REX: zdecentralizowana giełda Bitcoin

RelayX uruchomił pierwszą w pełni zdecentralizowaną, pozbawioną zaufania, nieupoważnioną, peer-to-peer książkę zamówień DeFi Bitcoin. Zdecentralizowana giełda RelayX, zwana REX, została uruchomiona dzisiaj (11 marca) i ma już jedną parę handlową – notowaną na SHUA / BSV.

Uruchomienie REX zostało początkowo ogłoszone dziś rano w poście na blogu RelayX; post na blogu został odczytany jak zapowiedź wkrótce ™, mówiąca:

„RelayX z wyprzedzeniem ogłasza zapowiedź, że wkrótce zostanie wydana RelayX Exchange (REX)”.

To doprowadziło mnie i być może innych do przekonania, że ​​faktyczna premiera REX była daleko w przyszłość. Jednak wkrótce po ogłoszeniu wstępnym RelayX ujawnił, że REX wystartuje o 15:30 czasu UTC i że moneta SHUA będzie pierwszym tokenem BSV notowanym na REX.

Należy zauważyć, że zarówno REX, jak i SHUA działają w sieci RUN.

„Używamy run, ponieważ jest to w tej chwili jedyne na rynku rozwiązanie oparte na tokenach bez zaufania” – powiedziała osoba zaznajomiona z tą sprawą.

„Uważamy, że protokół RUN reprezentuje najbardziej zaawansowane możliwości inteligentnego kontraktowania na Bitcoinie, a RelayX wniesie znaczący wkład techniczny, ludzki i finansowy w rozwój ekosystemu RUN” – napisano w poście na blogu RelayX.

Dostarczanie popytu

REX ma zaledwie kilka godzin, jednak za pośrednictwem REX dokonano już setek transakcji.

Według założyciela RelayX, Jacka Liu, w ciągu pierwszych 2 godzin Rexa wykonano ponad 100 transakcji i ponad 500 transakcji łańcuchowych dla jednego zasobu (SHUA).

„Chcemy z nim zrobić o wiele więcej, aby uczynić go potężniejszym i zrobimy to. [Ale my] Zostawimy to na inny dzień ”- powiedział Liu.

„Teraz, gdy jest już na wyciągnięcie ręki, nie możemy się doczekać tego, na czym ludzie będą budować, obok i oprócz [używania] go, aby uczynić [ten] ekosystem tokenów o wiele lepszym niż jakikolwiek inny łańcuch”.

REX to pierwsza bez zaufania, w pełni zdecentralizowana giełda P2P na Bitcoinie; Biorąc to pod uwagę, REX naprawdę wypełnia lukę, której brakowało w ekosystemie Bitcoin – symboliczne przesunięcie. Wraz z pojawieniem się tokenów na BSV, członkowie społeczności Bitcoin byli chętni do zdobycia tokenów – co było łatwe. Wyzwaniem było to, że nie istniał ufortyfikowany rynek, na którym jednostki mogłyby opuścić swoje tokeny – ale REX to zmienia.

Uruchomienie REX firmy RelayX oznacza kolejny ważny kamień milowy innowacji w BitcoinSV i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak RelayX, REX i sieć RUN ewoluują w czasie.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/rex-bitcoins-first-trustless-decentralized-exchange/


Author: BitcoinSV.pl
CEO