RelayX uruchamia NFT Marketplace i karty NFT

Dzisiaj firma RelayX uruchomiła rynek NFT i swoje pierwsze karty NFTs – RelayX

https://relayx.com/market/CARD

Rynek RelayX NFT pozwala osobom fizycznym na „handel każdym przedmiotem [chcą], peer-to-peer, bez ryzyka kontrahenta. Wszystkie NFT nie są zabezpieczone i są wymieniane atomowo bez zaufanej strony trzeciej ”- czytamy w poście na blogu RelayX. Sprzedaż kart NFT RelayX rozpoczęła się o godzinie 15:30 czasu UTC, około 700 kart zostało zamówionych w przedsprzedaży, podczas gdy reszta poszła na sprzedaż po 0,2 BSV za sztukę, gdy rynek REX NFT został uruchomiony. W chwili obecnej prasy dostępne są setki kart RelayX w cenie detalicznej i można je kupić za pośrednictwem RelayX.com/market/CARD – chociaż możesz nie być w stanie uzyskać pożądanego numeru seryjnego! Spóźniłem się na przyjęcie i odebrałem kartę numer 1447.

RelayX card 1447

Co robi karta RelayX?

Według RelayX, karta RelayX jest pierwszą na świecie kartą debetową BSV. RelayX po raz pierwszy ogłosił swoją kartę w grudniu 2020 roku i udostępnił karty w przedsprzedaży po 35 USD za sztukę w momencie ogłoszenia. Jednak renesans tokena i NFT, który ma miejsce na BSV, mógł przyciągnąć jeszcze więcej osób zainteresowanych posiadaniem tych rzadkich kart. Zakup karty RelayX daje Ci prawo własności do cyfrowego NFT, który reprezentuje kartę. Jeśli chcesz otrzymać fizyczną kartę, musisz wypełnić KYC.

Po zakończeniu RelayX wyśle ​​twoją kartę RelayX. „Aby wymienić NFT na fizyczną kartę, posiadacze muszą najpierw pomyślnie ukończyć KYC. Ich unikalny numer i 1 uchwyt zostaną następnie wygrawerowane na fizycznej karcie i dostarczone do nich ”- powiedział RelayX. „Ci, którzy nie zdadzą egzaminu KYC lub nie chcą go ukończyć, będą mogli sprzedać swoje NFT na rynku * lub podarować je znajomym”. Oprócz wykupu i odsprzedaży karta RelayX umożliwia wydawanie BSV w 51 walutach, w tym USD, EUR, JPY, GBP, CAD, AUD, SGD i HKD. RelayX mówi, że „Przez pierwsze 100 dni usługi karty RelayX będą ograniczone stawką do salda / wydatków na transakcję w wysokości 1000 USD, ale bez ograniczeń co do liczby doładowań”.

Ponadto korzystanie z karty RelayX pozwoli jej właścicielowi zdobyć punkty lojalnościowe zwane tokenem Relay X Card (RXC). „Zamiast zwrotu gotówki, otrzymujesz natychmiastowy zwrot tokenów za doładowania karty. 50% wszystkich tokenów zostanie przekazanych posiadaczom kart na podstawie harmonogramu doładowań w ten sposób”, powiedział RelayX w poście na blogu. „Co więcej, Relay odkupi i spali RXC, wykorzystując 15% uzyskanych przychodów”.

Gdzie kupić kartę RelayX Kartę RelayX NFT można kupić pod adresem https://relayx.com/market/CARD. Wciąż jest kilka kart w cenie detalicznej; na rynku RelayX NFT jest również kilku sprzedawców, którzy chcą zmienić swoją kartę RelayX NFT za wyższą cenę! Aby dowiedzieć się więcej o karcie RelayX, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na blogu RelayX oraz na Twitterze RelayX.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/relayx-launches-nft-marketplace-and-card-nfts/Author: BitcoinSV.pl
CEO