TAAL to czysta gra na BitcoinSV; udowadniając skalę protokołu i niski koszt

13 marca 2021 roku firma osiągnęła rekord świata w bloku 638 MB przetwarzanym w sieci blockchain BitcoinSV

Zwiększona moc obliczeniowa jest następstwem wcześniej ogłoszonych operacji infrastruktury blockchain nowej generacji, które zostały pomyślnie wdrożone w Albercie w Kanadzie Firma poprowadzi webinarium dla inwestorów z zespołem zarządzającym TAAL w dniu 14 kwietnia o godzinie 12:00 czasu wschodniego

TAAL Distributed Information Technologies Inc. (CSE: TAAL | FWB: 9SQ1 | OTC: TAALF) („TAAL” lub „Firma”), pionowo zintegrowana infrastruktura blockchain i dostawca usług dla przedsiębiorstw, ogłosiła dzisiaj, że TAAL jest na dobrej drodze do osiągnięcia jego docelową moc obliczeniową jest zabezpieczenie 400 PH („petahasz”) mocy obliczeniowej do końca roku. Ten kamień milowy w zakresie wydajności zostanie osiągnięty pomimo globalnych ograniczeń podaży związanych z pandemią, potwierdzając zaangażowanie TAAL w bycie wiodącym procesorem transakcji blockchain BitcoinSV dla przedsiębiorstw i wspierając jego długoterminową wizję jako czystą grę w zakresie przyjęcia łańcucha blokowego BitcoinSV.

W grudniu 2020 roku Spółka ogłosiła ogólną moc obliczeniową ponad 280 PH. W styczniu 2021 roku TAAL z powodzeniem rozpoczął zgodnie z harmonogramem operacje związane z infrastrukturą blockchain nowej generacji w Albercie w Kanadzie. „Technologia Blockchain będzie nadal zmieniać przemysł przez następną dekadę. Programiści na całym świecie szukają większej skali, szybkości i niższych kosztów. BitcoinSV dostarcza wszystkie trzy. Jestem podekscytowany wieloma możliwościami, które czekają nas, gdy wprowadzamy zalety łańcucha blokowego BitcoinSV do społeczności przedsiębiorstw na całym świecie. Rekord, który Spółka niedawno przetworzyła, potwierdza pozycję lidera rynku TAAL i dodatkowo pokazuje naszą zdolność do przetwarzania dużej liczby transakcji ”- komentuje Stefan Matthews, CEO TAAL i Prezes Wykonawczy.

BLOK REKORDÓW ŚWIATOWYCH PROCESÓW TAAL

Aby sprostać wymaganiom związanym z przyjęciem technologii blockchain w przedsiębiorstwach, w przypadku których przewiduje się, że wartość dodana biznesu dzięki blockchain przekroczy 176 miliardów dolarów do 2025 roku i 3,1 biliona dolarów do 2030 roku (źródło: Gartner, prognoza: Blockchain Business Value, Worldwide, 2017-2030), marzec 13 grudnia 2021 roku TAAL przetworzył rekord świata o wielkości 638 MB w sieci blockchain BitcoinSV. Osiągnięcie to wyprzedza sieć Bitcoin („BTC”) o 638x ze względu na ograniczenia protokołu BTC wynoszące zaledwie 1 MB na blok i jest wyraźnym dowodem doskonałej zdolności sieci BSV do zaspokojenia potrzeb w zakresie skalowalności klientów przetwarzających transakcje za pośrednictwem TAAL na Blockchain Bitcoin SV. Szczegóły dotyczące rekordu świata są dostępne na WhatsonChain.com, usłudze Blockchain Explorer – Block # 678301 (https://whatsonchain.com/block-height/678301).

ODKRYJ ŁAŃCUCH BLOKOWY BSV, KORZYSTAJĄC Z WHATSONCHAIN

Poprzez WhatsOnChain, należącą do TAAL technologię eksploratora blockchain BSV, firma oferuje usługi uwierzytelniania. Firmy z branży finansowej i zgodności z przepisami lub aplikacji (takich jak cyfrowe portfele aktywów lub giełdy) w dużym stopniu polegają na tych eksploratorach łańcucha bloków i interfejsach API biblioteki programistów, aby weryfikować i śledzić transakcje w łańcuchu bloków. WhatsonChain to pierwszy eksplorator blockchain BSV, który dostarcza dane w czasie rzeczywistym w łatwy i przyjazny dla użytkownika sposób, dla każdego, w dowolnym czasie.

