FYX Gaming współpracuje z operatorem iGaming Unikrn

FYX Gaming z siedzibą w Raleigh nawiązało strategiczne partnerstwo z firmą specjalizującą się w zakładach e-sportowych, Unikrn, w celu wprowadzenia nowych produktów iGaming nowej generacji dla społeczności bukmacherskiej. FYX Gaming to pionierski dostawca infrastruktury i technologii e-sportowych specjalizujący się w tworzeniu rozwiązań opartych na łańcuchu bloków. Firma opracowała już innowacyjną grę wideo CryptoFights opartą na blockchain – strategiczną bijatykę dla wielu graczy opartą na umiejętnościach.

Dzięki partnerstwu Unikrn włączy CryptoFights do swojej Unikrn Virtual, zastrzeżonej funkcji gier operatora hazardu, która wykorzystuje historyczne dane meczów e-sportowych do zasilania ciągłego strumienia treści połączonych z rynkami zakładów na żywo. Unikrn Virtual wykorzysta dane z gry utworzone podczas prawdziwych meczów CryptoFights jako podstawę dla szeregu dodatkowych strumieni i rynków zakładów na swojej platformie bukmacherskiej. Dodanie CryptoFights do Unikrn Virtual to pierwsza z kilku proponowanych współpracy między FYX i Unikrn. Infrastruktura utworzona między tymi dwoma podmiotami łączy unikalne produkty danych oparte na łańcuchu bloków, które mogą wykorzystać w przyszłych grach i działaniach e-sportowych na platformie FYX Gaming.

FYX Gaming, którego premiera ma ukazać się publicznie pod koniec 2021 r., Wykorzystuje unikalne cechy łańcucha blokowego Bitcoin SV, aby zapewnić konkurencyjne wrażenia e-sportowe. Posiada natywne mecze i turnieje gotówkowe oraz weryfikowalną integralność gry. Zbudowali go tak, aby był niezależny od silnika gry, z szeregiem opcji integracji za pośrednictwem SDK i API. Wydawcy gier, którzy dołączą do Unikrn za pośrednictwem platformy FYX Gaming, odblokują nową metodę zarabiania, otrzymując procent wszystkich przychodów netto generowanych z ich gier przez cały okres ich użytkowania. Platforma FYX Gaming jest dostępna dla programistów każdej wielkości bez ponoszenia z góry kosztów wdrożenia.

Prezes FYX Gaming Adam Kling skomentował, że „Umowa między FYX i Unikrn to ogromny pierwszy krok w kierunku zmiany modeli biznesowych i monetyzacji, które stanowią podstawę branży gier”. „Partnerstwo natychmiast tworzy zupełnie nowy strumień przychodów dla twórców gier, z fundamentami dla przyszłych gier na FYX podążających za szablonem CryptoFights i integrujących się z Unikrn” – dodał Kling, omawiając unikalne funkcje platform e-sportowych.

Platformę FYX Gaming napędza łańcuch bloków Bitcoin SV (BSV), który zapewnia masowo skalowaną sieć zdolną do obsługi ogromnych ilości przepustowości w zakresie płatności i danych. Rozproszona księga danych Bitcoin SV jest publiczna i służy do trwałego przechowywania indywidualnych danych o meczach w czasie rzeczywistym. Cechy te zapewniają integralność gry podlegającą audytowi i udostępniają szereg nowych, konkurencyjnych komercyjnie, generujących przychody funkcji zarówno dla graczy, jak i deweloperów. Osiąga to przy przewidywalnie niskim koszcie wymaganym przez aplikacje blockchain klasy korporacyjnej.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/the-fyx-gaming-teams-up-with-igaming-operator-unikrn/Author: BitcoinSV.pl
CEO