BSV2048: Nadanie popularnej grze logicznej twistu Bitcoin

Czy grałeś kiedyś w popularną grę logiczną 2048? Cóż, teraz ma skrętkę Bitcoin. BSV2048 to nowa gra, która szybko staje się hitem wśród Bitcoinerów na całym świecie. Uruchomiony przez Unbounded Enterprise, obejmuje możliwość mikropłatności, którą oferuje tylko Bitcoin SV, umożliwiając zarabianie pieniędzy na swoich umiejętnościach w grach.

Oryginalny 2048, stworzony w 2014 roku, zdobył ponad 40 milionów pobrań na całym świecie. Użytkownicy grają w tę grę za darmo, a programiści są uzależnieni od reklam i zakupów w aplikacji. Unbounded Enterprise, firma siostrzana firmy Unbounded Capital skupionej na Bitcoin SV, ma inne podejście do BSV2048.

Spotkaliśmy się z Jacksonem Laskeyem, współzałożycielem Unbounded Capital, który opisał BSV2048 jako „jeden z najlepszych dotychczasowych sposobów pomagania ludziom w zdobyciu pierwszego bitcoina”.

Rozpoczęcie pracy jest łatwe; potrzebujesz tylko portfela HandCash. Każdy nowy użytkownik otrzymuje darmowe gry, z których każdy zapewnia możliwość uzyskania wysokiego wyniku, wylądowania na tablicy wyników i zarobienia najłatwiejszego Bitcoina. Gra pobiera wpisowe za każdą grę po darmowych grach. Występuje w dwóch poziomach – pierwszy pobiera pensa dla „początkujących”, a drugi dolara dla „profesjonalistów”.

Jak powiedział Laskey CoinGeek, BSV2048 to coś więcej niż tylko gra – to dowód zaangażowania Unbounded Enterprise w ułatwianie budowania na Bitcoinie. Dział Labs w Unbounded Enterprise był w stanie łatwo i tanio opracować grę, korzystając z ogromnych narzędzi dostępnych dla deweloperów, takich jak HandCash Connect.

„Choć budowa BSV2048 była tania, w tej chwili skupiamy się na zapewnieniu niektórych usług, których chcielibyśmy obecnie dla BSV2048, aby nawet mniejsze zespoły mogły robić to, co zrobiliśmy i więcej, przy jeszcze mniejszych inwestycjach” – mówi CoinGeek .

Torując drogę programistom Bitcoin

W poście na blogu Laskey stwierdził, że wierzy, iż największą wartością gry będzie „wydanie jej jako szablonu do tworzenia innych gier za pomocą Handcash Connect. Jego firma zamierza wydać prostą aplikację, która pokaże programistom, „jak odtworzyć to, co zrobiliśmy, i uczyni programistę tak prostym, jak to tylko możliwe”.

Unbounded Enterprise chce zostać czołowym graczem w ekosystemie tworzenia aplikacji Bitcoin. Chociaż jest to wciąż stosunkowo nowa i mała firma, Laskey wierzy, że odegra dużą rolę w udowodnieniu skuteczności aplikacji opartych na Bitcoinach przy niskich stawkach. Zamierza również rozwijać usługi analityczne dla programistów Bitcoin.

„Każdy, kto ma trudności z uzyskaniem potrzebnych analiz ze swojej aplikacji Bitcoin, może skontaktować się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, co budujemy i jak możemy ułatwić im życie”.

Chociaż przyznaje, że potrzebne są narzędzia, które ułatwiają programistom tworzenie aplikacji Bitcoin, Laskey uważa to za tylko połowę wyzwania. „Wyzwania rozwojowe są znaczące, ale być może nie tak istotne jak brak adopcji” – zauważył.

W czasach, gdy firmy „Bitcoin-as-a-service” rosną, Laskey uważa, że ​​muszą najpierw odnieść się do korzyści płynących z tworzenia aplikacji Bitcoin, zanim skupią się na obniżaniu kosztów rozwoju.

„W związku z tym zdecydowanie radziłbym firmom infrastrukturalnym, aby wyjęły stronę z naszego poradnika z BSV2048 i poświęciły trochę czasu na tworzenie aplikacji, które mogą przyczynić się do rzeczywistej adopcji. Połączenie tych działań sprawi, że Bitcoin stanie się mekką tworzenia aplikacji, którą powinien być. ”

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/bsv2048-giving-the-popular-puzzle-game-a-bitcoin-twist/Author: BitcoinSV.pl
CEO