Coinbase będzie handlować pod tickerem $ COIN

Wniosek Coinbase : https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/1679788/000162828021003168/coinbaseglobalincs-1.htm

Coinbase ogłosiło, że będzie publicznie handlować na giełdzie Nasdaq pod symbolem $ COIN. Wraz z tą wiadomością, formularz s-1 Coinbase, który został złożony w SEC w grudniu, został upubliczniony; S-1 firmy Coinbase zapewnia wgląd finansowy firmy, który wcześniej nie był publicznie dostępny. Formularz ujawnia, że ​​Coinbase wygenerował 1,1 miliarda dolarów przychodu netto w 2020 roku – co stanowi wzrost o ponad 100% z 482,9 miliona dolarów przychodów netto, które Coinbase przyniosło w 2019 roku.

Zawiera również statystyki dotyczące bazy użytkowników platformy, która według nich ma 43 milionów użytkowników detalicznych, 7 000 instytucji i 115 000 partnerów ekosystemów w ponad 100 krajach. Zgłoszenie zawiera szczegóły dotyczące finansów przejęć Coinbase oraz informacje o tym, ile kluczowi pracownicy Coinbase zarobili w 2020 r. Ujawniono, że w 2020 r. Dyrektor generalny Coinbase Brian Armstrong otrzymał wynagrodzenie w przybliżeniu 60 mln USD, podczas gdy dyrektor ds. Produktów Coinbase Surojit Chatterjee zarobił 15,9 mln USD. , a dyrektor ds. prawnych Coinbase przyniósł do domu 18 milionów dolarów.

Jaka będzie cena jednej akcji? Akcje COIN $ są obecnie sprzedawane średnio po 373 $ za akcję na rynku prywatnym Nasdaq – co oznacza, że Coinbase jest wyceniany na około 100,3 miliarda $.

Prywatny rynek Nasdaq umożliwia obecnym pracownikom, byłym pracownikom i inwestorom Coinbase obrót akcjami $ COIN, zanim Coinbase będzie publicznie dostępny. Coinbase zostanie upublicznione, dokonując bezpośredniego notowania na giełdzie Nasdaq. Notowanie bezpośrednie ma miejsce, gdy spółka wchodzi na giełdę bez korzystania z subemitenta lub emitowania nowych akcji; zamiast tego firma wprowadza na giełdę istniejące wyemitowane akcje. Coinbase „zaangażowało Goldman Sachs, J.P. J.P. Morgan, Allen & Co. i Citigroup, jako doradców finansowych, aby doradzali nam i pomagali nam w niektórych kwestiach związanych z naszą listą”. Nie ma oficjalnej daty, kiedy Coinbase pojawi się na liście, jednak jasne jest, że bezpośrednia aukcja nastąpi wkrótce ™.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : https://coingeek.com/coinbase-will-trade-under-the-ticker-coin/


Author: BitcoinSV.pl
CEO