Nowe narzędzia API Tokenized BSV

Platforma do zarządzania kontraktami i tokenami Tokenized wydała zestaw narzędzi, które ułatwią firmom, organizacjom, a nawet osobom fizycznym integrację Bitcoin w ich projektach. Pełny zestaw interfejsów API i dokumentacja są teraz dostępne w witrynie Tokenized.

Dzięki pełnemu zapleczu technicznemu Tokenized może skupić się na wprowadzaniu większej liczby klientów do świata Bitcoin i rozwiązywaniu ich konkretnych problemów biznesowych. W poście na blogu ogłaszającym rozpoczęcie działalności, dyrektor generalny Tokenized James Belding powiedział, że celem firmy jest „połączenie uczestników rynku i uczynienie dobrowolnej wymiany prostszą, szybszą i tańszą”.

Opisał funkcje Tokenized jako „poważnego konkurenta dla nowatorskich rozwiązań bankowych jako usługi (BaaS)”, które stworzyłyby zupełnie nowe rynki. System Tokenized „oferuje przełomowe możliwości, których nigdy wcześniej nie widziano w systemie produkcyjnym” – napisał. Tokenized zapewnia użytkownikom wsparcie B2B 24/7, a także jest gotowy do wspierania potencjalnych użytkowników poradami i wskazówkami, w jaki sposób mogą zintegrować Bitcoin, aby dopasować się do ich konkretnych potrzeb.

Dyskusje z potencjalnymi użytkownikami

W rozmowie z CoinGeek Belding powiedział, że jego firma rozmawia obecnie z wieloma firmami, które są zainteresowane wykorzystaniem platformy do wydawania inteligentnych kontraktów „w bardzo ekscytujących przypadkach użycia”. „Ta premiera umożliwia naszym potencjalnym klientom rozpoczęcie oceny naszego rozwiązania, a niektóre z tych firm rozpoczęły już testowanie możliwości naszej platformy.

Z niecierpliwością czekamy na spędzenie nadchodzących miesięcy na współpracy z nimi w celu opracowania wiodących w branży produktów i usług ”. Kluczowe cechy systemu Tokenized obejmują nowy zestaw API, przyjazny dla użytkownika inteligentny mechanizm kontraktowania i zarządzania, który może być używany bez znajomości kodowania, pełne wydawanie tokenów i zarządzanie nimi, transfery zasobów P2P i atomowe swapy, a także wyrocznie i komunikaty w łańcuchu. Jego kontrakty są elastyczne i można je łatwo aktualizować / zmieniać, jednocześnie rejestrując wszystkie zmiany w łańcuchu bloków do późniejszego odniesienia i udowodnienia.

Kod tokenizowany jest open-source, w pełni wykorzystuje skrypt Bitcoin, jest „przyjazny dla SPV” bez problemów z kompatybilnością wsteczną i jest w stanie zintegrować się z usługami bankowymi innymi niż blockchain w zakresie włączania i wyłączania waluty fiducjarnej. Bezpieczeństwo i tożsamość mają kluczowe znaczenie dla integralności, dzięki funkcjom KYC i skarbcom / skrytkom dla zasobów utworzonych przez użytkowników i innych.

Tokenizowana „platforma jako usługa” (PaaS)

Interfejsy API są istotną częścią modelu „platforma jako usługa” Tokenized, który obejmuje w pełni funkcjonalną aplikację internetową, towarzyszącą aplikację mobilną, usługę portfela cyfrowego, hosting agenta inteligentnych kontraktów, bibliotekę klienta, usługę weryfikacji KYC i bankowość Gateway, hosting Paymail i Oracle oraz inne usługi związane z infrastrukturą Bitcoin. Istnieją dwie wersje interfejsów API.

Jedna to wersja na żywo, która obsługuje rzeczywiste aktywa i dane w łańcuchu bloków, a druga to wersja testowa. Testowy interfejs API jest piaskownicą lustrzaną Live API, która zawiera własną bazę danych użytkowników, umów i zasobów oraz automatycznie zatwierdza wszystkie uściski dłoni – umożliwiając programistom wypróbowanie funkcji i przetestowanie ich integracji z własnymi rozwiązaniami. Dostęp do Live API wymaga utworzenia i zarejestrowania „urządzenia uwierzytelniającego” w kodzie, którego instrukcje znajdują się tutaj.

W swojej dokumentacji Tokenized oferuje również instrukcje dotyczące tworzenia tokena internetowego JSON w celu uzyskania dostępu do jego punktów końcowych oraz tworzenia bezpiecznych operacji uzgadniania wymaganych do uzyskania dostępu za pośrednictwem aplikacji Authenticator. „Cieszymy się, że możemy poznać nowych potencjalnych klientów, którzy chcą tworzyć wysokiej jakości rozwiązania, które zapewnią rzeczywistą i trwałą wartość ludziom na całym świecie” – dodał Belding. „Jeśli uważasz, że nasza platforma może pomóc Twojej firmie, nie wahaj się skontaktować z nami, wysyłając wiadomość e-mail na adres enquiries@tokenized.com. Z przyjemnością umówimy się na rozmowę wprowadzającą, aby omówić Twoją wizję i potrzeby ”.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/tokenizeds-new-api-tools-make-it-a-serious-competitor-to-banking-as-a-service-solutions/Author: BitcoinSV.pl
CEO