Komisja Miami-Dade zatwierdza transakcję FTX Arena

Komisja hrabstwa Miami-Dade zatwierdziła umowę o wartości 135 milionów dolarów, która daje giełdzie FTX prawo do sponsorowania i zmiany nazwy Miami Heat Arena na FTX Arena w głosowaniu 10-1. To pierwszy przypadek, w którym przedsiębiorstwo zajmujące się cyfrową walutą stało się głównym sponsorem areny sportowej w Stanach Zjednoczonych.

Gdzie pójdą pieniądze?

Umowa o wartości 135 milionów dolarów uprawnia FTX Exchange do bycia głównym sponsorem tak zwanej American Airlines Arena przez następne 19 lat. W ciągu tych 19 lat hrabstwo Miami-Dade otrzyma około 90 milionów dolarów wpływów netto, przy czym 14 milionów dolarów zostanie wypłaconych z góry. Większość pieniędzy, które hrabstwo Miami-Dade otrzyma z umowy, zostanie przydzielone przez biuro burmistrza, a pozostałe 30% środków zostanie przekazane 13 komisarzy hrabstwa, którzy będą następnie odpowiedzialni za dystrybucję funduszy w swoich jurysdykcjach. . W obu przypadkach większość pieniędzy zostanie wykorzystana na ograniczenie przemocy z użyciem broni. „W czasie trwania tego partnerstwa będziemy mogli inwestować w programy i rozwiązania, które zapewnią bezpieczeństwo wszystkim naszym społecznościom” – powiedziała burmistrz hrabstwa Miami-Dade, Daniella Levine Cava.

Dlaczego jedna osoba zagłosowała na „nie”?

Według Miami Herald, „Komisarz René Garcia głosował przeciwko wnioskowi, zauważając, że przepisy zostały podane do wiadomości publicznej dopiero w czwartek wieczorem. „Chcę pokazać jednolity front. Naprawdę – powiedział. „Ale sposób, w jaki przekazano to do komisji okręgowej, był zły”. Komentarze Garcii mogą sugerować, że komisja hrabstwa nie miała zbyt wiele czasu na ocenę umowy przed podjęciem decyzji. Jimmy Morales, dyrektor operacyjny hrabstwa, również powiedział, że hrabstwo Miami-Dade wkracza na nieznane terytorium poprzez zatwierdzenie umowy. „Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że ta transakcja wiąże się z ryzykiem, szczególnie w przypadku stosunkowo nowej firmy ze stosunkowo nowej branży” – powiedział Morales. „[Ale] płatności dla hrabstwa będą dokonywane w walucie amerykańskiej, a nie w Bitcoin”.

Autor :

Źródło : https://coingeek.com/miami-dade-commission-approves-ftx-arena-deal/



Author: BitcoinSV.pl
CEO