Bitcoin SV już wygrał

Odpowiednio zmotywowany Bitcoin jest w stanie osiągnąć niezrównaną przepustowość i elastyczność, która może przyćmić Visa, MasterCard, SWIFT, ACH i wszystkie sieci zarządzania danymi na ziemi! Tak, obejmuje to AWS, Azure i wszystko inne, o czym myślisz. Protokół Bitcoin nie ma limitu wielkości bloku, limitu transakcji łańcuchowych, limitu skryptów ani niczego innego – co oznacza, że wszystko, o czym możesz marzyć, można zbudować na Bitcoinie.

Bitcoin „nigdy tak naprawdę nie osiągnął pułapu skali…” – Satoshi Nakamoto, kwiecień 2009

Ale ten pogląd jest niezwykle niepopularny wśród gminy inteligencji blockchain z różnych powodów. Głównym powodem jest to, że w każdej innej społeczności blockchain moneta jest produktem, społeczność to sprzedawcy, a celem jest wyjście: kup tanio, sprzedaj mocno, sprzedaj drogo. To model biznesowy BTC, BCH, ADA, XRP, EOS, ZEC, TRX… Nawet Banano!

Banano Logo

Wszyscy istnieją po to, by sprzedawać tokeny, wzbogacać deweloperów, płacić za garnitury w Dolinie Krzemowej. W przeciwieństwie do tego Bitcoin SV (BSV) to nie tyle społeczność, ile gospodarka, w której wartością sieci nie jest sam token, ale to, co można stworzyć za pomocą tokena!

To dlatego BSV jest tak mocno krytykowany w głównym nurcie i mediach „kryptowalutowych”. To zagrożenie dla starego świata, spienionej społeczności blockchain i starych silosów władzy. Bitcoin SV NIE jest produktem. To narzędzie do tworzenia wartości w biznesie!

Z czym mamy do czynienia?

BTC – BTC Core jest chwalony jako cyfrowe złoto: nie do skonfiskowania aktywa z nieprzeniknioną teorią gier i bez słabości. Chociaż powolny, drogi i zawodny, zwolennicy twierdzą, że może to być nowa światowa sieć osadnicza. W rzeczywistości BTC jest słabo wdrożony, został dwukrotnie wycofany arbitralnie, podwójnie wydany, ocenzurowany i skonfiskowany. Przy 5 transakcjach na sekundę, co daje sześć megabajtów danych na godzinę – globalnie – jest to o kilka rzędów wielkości zbyt nieefektywne, aby nawet okresowe rozliczanie aktywów finansowych na dużą skalę.

W przeciwieństwie do tego Bitcoin SV jest w stanie wykonać co najmniej 50000 transakcji na sekundę, natychmiastowe płatności, niezawodne rozliczenia i elastyczną implementację. Wszystko, co najważniejsze w bitcoinie, jest współdzielone między BTC i BSV. Różnica polega na tym, że BTC wycofał większość cennych funkcji Bitcoina i dodał inne funkcje, aby ograniczyć skalowalność. BSV to kompletna implementacja bitcoina, dlatego jest szybka, niezawodna, elastyczna i bezpieczna.

ETH – Ethereum jest mniej więcej trzykrotnie wydajniejszy niż BTC, co czyni go dobrym dla 15 transakcji na sekundę w całej sieci, ale jest to narzędzie specjalnego przeznaczenia, które działa jak gigantyczny komputer, który musi jednocześnie przekraczać wszystkie progi. Ułatwia to programowanie aplikacji z punktu widzenia oprogramowania, ale mogą one być tak potężne, jak najsłabsze ogniwo w sieci. Ethereum ma solidny zestaw narzędzi programistycznych, ale sieć ugrzęzła przez pół roku, gdy użytkownicy próbują dowiedzieć się, w jaki sposób cokolwiek z opłatami w wysokości 500 USD może zastąpić jakikolwiek cenny aspekt scentralizowanej gospodarki.

W przeciwieństwie do tego, Bitcoin SV jest obecnie co najmniej 3000 razy większy niż Ethereum. Dzieje się tak z powodu podstawowej wydajności równoległości wrodzonej Bitcoin. Od czasu aktualizacji Genesis eksplozja wykorzystania stosu Bitcoin stworzyła ogromną ilość dowodów na to, że aplikacje Bitcoin nie tylko mogą konkurować z aplikacjami Ethereum, ale pokonaliśmy je na KAŻDYM. POJEDYNCZY. METRYCZNY. Aplikacje, inteligentne kontrakty, tokeny i NFT są szybsze, tańsze, bezpieczniejsze i łatwiejsze do wdrożenia. Na Bitcoin SV można je zbudować w JavaScript, sCrypt, natywnym skrypcie bitcoin lub wielu innych abstrakcjach, które są wspólne dla programistów.

