Jak korzystać z oryginalnych retweetów jako influencer

Możesz zarabiać pieniądze na retweetowaniu i polubieniu postów na Twitterze dzięki oryginalnym retweetom. Oryginalne retweety pozwalają zarabiać Bitcoin SV poprzez wysyłanie treści do odbiorców na Twitterze i jest pierwszą usługą marketingową dla influencerów stworzoną na Bitcoin (BSV). W tym artykule pokażemy, jak możesz zostać wpływowym twórcą oryginalnych retweetów, a także jak wygląda promowanie treści i zarabianie za promowanie treści za pośrednictwem oryginalnych retweetów.

Krok 1. Śledź konto na Twitterze Original Retweets.

Należy pamiętać, że konto Genuine Retweets na Twitterze jest prywatne! Będziesz musiał wysłać autentyczne retweety z prośbą o śledzenie ich konta, które mogą zaakceptować lub odrzucić.

Oryginalne retweety to platforma marketingowa dla influencerów, więc chce zatwierdzić użytkowników Twittera, którzy obserwują znaczną liczbę osób. Jeśli obserwowanie na Twitterze nie jest optymalne, nie będzie to korzystne dla firm, które pracują z oryginalnymi retweetami; w związku z tym Twoja prośba o śledzenie oryginalnych retweetów może nie zostać zaakceptowana. Nie oznacza to jednak, że Twoje konto nie zostanie zaakceptowane, jeśli poprosisz o śledzenie w przyszłości, gdy już zdobędziesz poparcie i wpływy!

Jeśli wszystko jest w porządku i masz znaczną liczbę lub wartościową grupę obserwujących, oryginalne retweety zatwierdzą Twoją prośbę. Jesteś teraz prawdziwym twórcą retweetów! Są jednak dodatkowe kroki, które musisz podjąć, aby autoryzować partnerstwo z oryginalnymi retweetami, zanim zaczniesz promować treści i zdobywać BSV!

Krok 2: Dodaj informacje z portfela BSV do swojego biografii na Twitterze

Na swoim zapleczu, Oryginalne retweety identyfikują swoich wpływowych użytkowników, ponieważ zostali zatwierdzeni do obserwowania konta oryginalnych retweetów i ponieważ mają informacje o portfelu BSV w swoim biografii. Oryginalne retweety są obecnie kompatybilne z uchwytami i płatnościami Handcash $, płatnościami Money Button, płatnościami Centbee, płatnościami Simply Cash, płatnościami RelayX. Zdecydowałem się użyć mojego uchwytu Handcash $ ($ PatrickT).

Jeśli nie masz jeszcze uchwytów na gotówkę $ handcash lub płatności, płatności za pomocą przycisku Money, płatności Centbee, płatności za zwykłą gotówkę lub płatności RelayX w swoim biografii na Twitterze, będziesz musiał dodać je JAK NAJSZYBCIEJ. Kiedy Twoje konto zostanie autoryzowane, powinieneś otrzymać wiadomość DM od oryginalnych retweetów z informacją, że znalazła informacje o Twoim zgodnym portfelu w Twojej biografii. Po otrzymaniu tej wiadomości możesz rozpocząć promowanie treści i otrzymywanie BSV za wykorzystanie swoich wpływów!

Krok 3: Weź udział w trwającej kampanii. Teraz, gdy śledzisz oryginalne retweety, dodałeś informacje z portfela BSV do swojej biografii na Twitterze, a Twoje konto zostało zweryfikowane, możesz wziąć udział w kampanii na żywo i zdobyć pierwszą część BSV za retweetowanie i polubienie treści. Udaj się na konto na Twitterze z oryginalnymi retweetami i poszukaj „cytowania retweetów” z oryginalnych retweetów, takich jak ten na poniższym zdjęciu (aby chronić firmę korzystającą z usługi, wyczyściłem ich informacje).

Tak długo, jak będziesz jednym z pierwszych 100 osób wpływających na autentyczne retweety, które polubią i retweetują te treści, otrzymasz automatyczną płatność w swoim portfelu BSV w wysokości 0,10 centa.

Niektóre kampanie mają różne kwoty, które możesz zarobić za promowanie ich treści wśród odbiorców, ale jak dotąd najczęstsza kwota to 0,10 USD za tweet.

Krok 5: Sprawdź swój portfel BSV Jeśli wszystko jest w porządku, po polubieniu i retweetowaniu treści powinieneś automatycznie otrzymać płatność w portfelu BSV. Nie ma ograniczeń co do tego, ile razy możesz przesłać treść do swoich odbiorców, o ile promujesz treść w jej granicach (przykład: o ile jesteś jednym z pierwszych 100 w powyższej instancji), otrzymasz BSV płatność do twojego portfela za twoje wpływy! I tak po prostu, wykonując pięć łatwych kroków wymienionych powyżej, będziesz zarabiać BSV za retweetowanie i polubienie treści na Twitterze!

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/how-to-use-genuine-retweets-as-an-influencer/Author: BitcoinSV.pl
CEO