$ SHUA „airdrop” demonstruje zdolność tokena BSV

Podczas Weekly Livestream CoinGeek 23 lutego dołączyłem do Kurta Wuckerta Jr., aby omówić $ SHUA i bieżące wydarzenia w przestrzeni cyfrowej waluty. Ogłosiłem możliwość konwersji $ SHUA z SFP Money Button na protokół Run on Bitcoin w RelayX w tempie od 1 do 700 000.

Podczas transmisji na żywo transmitowałem pojedynczą transakcję 45 KB z ponad 200 wyjściami, w ramach których przesyłano drogą powietrzną 50 tokenów SHUA do każdej osoby, która odpowiedziała na drażniący tweet od założyciela RelayX, Jacka Liu, kilka dni wcześniej.

BSV prices

Jednym z uzasadnień powstania Ethereum była niezdolność Bitcoina do wykonywania złożonych skryptów, które są niezbędne do obsługi tokenów na szczycie protokołu. Ponieważ opłaty za gaz na ETH osiągają absurdalne ceny, a drugi w rankingu blockchain osiągnął najwyższy w historii poziom blisko 2000 USD za monetę, handel tokenami w alternatywnych łańcuchach staje się z dnia na dzień coraz bardziej kosztowny. Opłaty za gaz były ostatnio rzędu tysięcy dolarów za wykonanie prostego przelewu z A do B.

https://twitter.com/JumperWave/status/1357011826517630977?s=20

Nie jestem pewien, jaka byłaby opłata za wysłanie tokena ERC-20 naraz do 200 osób, ale wyobrażam sobie, że prawdopodobnie byłaby wyższa niż 0,04 dolara.

Aby w ogóle zacząć w gospodarce „DeFi”, trzeba mieć przyzwoitą ilość pieniędzy, aby zacząć. To wycenia nie tylko tych, którym brakuje funduszy, ale nawet uczestników, którzy mają kapitał, ale wzbranialiby się przed wysokimi cenami wejścia lub transferu.

Na przykład można mieć stablecoina o wartości 2000 USD, który chciałby postawić w celu uzyskania zysku, ale nie zostałby przekazany, jeśli opłata za gaz wynosi setki dolarów.

T OG twitter

Fakt, że potencjalna wartość, którą można wymienić w dowolnym momencie, jest ograniczona przez niemożność skalowania innego łańcucha bloków, jest podobny do sankcji ekonomicznych nałożonych na wszystkich jego użytkowników.

Joshua Henslee tweet

Uważam za przerażające, że obozy BTC, BCH i ETH mówią o „wolności gospodarczej” i „zdecentralizowanym finansowaniu”, podczas gdy zasadniczo wymuszają kontrolę kapitału poprzez limity wielkości bloków, ograniczenia wielkości skryptu (nawet podatki) lub centralnie planowane opłaty za gaz. Pomimo tych wad, łańcuchy te prowadzą ostatnio większą działalność gospodarczą, pozostawiając BSV w pył w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Wzrost cen i wykorzystanie pokazuje, że systemy te są opłacalne i mają pewną legitymację nawet w nieoptymalnych warunkach. To dowód na to, że rozkwitnie to do niewyobrażalnych poziomów na platformie, która się skaluje. Wraz z niedawną eksplozją tokenów użytkownicy BSV w końcu stają się kreatywni, nie proszą już nikogo o pozwolenie i zaczynają tworzyć te same schematy.

Skalowalność BSV umożliwia masową dystrybucję nie tylko tokenów i produktów finansowych, ale także pomysłów. Ci, których nie stać na wysokie opłaty lub decydują się zrezygnować z wysokich opłat, są teraz częścią rozmowy. Ich innowacyjne pomysły, szczególne interesy gospodarcze i talenty są teraz na stole i mogą się rozwijać jak nigdy dotąd. Kolejny okrzyk dla Jacka Liu, który w pierwszym odcinku CoinGeek RoundTable zwrócił uwagę, że nie tylko pokrzywdzeni ekonomicznie byli wcześniej zablokowani przed tego typu ekosystemem, ale nawet miliarderzy.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/shua-airdrop-demonstrates-bsv-token-capability/


Author: BitcoinSV.pl
CEO