Bill230 ulgi podatkowe w Kentucky dla górników

Gubernator Kentucky, Andy Beshear, podpisał dwie ustawy, które umożliwiają górnikom oferującym nagrody blokowe skorzystanie z ulg podatkowych w bogatej w energię Rzeczypospolitej. Senat Bill 255 rozszerza stanowe programy ukierunkowane na czystą energię, aby zablokować nagradzanych górników, którzy zainwestują co najmniej 1 milion dolarów w sprzęt wydobywczy blockchain działający w stanie.

Podobnie, House Bill 230 przyznaje tym górnikom szereg ulg w podatku od sprzedaży i akcyzy na energię elektryczną kupowaną przez cyfrowe waluty, które zużywają energię w dużych ilościach. Lokalni ustawodawcy wprowadzili te ustawy na początku roku, aby pomóc Commonwealthowi konkurować o biznes w branży wydobywczej blockchain. Kentucky pragnie „stać się krajowym liderem w rozwijających się branżach, które zużywają znaczne ilości energii”, zgodnie z ustawą przedstawioną przez Republikańskich Reprezentantów Zgromadzenia Ogólnego Stevena Rudy’ego i Chrisa Freelanda.

Bill 230 przepłynął przez obie gałęzie ustawodawcze, w przeważającej większości wygrywając 19 do 2 głosów w Izbie Reprezentantów, a później uzyskał akceptację Senatu w głosowaniu za propozycją 29-7. Bill 255 również spotkał się z niewielkim oporem, przechodząc przez Senat głosami 74-19 ze strony prawodawców, zanim ostatecznie został podpisany przez gubernatora wraz z Billem 230 25 marca.

Zgodnie z dokumentami publicznymi, ustawy wejdą w życie 1 lipca. W sumie ustawy mają na celu uczynienie stanu atrakcyjnym miejscem dla górników z wynagrodzeniem blokowym. Nota fiskalna projektu podaje szacunkowy koszt dla stanowego Funduszu Powszechnego na 1 milion USD rocznie. Wspierając tę ​​branżę, sponsorzy rachunków mają nadzieję na zwiększenie dochodów biznesowych i miejsc pracy w społecznościach, w których exodus przemysłu spustoszył ich lokalne gospodarki. Obszary te nadal zachowują obfitość taniej energii, którą urzędnicy mają nadzieję wykorzystać jako przewagę konkurencyjną, czyniąc region bardziej atrakcyjnym dla energochłonnych przedsiębiorstw przemysłu blockchain.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/block-reward-miners-get-tax-breaks-in-kentucky/



Author: BitcoinSV.pl
CEO