Pierwsza giełda Bitcoin na tokeny jest już dostępna

BitcoinSV.pl token : https://bitcointoken.exchange/asset/1237/

Chcesz dostać nasze tokeny – podeślij nam na discord lub twitter swój adres paymail i dostaniesz 100 sztuk BitcoinSV.pl token na portfel moneybutton

Bitcoin wreszcie ma zdecentralizowaną wymianę tokenów. Giełda tokenów Bitcoin została uruchomiona 6 marca i jest obecnie najbardziej funkcjonalną – i jedyną – zdecentralizowaną wymianą tokenów, która działa na Bitcoin SV.

„Kilka tygodni temu (18 lutego) zacząłem widzieć ludzi rozmawiających o tokenach Simple Fabriik Protocol (SFP) na Twitterze. Ludzie je wybijali i wysyłali do każdego, kto o to poprosił ”- powiedział założyciel Bitcoin Token Exchange Graeme Madden, znany również jako„ Gmadd ”na Twitterze i Twetch.

„Wysłano mi wiele różnych tokenów i chciałem je zobaczyć na liście alfabetycznej z większą liczbą szczegółów tokenów, więc skonfigurowałem stronę, aby wyświetlać je za pomocą interfejsu Money Button API (i dowiedzieć się, jak korzystać z API) .

„Niektórzy ludzie handlowali nimi na Twitterze, więc pomyślałem, że dobrym pomysłem byłoby pozwolenie innym osobom na umieszczenie ich tokenów, którymi chcą handlować, i umożliwienie im kontaktowania się ze sobą za pośrednictwem witryny. Następnie, kierując się sugestiami użytkowników, zacząłem pracować nad dodaniem funkcji handlu, aby umożliwić ludziom przesyłanie tokenów bezpośrednio na stronie, przesuwając przycisk pieniędzy. Reszta pochodzi właśnie z pomysłów na to, co może być przydatne, i sugestii użytkowników ”.

Z punktu widzenia użytkownika końcowego jest to trochę podobne do korzystania z serwisu eBay, ponieważ sfinalizowanie transakcji wymaga zarówno od kupującego, jak i sprzedającego, odrobiny pracy ręcznej (oczywiście do czasu, gdy zostanie ona zautomatyzowana).

Oto jak to działa:

Kupujący na platformie wybierają token, który chcieliby kupić, a następnie przesuwają przycisk pieniędzy, aby zapłacić. Następnie zamówienie pojawi się na liście zamówień sprzedawcy; sprzedawca musi następnie przesunąć przycisk pieniędzy, aby wysłać kupującym ich żetony.

„W tej chwili było 642 użytkowników, którzy się zalogowali. Obecnie na stronie Na sprzedaż wyświetlanych jest 692 aukcji. 328 płatności dokonanych od 6 marca (kiedy ruszyła akcja kupna / sprzedaży) ”- powiedział Madden.

Jak widać, aparat BTE nie ma nawet tygodnia, ale nabiera znacznej przyczepności. Oprócz kupowania i sprzedawania tokenów, użytkownicy BTE mogą:

 • Wyświetl listę tokenów przechowywanych w portfelu Money Button i oznacz tokeny jako „Dostępne do handlu”
 • Wyświetl listę wszystkich tokenów (niekompletne, ale pokazuje wszystkie, które widziała strona) i zaznacz tokeny, które chcą
 • Zobacz dopasowania (użytkownicy, którzy mają coś, czego chcesz i chcą czegoś, co masz dostępne)
 • Utwórz ofertę wymiany i wyślij ją innemu użytkownikowi (za pomocą przycisków Counter / Accept / Reject Offer)
 • Wysyłaj wiadomości do innych użytkowników
 • Zdefiniuj, wybij i zmodyfikuj tokeny
 • Oceń innych użytkowników
 • Wysyłaj tokeny / płatności do dowolnej płatności Money Button
 • Zobacz listę ofert sprzedaży
 • Kupuj / sprzedawaj tokeny bezpośrednio z innymi użytkownikami i
 • Zobacz swoje zamówienia kupna / sprzedaży.

Przyszłość BTE i tokenów na Bitcoinie

To dopiero początek wymiany tokenów Bitcoin; BTE jest w powijakach i czeka na niego wiele ulepszeń.

„Pracowałem nad tym, aby wszystko działało sprawnie, naprawiałem drobne błędy i sprawiłem, że interfejs użytkownika / informacje były nieco bardziej przejrzyste” – powiedział Madden. „Największą prośbą o funkcję było zautomatyzowanie transferów tokenów, aby sprzedawcy nie musieli ręcznie wysyłać, a kupujący otrzymywali od razu. Naprawdę chciałbym to dodać. Chciałbym zintegrować wszystkie protokoły tokenów / inne portfele i sprawić, by transfery były bezproblemowe. Mam inny pomysł na grę z tokenami, ale w tej chwili jest to wstrzymane ”.

Zauważył: „Wiem, że niektóre duże firmy pracują na rynkach tokenów i nie spodziewam się konkurować z nimi dostępnymi zasobami, więc mam nadzieję, że dodam dodatkowe funkcje, których nie zapewniają. Wszystko dzieje się tak szybko, więc postaram się nadążyć i dodać jak najwięcej użytecznych funkcji i zobaczyć, czego potrzebują użytkownicy ”.

Utworzenie Bitcoin Token Exchange jest kamieniem milowym innowacji na BSV. Prosty protokół Fabriik firmy Fabriik dla tokenów otworzył drogę do tokenizacji i implementacji tokenów w modelach biznesowych. Ale kluczowym aspektem tokenizacji jest możliwość wymiany jednego tokena na inny i istniała luka w infrastrukturze, która istniała pod tym względem, dopóki Madden nie przystąpił do stworzenia BTE.

Inną luką w infrastrukturze, do której nawiązał Madden, jest automatyzacja za pośrednictwem inteligentnych kontraktów. Obecnie Bitcoin cieszy się dużym popytem na automatyzację. Inteligentne kontrakty istnieją już od jakiegoś czasu na Bitcoin, ale dopiero niedawno aplikacje takie jak Bitcoin Token Exchange stworzyły prawdziwy popyt na inteligentne kontrakty.

Wierzę, że w nadchodzących tygodniach i miesiącach zobaczymy tę zmianę i zobaczymy, że możliwości i narzędzia inteligentnych kontraktów w BSV znacznie się poprawią i zaczną być wdrażane w kilku aplikacjach, platformach i usługach.

Pod koniec dnia platformy takie jak Bitcoin Token Exchange wymuszają na Bitcoin SV ewolucję i poprawę. Biorąc to pod uwagę, ekosystem Bitcoin i jego uczestnicy będą mieli – i będą – mieć lepsze narzędzia i zasoby dostępne dzięki platformom takim jak BTE firmy Madden, przesuwając granice tego, co może zrobić Bitcoin.

Autor : BitoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/bitcoins-first-exchange-for-tokens-is-now-live/


Author: BitcoinSV.pl
CEO