.

Transmira i Kognition będą współpracować w ramach konsorcjum firm XR w celu opracowania i wdrożenia najnowocześniejszej technologii i najlepszych praktyk w celu stworzenia nowej generacji inteligentnych miast i inteligentnej architektury, w tym stadionów i aren, budynków biurowych, handlu detalicznego centra, kampusy uniwersyteckie, hotele, lotniska i nie tylko.

Ogromne globalne zmiany wpłynęły na sposób, w jaki ludzie pracują, bawią się, robią zakupy i nawiązują kontakty towarzyskie, stwarzając potrzebę nowych, innowacyjnych pomysłów i przełomowych praktyk biznesowych. Miasta przyszłości zostaną zdefiniowane poprzez przekształcenie budynków i miejsc w inteligentną architekturę, która jest inteligentna, elastyczna, interaktywna i zrównoważona.

Konsorcjum firm XR wykorzysta zarówno nowe, jak i istniejące technologie, łącząc rzeczywistość rozszerzoną, cyfrowe bliźniaki rzeczywistości wirtualnej, zintegrowane czujniki i urządzenia Internetu rzeczy (IoT), technologię blockchain, 5G, przetwarzanie brzegowe i chmurę hybrydową, sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe . Kompleksowe rozwiązania dla dużych budynków, stadionów sportowych i obiektów rozrywkowych są dostępne natychmiast z rozszerzonymi funkcjami i ogólnoświatową ofertą, która będzie dostępna od lata 2021 r.

Przemawiając w dzisiejszym ogłoszeniu, założyciel i dyrektor generalny Transmiry, Robert Rice, powiedział:

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc ogłosić dzisiejsze partnerstwo z Kognition w ramach naszego rosnącego konsorcjum firm XR. Dzięki naszej technologii Omniscape i platformie XR ożywiamy lokalizację za pomocą technologii AR i VR, hologramów opartych na sztucznej inteligencji, wizualizacji danych, treści interaktywnych, a także unikalnych możliwości monetyzacji.

Tworzy to nowe źródła przychodów, angażuje konsumentów i całkowicie zmienia sposób, w jaki współdziałamy ze sobą, a także z naszą pracą, zabawą i przestrzenią społeczną. To niezwykle ważna inicjatywa, która ma zmienić oblicze miast na całym świecie, z potencjałem zmieniającym zasady gry w różnych branżach i zastosowaniach, ponieważ budujemy naszą planetę w bardziej inteligentny i zrównoważony sposób ”.

Komentując również Matias Klein, współzałożyciel i dyrektor generalny Kognition, powiedział:

„Ekscytującą częścią integracji sztucznej inteligencji firmy Kognition z technologią XR firmy Transmira jest szansa na prawdziwie kompleksową cyfrową transformację miejsca, a także sposób interakcji użytkowników z przestrzenią. To holistyczne podejście jest przyszłością inteligentnych przestrzeni i naprawdę wzmacnia moc naszej sztucznej inteligencji dla inteligentnych budynków, skutkując ulepszonymi doświadczeniami klientów, usprawnionymi operacjami, opłacalnymi kontrolami bezpieczeństwa i, co najważniejsze, bezpieczniejszymi przestrzeniami dla ludzi. ”

Informacje o firmie Transmira Inc.

Transmira, Inc. to start-up z siedzibą w Raleigh w Północnej Karolinie, który opracowuje Omniscape ™, platformę XR dla inteligentnych miast i generujący przychody marketing empiryczny, łączący firmy, marki i konsumentów.

O Kognition

Kognition jest twórcą zmieniającej zasady gry, cyberfizycznej sztucznej inteligencji przedsiębiorstwa, która automatyzuje zabezpieczenia, zgodność i inne operacje biznesowe o wysokiej wartości na jednej platformie. Dzięki Kognition Twoje nieruchomości komercyjne mogą widzieć, myśleć i działać autonomicznie w celu usprawnienia operacji, zwiększenia bezpieczeństwa, obniżenia kosztów i nie tylko.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/transmira-announces-partnership-with-kognition-to-develop-digital-transformation-solutions-for-intelligent-architecture-and-smart-cities/