Marzec to 638 MB rekord wielkości bloku a Kwiecień zaczynamy z 896 MB !!! TAAL

13 marca 2021 roku firma osiągnęła rekord świata w bloku 638 MB przetwarzanym w sieci blockchain BitcoinSV Zwiększona moc obliczeniowa wynika z wcześniej ogłoszonych operacji infrastruktury blockchain nowej generacji, które zostały pomyślnie wdrożone w Albercie w Kanadzie Firma poprowadzi webinarium dla inwestorów z zespołem zarządzającym TAAL w dniu 14 kwietnia o godzinie 12:00 czasu wschodniego

https://bitcoinscaling.io/stats

Istnieje możliwość gry na platformie tdxp.app na zmianach cenowych spółki TAAL = platformie wyłącznie obsługującej Bitcoin SV

TAAL Distributed Information Technologies Inc. (CSE: TAAL | FWB: 9SQ1 | OTC: TAALF) („TAAL” lub „Firma”), pionowo zintegrowana infrastruktura blockchain i dostawca usług dla przedsiębiorstw, ogłosiła dzisiaj, że TAAL jest na dobrej drodze do osiągnięcia jego docelową moc obliczeniową jest zabezpieczenie 400 PH („petahasz”) mocy obliczeniowej do końca roku. Ten kamień milowy w zakresie wydajności zostanie osiągnięty pomimo globalnych ograniczeń podaży związanych z pandemią, potwierdzając zaangażowanie TAAL w bycie wiodącym procesorem transakcji blockchain BitcoinSV dla przedsiębiorstw i wspierając jego długoterminową wizję jako czystą grę w zakresie przyjęcia łańcucha blokowego BitcoinSV. W grudniu 2020 roku Spółka ogłosiła ogólną moc obliczeniową ponad 280 PH. W styczniu 2021 roku TAAL z powodzeniem rozpoczął zgodnie z harmonogramem operacje związane z infrastrukturą blockchain nowej generacji w Albercie w Kanadzie. „Technologia Blockchain będzie nadal zmieniać przemysł przez następną dekadę. Programiści na całym świecie szukają większej skali, szybkości i niższych kosztów. BitcoinSV dostarcza wszystkie trzy. Jestem podekscytowany wieloma możliwościami, które przed nami stoją, gdy wprowadzamy zalety łańcucha blokowego BitcoinSV do społeczności przedsiębiorstw na całym świecie. Rekord, który Spółka niedawno przetworzyła, potwierdza pozycję lidera rynku TAAL i dodatkowo pokazuje naszą zdolność do przetwarzania dużej liczby transakcji ”- komentuje Stefan Matthews, CEO TAAL i Prezes Wykonawczy.

BLOK REKORDÓW ŚWIATOWYCH PROCESÓW TAAL

Aby sprostać wymaganiom związanym z przyjęciem technologii blockchain w przedsiębiorstwach, w przypadku których przewiduje się, że wartość dodana biznesu dzięki blockchain przekroczy 176 miliardów dolarów do 2025 roku i 3,1 biliona dolarów do 2030 roku (źródło: Gartner, prognoza: Blockchain Business Value, Worldwide, 2017-2030), marzec 13 grudnia 2021 roku TAAL przetworzył rekord świata o wielkości 638 MB w sieci blockchain BitcoinSV. Osiągnięcie to wyprzedza sieć Bitcoin („BTC”) o 638x ze względu na ograniczenia protokołu BTC wynoszące zaledwie 1 MB na blok i jest wyraźnym dowodem na to, że sieć BSV spełnia wymagania dotyczące skalowalności klientów przetwarzających transakcje za pośrednictwem TAAL na Blockchain Bitcoin SV. Szczegóły dotyczące rekordu świata są dostępne na WhatsonChain.com, usłudze Blockchain Explorer – Block # 678301 (https://whatsonchain.com/block-height/678301).

ODKRYJ ŁAŃCUCH BLOKOWY BSV, KORZYSTAJĄC Z WHATSONCHAIN

Poprzez WhatsOnChain, należącą do TAAL technologię eksploratora blockchain BSV, firma oferuje usługi uwierzytelniania. Firmy z branży finansowej i zgodności z przepisami lub aplikacji (takich jak cyfrowe portfele aktywów lub giełdy) w dużym stopniu polegają na tych eksploratorach łańcucha bloków i interfejsach API biblioteki programistów do weryfikacji i śledzenia transakcji w łańcuchu bloków. WhatsonChain to pierwszy eksplorator blockchain BSV, który dostarcza dane w czasie rzeczywistym w łatwy i przyjazny dla użytkownika sposób, dla każdego, w dowolnym czasie.

NADCHODZĄCY WEBINAR: CZAT FIRESIDE Z TAAL EXECUTIVE TEAM DATA: 14 kwietnia 2021 r GODZINA: 12:00 EST REJESTRACJA: https://bit.ly/39nWTMX Dołącz do tego webinarium, aby wysłuchać prezesa TAAL Chrisa Naprawa, dyrektora handlowego Kal Suurkaska i dyrektora ds. Produktów i innowacji Jerry’ego Chana, omówić wschodzącą gospodarkę transakcyjną, technologię blockchain oraz sposób, w jaki rynki konsumenckie i kapitałowe przyjmują rozwiązania blockchain dla przedsiębiorstw.

O TAAL DISTRIBUTED INFORMATION TECHNOLOGIES INC.

TAAL Distributed Information Technologies Inc. dostarcza usługi blockchain o wartości dodanej, zapewniając profesjonalną, wysoce skalowalną infrastrukturę blockchain i platformy transakcyjne w celu wspierania firm w tworzeniu rozwiązań i aplikacji na platformie Bitcoin SV oraz rozwijaniu, obsłudze i zarządzaniu rozproszonymi systemami obliczeniowymi dla przedsiębiorstw użytkowników. Odwiedź TAAL online pod adresem www.taal.com CSE ani jej dostawca usług regulacyjnych nie przyjmują żadnej odpowiedzialności za adekwatność lub dokładność tej informacji.

Autor : Bitup

Źródło : https://www.taal.com/news/taal-pureplay-bitcoinsv/Author: bitup BSV