500.com kupuje stare koparki

Firma zajmująca się loterią sportową 500.com (NYSE: WBAI) ogłosiła zakup dodatkowych maszyn górniczych w ramach swojej pivot polegającej na zablokowaniu wydobywania nagród. Firma szacuje, że po pełnym wdrożeniu maszyny zwiększą szybkość mieszania 918,5 PH / s. W komunikacie prasowym firma potwierdziła, że ​​nabyła maszyny od „niektórych osób spoza USA w zamian za łącznie 11 882 860 nowo wyemitowanych akcji zwykłych klasy A o wartości 1,21 USD za akcję”.

Nowa flota maszyn górniczych 500.com obejmuje Antminer S17, którego początki sięgają marca 2019 r .; Antminer S19, od 2020 r .; oraz Antminer S9, którego początki sięgają 2016 roku. „Szacuje się, że teoretyczna maksymalna łączna szybkość mieszania maszyn do wydobywania bitcoinów wynosi około 918,5 PH / s. Firma szacuje, że po pełnym wdrożeniu wszystkie jej maszyny do wydobywania bitcoinów, w tym maszyny do wydobywania bitcoinów, będą miały łączną szybkość mieszania do około 1000 PH / s ”, twierdzi firma.

Przejęcie przez 500.com niektórych przestarzałych modeli odzwierciedla obecne warunki rynkowe, w których rosną ceny większości walut cyfrowych. W związku z tym nawet mniej wydajni górnicy, tacy jak S9, mogą nadal zbierać zyski dla swoich właścicieli. Firma dołączyła do kolejnego zakupu maszyn górniczych, które kupiła miesiąc temu. Jak donosi CoinGeek, 500.com kupiło 5900 maszyn ASIC o wartości 8,5 miliona dolarów. W tamtym czasie firma notowana na NYSE nie ujawniła marki ani modeli maszyn.

W ramach umowy w tym roku firma kupi 10 000 kolejnych koparek ASIC. 500.com po raz pierwszy ogłosiło swój zwrot z loterii sportowej online, w której walczyła, aby zablokować wydobywanie nagród w grudniu. Ten zwrot był poprzedzony zarzutami o przekupstwo w Japonii, ich audytorzy zrezygnowali z pracy, a niektórzy z ich najdłużej pracujących dyrektorów zrezygnowali. Trzy tygodnie temu firma wykonała największy jak dotąd ruch, kupując pulę wydobywczą BTC.com od Jihan Wu, byłego dyrektora generalnego i założyciela Bitmain. Pula jest jedną z największych na świecie w sektorze wydobywczym BTC.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/500-com-acquires-years-old-machines-for-block-reward-mining-venture/Author: BitcoinSV.pl
CEO