Archiwum artykułów

Biografia Jesse LIVERMORE

18 kwietnia 2021

CEO TAAL, Stefan Matthews, wyjaśnia możliwości Bitcoin SV w Seeking Alpha

Niedawno procesor transakcji Bitcoin TAAL Distributed Information Technologies Inc. (CSE: TAAL | FWB: 9SQ1 | OTC: TAALF) ogłosił zamknięcie oferty publicznej o wartości 40 milionów dolarów i zakończył pierwszą fazę wprowadzania mocy komputerowej blockchain w zakładzie w Albercie. Dyrektor generalny TAAL, Stefan Matthews, udzielił ostatnio wywiadu firmie Seeking Alpha na temat firmy, a także jej modelu biznesowego przetwarzania transakcji.

Jaki jest model biznesowy Bitcoin firmy TAAL?

W ciągu ostatnich trzech lat zrozumienie Bitcoin dojrzewało w sferze aktywów cyfrowych, niektórzy nazywają to nawet zmianą paradygmatu, która jest już analizowana przez ekspertów finansowych. Przed powstaniem Bitcoin SV (BSV) wydobywanie nagród blokowych jako model biznesowy było jedynym celem górników. Jednak wydarzenia o połowę ostatecznie zakończą ten model biznesowy, a zatem firmy wydobywcze zajmujące się bitcoinem muszą zapewnić rentowność w erze po halvingu.

Wartością Bitcoina nie jest „HODLing” jako aktywa spekulacyjne lub sprzedaż fałszywie jako „cyfrowe złoto”, ale jego możliwości transakcyjne. Prawdziwy Bitcoin (BSV) oferuje bardzo niskie opłaty transakcyjne, które pozwalają na unikalne i nigdy wcześniej nie widziane przypadki użycia. Przewidując możliwości, jakie daje BSV, TAAL koncentruje się na rentowności poprzez przetwarzanie transakcji zamiast polegać na nagrodach blokowych.

Bitcoinowa podróż Stefana Matthewsa, w tym nChain i TAAL Zaraz na początku wywiadu z Seeking Alpha, CEO TAAL, Stefan Matthews, wyjaśnia swoją podróż z Bitcoinem. We wczesnych dniach Bitcoin 2008/2009, Matthews miał już oko na Bitcoin i jego potencjalną rolę jako waluty. Jednak dopiero po 2014 roku Matthews powiedział, że kiedy uznał technologiczne możliwości Bitcoina jako systemu:

,,Ponownie zapoznałem się z Bitcoinem pod koniec 2014 roku. I to było w tym momencie – to nie był Bitcoin, nie była to wartość Bitcoina, nie to, czym handlowały monety. Było to większe zrozumienie, jakie wówczas miałem dla podstawowej technologii.

Bitcoinowa podróż Matthewsa trwała między 2016 a 2017 rokiem, kiedy zajmował stanowisko dyrektora generalnego w wiodącej na rynku firmie zajmującej się technologią blockchain, nChain, której Matthews nadal jest prezesem, jak wyjaśnia Seeking Alpha. „Umożliwienie firmom przeprowadzania transakcji i przechowywania danych oraz stania się innowacyjnymi i rewolucyjnymi.

Chodzi mi o to, że właśnie o to chodzi w blockchainie ”- powiedział Matthews. Jako były CEO nChain, a obecnie CEO TAAL, Matthews sam przeżył wojnę z Bitcoinem i podsumowuje odchylenia, które BTC próbowało wprowadzić do Bitcoin. Jednak oryginalny Bitcoin wciąż żyje w postaci BSV, na którym skupia się wyłącznie TAAL. „Patrzę na dzisiejszy handel BTC w przedziale od 55 000 do 65 000 USD i nie mam z tym żadnych problemów. Właściwie to na co ludzie i inwestorzy chcą zainwestować swoje pieniądze i spekulować na „przechowywaniu wartości” lub „magazynowaniu złota” oraz na restrykcyjnych sposobach użycia, nie mam nic przeciwko. (…) Ale to, na czym się skupiam, to przetwarzanie dużych ilości transakcji dla firm przy niewielkich kosztach transakcyjnych. Ponieważ to właśnie – moim zdaniem – obiecała technologia blockchain ”- powiedział Matthews.

Światowy rekord przetwarzania transakcji przez TAAL

Jednym z najciekawszych tematów, które Matthews omawiał z Seeking Alpha, był rekord świata 638 MB wydobyty przez TAAL. Podczas gdy TAAL już wcześniej wydobywał ogromne bloki, ten słynny blok nr 678301 o wielkości 638 MB zawierał wiele dużych plików i ponownie pokazał, do czego tak naprawdę jest zdolny BSV. „Ciekawostką było to, że to było w weekend (…) nie byliśmy świadomi działań, które były prowadzone, które spowodowały, że te transakcje znajdowały się na blockchainie. I mieliśmy szczęście, że udało nam się wydobyć blok, ale co ważniejsze, okazało się, że praca, którą wykonywaliśmy przez ostatnie kilka miesięcy (…) jest solidna ”- wyjaśnił Matthews.

Warto obejrzeć cały wywiad Wywiad obejmuje fragmenty historii Bitcoin i kierunki rozwoju branży blockchain. TAAL jest oddany odgrywaniu kluczowej roli w rozwoju i wykorzystaniu Bitcoina. Jako pierwsza firma wprowadziła również pionierski model biznesowy przetwarzania transakcji. „TAAL jest światowym liderem w tej dziedzinie” – powiedział Matthews. Jedną z kluczowych ofert, jakie TAAL jest w stanie przedstawić swoim klientom, jest możliwość korzystania z unikalnych przypadków użycia Bitcoina poprzez płacenie w formie fiducjarnej zamiast wysoce niestabilnych aktywów cyfrowych.

Pozwala to firmom na interakcję z Bitcoinem i za jego pośrednictwem bez konieczności posiadania jakichkolwiek Bitcoinów. Matthews bardzo wyraźnie podkreśla, że ​​tylko Bitcoin SV będzie służyć różnym branżom, na które technologia blockchain ma wpływ, takich jak zarządzanie danymi w ogóle, opieka zdrowotna, handel elektroniczny, księgowość, gry i finanse. „Ta technologia stworzyła zupełnie nową branżę. (…) Myślę, że to, co wydarzy się w ciągu najbliższych 5 do 15 lat, będzie pod wieloma względami oszałamiające, gdy technologia będzie stosowana ”- powiedział Matthews. Zobacz, jak CEO TAAL, Stefan Matthews, analizuje Bitcoin na temat Seeking Alpha:

Autor : Bitup

Źródło : https://coingeek.com/taal-ceo-stefan-matthews-explains-bitcoin-svs-capabilities-on-seeking-alpha/