NADCHODZĄCY WEBINAR: CZAT FIRESIDE Z TAAL EXECUTIVE TEAM DATA:

14 kwietnia 2021 r GODZINA: 12:00 EST REJESTRACJA: https://bit.ly/39nWTMX Dołącz do tego webinarium, aby wysłuchać prezesa TAAL Chrisa Naprawa, dyrektora handlowego Kal Suurkaska i dyrektora ds. Produktów i innowacji Jerry’ego Chana, omówić wschodzącą gospodarkę transakcyjną, technologię blockchain oraz sposób, w jaki rynki konsumenckie i kapitałowe przyjmują rozwiązania blockchain dla przedsiębiorstw.

O TAAL DISTRIBUTED INFORMATION TECHNOLOGIES INC. TAAL Distributed Information Technologies Inc. dostarcza usługi blockchain o wartości dodanej, zapewniając profesjonalną, wysoce skalowalną infrastrukturę blockchain i platformy transakcyjne w celu wspierania firm w tworzeniu rozwiązań i aplikacji na platformie Bitcoin SV oraz rozwijaniu, obsłudze i zarządzaniu rozproszonymi systemami obliczeniowymi dla przedsiębiorstw użytkowników. Odwiedź TAAL online pod adresem www.taal.com CSE ani jej dostawca usług regulacyjnych nie przyjmują żadnej odpowiedzialności za adekwatność lub dokładność tej informacji.

OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE INFORMACJI DOTYCZĄCYCH WYGLĄDU W PRZYSZŁOŚĆ

Stwierdzenia zawarte w tej informacji prasowej „informacje dotyczące przyszłości” zgodnie z definicją zawartą w ramach kanadyjskich przepisach dotyczących ceny. Słowa „będzie”, „plan”, „plany” i informacje identyfikacyjne mają na celu zidentyfikowanie wybiegających w przyszłość, chociaż nie wszystkie informacje dotyczące przyszłości będą zawierały te słowa identyfikacyjne. Konkretne informacje dotyczące przyszłości w tej informacji prasowej między innymi stwierdzenia dotyczące: celu TAAL w zakresie mocy i osiągnięć celu; oraz przyjęcie technologii blockchain przez firmę.

Stwierdzenia te są oparte na czynnikach i założeniach, z historycznymi trendami, obecnymi warunkami i oczekiwanymi przyszłymi wydarzeniami. Ponieważ informacje dotyczące przyszłości punktacji i przewagi wydarzeń, ze względu na przyszłość, wyruszenie i wiążą się z nieodłącznym ryzykiem i niepewnością. TAAL ostrzega, że ​​mogą chociaż porwać się, że założyć rozsądne w danych danych, te ryzyko i niepewność stwarzają możliwość, że rzeczywiste dane ryzyko i niepewność stwarzają możliwość, że rzeczywiste dane ryzyko i niepewność stwarzają możliwość, że rzeczywiste, które mogą się zająć, że założyć rozsądne, że może to naprawić Istotne ryzyko ryzyka związanego z przyszłą akceptacją Bitcoin SV i inne akcje oraz ryzyko związane z obsługą informacji za pomocą tych platform, zdolność TAAL do wykorzystania intelektualnej w celu uzyskania rentownych dochodów i inne ryzyko określone w rocznym formularzu informacyjnym TAAL z dnia 1 marca, 2021 pod nagłówkiem

Czynniki ryzyka oraz w innych miejscach w ciągłych raportach TAAL praca na SEDAR pod adresem www.sedar.com. Biorąc pod uwagę te zagrożenia, nie należy zapominać o rozpoczęciu przygody w przyszłości. Z wyjątkiem abonamentu przez prawo, TAAL nie aktualizuje się do aktualizacji informacji wybiegających w przyszłość w celu uzyskania nowych informacji, późniejszych lub w inny sposób.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/taal-a-pureplay-on-bitcoinsv-proving-protocol-scale-and-low-cost/Author: BitcoinSV.pl
CEO