Haste mówią o tokenach HST i wypłatach w tabeli liderów na The Bitcoin Bridge

Wyobraź sobie maszynę do pinballa, która wypłaca graczom, a nie tylko podaje ich wysoki wynik. Następnie wyobraź sobie tę maszynę do pinballa w skali globalnej. Taka jest wizja współzałożycieli Haste, Joe DePinto i Dana Wagnera – dowiedzcie się wszystkiego o platformie gier opartej na nagrodach, którą budują na Bitcoin SV (BSV) w tym tygodniu odcinku The Bitcoin Bridge. Joe i Dan byli współlokatorami, gdy byli grającymi w drugorzędnej lidze baseballowej w systemie rekrutacyjnym Chicago White Sox.

Ale opisują, jak od początku myśleli o swoich pozasportowych karierach i zastanawiali się, jakie biznesy mogliby zbudować. Obaj założyli Barpay, szybki i łatwy sposób na rozliczanie barów / restauracji za pomocą aplikacji mobilnej. Barpay wciąż się rozwija, ale obaj szukali czegoś innego, co mogliby stworzyć, co wykorzystywałoby płatności Bitcoin, coś, czym Dan zainteresował się po zainwestowaniu w złoto i śledzeniu debaty na temat wielkości bloku przez twarde widelce i ostateczne przywrócenie Bitcoin protokołu w 2020 r.

Haste przygotowuje się do wydania SDK dla twórców gier jeszcze w tym roku. W tej chwili istnieje aktywna witryna z kilkoma (bardzo) prostymi grami demonstracyjnymi, ale w tym wywiadzie Joe i Dan wyjaśniają, jak chcieliby, aby to się stało. Platforma działa na zasadzie nagradzania graczy, których nazwiska pojawiają się na jej światowych rankingach. Gracze płacą niewielkie kwoty za grę, a jeśli utrzymasz swoją pozycję na planszy, otrzymasz procentowy udział w całkowitej puli w jednostkach BSV.

Jak mówi Joe, skupia się to na ludziach nabywających BSV, ale niekoniecznie musisz dowiedzieć się wszystkiego o Bitcoinie, aby się przyłączyć. To, jak mówią, zwiększy atrakcyjność dla osób spoza społeczności Bitcoin. W tym miejscu znajduje się pełny tekst wywiadu z Joe DePinto na temat Haste, ale film zawiera bardziej szczegółowe informacje na temat systemu tokenów Haste z możliwością wykorzystania HST i jego działania.

Po raz kolejny Haste jest formą gry, która może istnieć tylko w łańcuchu bloków, w którym takie rzeczy, jak małe płatności i przetwarzanie danych na dużą skalę, są dostępne z dużą szybkością i niskimi kosztami. Jedynym blockchainem zdolnym do tego wszystkiego jest BSV. Obejrzyj pełny wywiad z The Bitcoin Bridge pod powyższym linkiem i pamiętaj, aby zasubskrybować kanał CoinGeek na Streamanity, aby usłyszeć o wszystkich najlepszych projektach, które ludzie budują na BSV. Możesz nawet znaleźć inspirację dla własnego zwycięskiego pomysłu.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/haste-co-founders-talk-about-hst-tokens-and-leaderboard-payouts-on-the-bitcoin-bridge/Author: BitcoinSV.pl
CEO