Gra BSV2048 groszowy biznes

BSV2048.com

Grosze mają kiepski pr. Mocno kojarzona z faktem, że koszt ich produkcji przewyższa ich wartość, grosze od jakiegoś czasu stoją na celowniku ustawodawców, którzy chcą je zniszczyć. Nie jestem tutaj, aby argumentować, że te miedziane monety są warte ciągłego tworzenia, ale jako firma, odrzucenie pensa może stać się kosztownym błędem. Moja firma, Unbounded Enterprise, niedawno wydała grę o nazwie BSV2048 za pośrednictwem naszego działu badawczo-rozwojowego Unbounded Labs.

Unbounded Enterprise to firma zajmująca się infrastrukturą blockchain, która ułatwia budowanie na Bitcoin SV (BSV), łańcuchu bloków, który naszym zdaniem ma największy potencjał komercyjny. Unbounded Labs bada wzorce projektowe BSV, aby lepiej obsługiwać klientów infrastrukturalnych, tworząc aplikacje dla konsumentów, które mogą pomóc w przyspieszeniu adopcji. BSV2048 to rozszerzenie popularnej gry logicznej 2048, która została pobrana ponad 40 milionów razy. Choć osiągnął szczyt w 2014 r., W styczniu 2021 r. Nadal był pobierany 300 000 razy i przyniósł 6 000 USD światowych przychodów, prawdopodobnie dzięki milionom lub dziesiątkom milionów aktywnych użytkowników. BSV2048 nadaje nowy wymiar 2048, obejmując biznes groszowy. W 2048, podobnie jak w większość gier, gra się za darmo.

Tego rodzaju gry generują przychody z zakupów w aplikacji (zazwyczaj dolara lub więcej, przy czym 40% trafia do Apple lub Google), płatnych pobrań aplikacji lub reklam. BSV2048 ma inne podejście. Za każdą grę pobieramy wpisowe. Mamy dwa poziomy – 1 pensa i 1 dolara. Wynik za każdy wpis jest zapisywany na tablicy wyników przez 24 godziny. Podczas gdy wynik jest na tablicy wyników, jeśli jest wystarczająco wysoki, kwalifikuje się do obniżenia opłat startowych. Unbounded Labs pobiera 20% opłaty startowej. Liczby mówią same za siebie. Uruchomiliśmy w środę, 24 lutego 2021 r. Przez pierwsze dwa dni mieliśmy około 600 użytkowników. Wygenerowaliśmy 40 dolarów dochodu. To może nie wydawać się dużo, ale porównaj to z liczbami z 2048 roku. Miliony użytkowników generują 6000 USD miesięcznie.

Gdybyśmy mieli 1000 razy więcej użytkowników, nadal mielibyśmy znacznie mniej niż 2048, ale generowalibyśmy 600 000 USD miesięcznie. Potencjał przychodów jest oczywisty dla firm, ale jaki ma to wpływ na użytkowników? Czy grosz jest ciężarem czy szansą? Grosz to bardzo niewielka cena za grę, która zapewnia nawet godzinę rozrywki. To zmiana w zachowaniu użytkowników, niemała rzecz, ale nie jest to znaczny koszt. W rzeczywistości myślę, że wiele gier poprawiłoby swój UX tylko poprzez zastąpienie reklam bezpośrednią płatnością. Ile kosztuje zaoszczędzenie 20 sekund czasu oczekiwania na odtworzenie reklamy?

Grosz na dwadzieścia sekund to 1,80 dolara za godzinę – niewielu zaakceptowałoby pracę polegającą na oglądaniu reklam. Być może co najważniejsze, model tabeli liderów może naprawdę uczynić grę bardziej interesującą i zapewnić graczom namacalny cel i nagrodę. Skończyło się na tym, że skorzystałem z mojej praktyki testowania aplikacji, generując od razu wysoki wynik. Z tej inwestycji 1 centa zarobiłem ponad 10 dolarów – zdecydowanie najlepszy zwrot z inwestycji w karierze. Gdyby mój wynik utrzymywał się w skali graczy 1000 razy większych, byłaby to nagroda w wysokości 10 000 $ przy inwestycji 1 centa.

Mechanizm ten staje się potężny na dużą skalę bez wprowadzania destruktywności hazardu. Nawet całkowicie uzależniony gracz miałby trudności z wydaniem 100 $ rocznie na BSV2048 na poziomie 1c. Więc jak to jest możliwe? Nie można tego zrobić za pomocą kart kredytowych, które mają minimalną opłatę, która zwykle zaczyna się od 15 do 30 centów. Poza opłatą, UX wprowadzania danych karty kredytowej jest nieuruchomione. Nasz magiczny składnik – transakcje BSV. BSV ma opłaty transakcyjne w wysokości 1/100 centa i przepustowość transakcji tak, że nigdy nie musimy się martwić o osiągnięcie pułapu skali. Transakcje te również są przenoszone natychmiast.

Nie ma czasu oczekiwania na potwierdzenie – grosz możemy przesłać w dowolne miejsce na świecie natychmiast po otrzymaniu. Co równie ważne, BSV ma niesamowite biznesy, dzięki którym korzystanie z technologii BSV jest niezwykle proste. Wykorzystaliśmy technologię hiszpańskiej firmy HandCash, która stworzyła portfel dla Bitcoin SV, który umożliwia tego typu grę. Nasi użytkownicy mogą stworzyć portfel HandCash za pomocą adresu e-mail i numeru telefonu w przeglądarce.

To konto HandCash umożliwia użytkownikom wydawanie i zarabianie Bitcoinów za pomocą jednego kliknięcia przycisku. Dzięki temu logowanie do BSV2048 i podobnych aplikacji jest niezwykle łatwe, podobnie jak pojedyncze logowanie w Google lub Facebooku. Używając HandCash, mogliśmy zbudować BSV2048 w kilka tygodni – a dzięki naszemu doświadczeniu mogliśmy zbudować podobną grę znacznie szybciej. Wiem, że moje doświadczenie z BSV2048 uzależni mnie na całe życie w biznesie groszowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak korzystać z płatności BSV w swojej firmie, skontaktuj się z nami tutaj. A jeśli chcesz wypróbować grę, wejdź na BSV2048.com. Nie potrzeba BSV, pierwsze 10 groszy gratis!

Autor : BitUp

Źródło : https://coingeek.com/why-i-got-into-the-penny-business/Author: bitup BSV