Klony Ethereum – Prawie każdy inny zasób blockchain jest albo klonem Ethereum z nieco innymi zasadami, albo łańcuchem bocznym Ethereum, więc wszystkie one ponoszą ciężar tych samych podstawowych problemów. Cardano, Polkadot, Tezos, Binance Coin (i „smart chain”), VeChain, Tron, EOS… Nikt nie może się skalować! Większość z nich nie jest w stanie wykonać nawet 1000 transakcji na sekundę, a te, które twierdzą, że są w stanie, są o wiele lat od elementów mapy drogowej, aby się tam dostać.

Shardy DAGs – IOTA, Nano, Solana, Hedera HashGraph, itp… Te rzekome rozwiązania rozproszonego konsensusu opierają się na zasadniczo różnych strukturach, które zamierzają skalować, ale nie mogą. Bez stabilniejszej warstwy bazowej DAG wymagają pewnej ilości istniejącej zgorzeliny, aby były bezpieczne. Dlatego używają scentralizowanych, autorytatywnych węzłów do ustalenia linii bazowej sieci. Jest to również powód, dla którego wszystkie łańcuchy bloków DAG nie są zsynchronizowane i mają nieoczekiwane awarie.

Są zasadniczo zawodne, niepotrzebnie złożone i w rzeczywistości nie tworzą nowej wydajności. HashGraph i IOTA są w stanie wykonać tylko około 10000 transakcji na sekundę, co nie jest w żaden sposób zbliżone do tego, do czego jest zdolny Bitcoin SV. Wydaje się, że Nano jest znacznie mniej. Solana deklaruje 50 000 transakcji na sekundę, ale cała sieć uległa awarii więcej niż raz i odbywa się to poprzez skupienie się na bardzo wąskim zestawie parametrów. Solana używa również bardzo niebezpiecznego, eksperymentalnego typu shardingu, który jest metodą, która tworzy tony małych łańcuchów bloków dla każdego zadania – co czyni go zawodnym w przypadku czegokolwiek z wyjątkiem gier wideo.

Co więcej, protokół Bitcoin SV Metanet jest również strukturą DAG! Tak więc sieć nakładkowa na Bitcoin SV została bardzo starannie zaprojektowana, aby konkurować w tych sieciach o wyższej przepustowości i niższych opóźnieniach bez narażania stabilności, która pochodzi z bezpiecznej sieci ogólnego przeznaczenia zbudowanej pod nią. To sprawia, że Metanet jest bardziej wydajny i niezawodny niż IOTA, HashGraph czy Solana razem wzięte.

Wszyscy inni? Nie. Stellar Lumens, XRP i inne łańcuchy również nie skalują się!

BTC, ETH, BCH, DOT and ADA to scale vs BSV

Krótko mówiąc, Bitcoin SV nie ma konkurentów. Twórcy Blockchain nadal próbują tworzyć sieci specjalnego przeznaczenia, które koncentrują się na wąskich przypadkach użycia, pomijając jednocześnie najważniejszy punkt: Bitcoin został stworzony z idealną równowagą bezpieczeństwa, szybkości i łatwości użytkowania, których nie można przeprojektować ani rozdzielić bez konfrontacji tragiczne konsekwencje i, jak powiedział Satoshi, „… tak naprawdę nigdy nie osiąga pułapu skalowania”. Już wygraliśmy, a każdy, kto marnuje czas, próbując znaleźć efektywność gdzie indziej, po prostu pali pieniądze, które ostatecznie i tak trafią do BSV.

Stabilność, przewidywalność, szybkość, wydajność, łatwość obsługi i jedyna sieć, która umożliwia dziś skalowanie danych i pieniędzy do wykorzystania w globalnej gospodarce: to jest Bitcoin SV. I podczas gdy wszyscy inni programiści blockchain klepali się po plecach za swoje zyski podczas hossy i nie pracowali nad sposobami rozwiązania swoich podstawowych problemów, Bitcoin SV rozwija Teranode, Xoken Vega i niesamowitą ilość nakładek sieciowych opcje i inne rozwiązania skalujące, które zadebiutują w samą porę, by bessy zaczęły wysysać płynność z aktywów spekulacyjnych, szukając utylitarnych bezpiecznych przystani. Kiedy firmy działające na skalę globalną przechodzą na narzędzia, które wymagają publicznej przejrzystości, doskonałej własności, mniejszych problemów związanych z płatnościami i zwiększonej integralności danych, jedyną opcją będzie BSV. Czy jesteś gotowy na milion transakcji na sekundę? Bo kiedy biznes zacznie pukać, my tak.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/bitcoin-sv-already-won/Author: BitcoinSV.pl
CEO