Zarabiaj Bitcoin na nowo uruchomionym portalu Britevue

https://britevue.com

Britevue – internetowa platforma recenzji, na której zarabiasz pieniądze (BSV), gdy inni wchodzą w interakcję z tworzonymi przez Ciebie recenzjami – została oficjalnie uruchomiona! Aby upamiętnić uruchomienie Britevue, zespół Britevue daje swoim użytkownikom trochę darmowego Bitcoina do wykonywania działań na platformie. „Łącząc się z HandCash i wypełniając naszą wstępną ankietę, użytkownicy otrzymują dziesięć centów za rozpoczęcie korzystania z platformy” – powiedział Connor Murray, założyciel i dyrektor generalny Britevue. „Użytkownicy po raz pierwszy są zachęcani do wypełnienia wstępnej ankiety i wykorzystania funduszy startowych do przejrzenia ulubionych miejsc w ich rodzinnym mieście. Wszystkie interakcje z Twoją recenzją przynoszą dochód, więc użytkownicy są zachęcani do przesyłania jak największej liczby uczciwych i wysokiej jakości recenzji, aby wygenerować strumień przychodów ”.

Przesłanie recenzji na Britevue kosztuje ułamek pensa (dokładnie 0,005 USD), a za każdym razem, gdy inni użytkownicy zagłosują na Twoją recenzję, wejdą w interakcję z Twoją recenzją lub zostawią Ci napiwek, otrzymasz BSV. Zachęcając użytkowników do tworzenia uczciwych recenzji, Britevue rozwiązał kilka najpilniejszych problemów, z jakimi boryka się przestrzeń z recenzjami online.

Optymalizacja rynku recenzji online

Rynek recenzji online jest często nieuczciwy i nieuczciwy w sposób, który nie przedstawia dokładnej reprezentacji firmy ani nie zachęca konsumentów do pozostawiania recenzji. Zwykle konsumenci zostawiają recenzje tylko wtedy, gdy bardzo im się spodobają lub mają okropne doświadczenia. To powiedziawszy, poza przedsiębiorstwami płacącymi za fałszywe recenzje swoich towarów i usług, recenzje online mają tendencję do wychwytywania dwóch skrajności, ponieważ osoby zazwyczaj nie mają powodu, aby zostawić opinię, chyba że kochają lub nienawidzą danej lokalizacji.

Jednak Britevue rozwiązuje te problemy i daje użytkownikom możliwość zarabiania na danych, które tworzą w tym procesie. „Rozwiązujemy trzy problemy w przestrzeni recenzji online: problem motywacyjny, problem weryfikacji i problem z własnością danych. Robimy to etapami: podczas dzisiejszej premiery skupiamy się na problemie motywacyjnym i problemie własności danych dla użytkowników ”- powiedział Murray. „Do dzisiaj nie ma motywacji do zostawiania recenzji firmom, ale w Britevue użytkownicy są właścicielami ich treści i uzyskują stały strumień przychodów za każdą interakcję z Twoją recenzją”.

Jak zacząć

Britevue jest na żywo; możesz zarejestrować się i zacząć zarabiać Bitcoin przez Britevue już dziś. Aby rozpocząć korzystanie z Britevue, przejdź na stronę Britevue, załóż konto, podłącz swój portfel HandCash i wypełnij nową ankietę użytkownika, aby zarobić trochę Bitcoinów! Następnie powinieneś zacząć tworzyć recenzje na platformie, aby inni użytkownicy mieli możliwość interakcji z twoimi treściami, które przyniosą ci Bitcoin.

Powinieneś także zapoznać się z platformą i spojrzeć na recenzje stworzone przez innych, zwłaszcza jeśli znajdują się w tym samym mieście co Ty lub miasto, które planujesz odwiedzić. To dopiero pierwszy etap wdrażania Britevue. Wypatruj nowych funkcji i możliwości, które Britevue będzie miał w przyszłości. „W naszej następnej fazie będziemy kierować przedsiębiorstwa do rozwiązywania problemów związanych z weryfikacją i własnością danych.

Korzystając z naszego interfejsu API Veritas, firmy będą mogły logować się do Britevue, aby uzyskać dostęp do portalu biznesowego i zarządzać swoim cyfrowym śladem ”- powiedział Murray. „Obecnie firmy zewnętrzne zarządzają cyfrową tożsamością firm i często firmy muszą walczyć z tymi firmami, aby usunąć fałszywe recenzje. Wprowadzimy mechanizmy umożliwiające firmom łączenie recenzji online z ważnymi dowodami zakupu, aby wyeliminować problem z fałszywymi recenzjami w internecie ”.

Jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz pilotować portal biznesowy Britevue, możesz skontaktować się z zespołem Britevue pod adresem info@britevue.com, aby być jednym z pierwszych, którzy skorzystają z pulpitu biznesowego.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/earn-bitcoin-on-the-newly-launched-britevue/Author: BitcoinSV.pl
CEO