Ayre Group Ventures kończy inwestycję w spółkę Mijem zajmującą się rynkiem społecznościowym

Mijem Inc., kanadyjska firma zajmująca się mediami społecznościowymi i technologiami, ogłosiła dzisiaj, że zamknęła inwestycję znanego przedsiębiorcy technologicznego Calvina Ayre, założyciela firmy venture capital Ayre Group Ventures i konglomeratu blockchain CoinGeek. Mijem wykorzysta tę inwestycję, aby wesprzeć ambitny program rozwoju firmy, który obejmuje wdrożenie unikalnego systemu lojalnościowego cashback opartego na Bitcoin SV przy użyciu łańcucha blokowego Bitcoin SV.

Warunki transakcji nie zostały ujawnione. Mijem Inc. jest twórcą popularnego rynku społecznościowego Mijem, intuicyjnej platformy internetowej i ekosystemu aplikacji, który łączy uczniów z rówieśnikami w celu efektywnego kupowania, sprzedawania i handlu towarami i usługami. Rynki społecznościowe Mijem skupiają się wokół społeczności instytucji policealnych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Do tej pory Mijem nawiązał kontakty z ponad 70 społecznościami uniwersyteckimi i uniwersyteckimi, w tym z University of Texas, University of Toronto, University of British Columbia, University of Michigan i University of Miami.

Komentując swoją inwestycję, założyciel Ayre Group Ventures, Calvin Ayre, powiedział:

„Mijem nadal udowadnia wartość innowacyjnego modelu rynku społecznościowego, który był pionierem w rosnącej sieci kampusów uniwersyteckich i akademickich w Ameryce Północnej. W Ayre Group Ventures podzielamy wiele wartości, które sprawiły, że Mijem odniósł sukces – szybkość, wydajność, dostępność – i widzimy doskonałą okazję do współpracy z ich zespołem w celu dalszego rozwoju oferty Mijem z Bitcoin SV i odegrania roli w ich ciągłym sukcesie fabuła.”

Założyciel Mijem, Phuong Dinh, dodał: „Mijem ocenił kilka walut cyfrowych, które byłyby wartościowe dla naszych klientów, a Bitcoin SV wyraźnie pasuje do Mijem. Bitcoin SV (BSV) jest tym, co przewidywała oryginalna biała księga Bitcoin, szybkim, niedrogim, elektronicznym systemem gotówkowym peer-to-peer – i wszystkie te cechy są ważne dla docelowego rynku Mijem Gen Z.

Ayre Group Ventures podziela naszą wizję, inwestując już w wiele firm budujących usługi i rozwiązania Bitcoin SV, które być może będziemy w stanie wykorzystać w przyszłości. Ayre Group Ventures jest dla nas idealnym partnerem. W imieniu Mijem chciałbym podziękować Ayre Group Ventures za ich inwestycję, wsparcie i wotum zaufania. ”

Media Contact

Ed Pownall
ed@pownall.eu

Autor : Bitup

Źródło : https://coingeek.com/ayre-group-ventures-completes-investment-in-social-marketplace-company-mijem/Author: bitup BSV